Color scheme:

Pinec 2020

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Protože chceme dát příležitost i méně zkušeným hráčům, každý měsíc se koná jeden turnaj určený právě pro začátečníky a mírně pokročilé.

7. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Start
Mon 13. 07. 6:00 PM
Join until
Mon 13. 07. 6:00 PM
Rating
1559
Free places
0 (4 náhrad.)
Max. players
22 (4 náhrad.)
Level
Highest

7. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Start
Wed 22. 07. 6:00 PM
Join until
Wed 22. 07. 6:00 PM
Rating
1495
Free places
11 (4 náhrad.)
Max. players
20 (4 náhrad.)
Level
Above normal

7. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Start
Mon 27. 07. 6:00 PM
Join until
Mon 27. 07. 6:00 PM
Rating
1580
Free places
10 (4 náhrad.)
Max. players
20 (4 náhrad.)
Level
Highest

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/22/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/17/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Orel (Marek Orel)

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/8/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. PeLum (Josef Dřímal )
  3. Zedna (Petr Zednik)

3. kolo pingpongové ligy 2020 - dohrávka

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/25/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

3. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/11/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Bažin (Ondřej Svoboda)
  3. Patrik (Patrik Božík)

3. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/2/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

2. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/19/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. Honza (Jan Dvořák)

2. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/12/2020. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Erda (Erik Steinmetz)
  3. Bláža61 (Milan Blaškovič)

2. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/3/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/29/2020. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/20/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/15/2020. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Zdenes (Zdeněk Nesrsta)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/6/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. Honza (Jan Dvořák)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarJunJulPoints
1.Honza (Jan Dvořák)1939-65 37283532-132
2.PeLum (Josef Dřímal )1744239 32303231-125
3.Píďa (Zdeněk Plšek)1853-61 40272529-121
4.OndraX (Ondřej Nykl)1733157 29293428-120
5.Bláža61 (Milan Blaškovič)151829 31222225-100
6.KájaS (Quoc Viet Stejskal)1533132 24242028-96
7.Radek_isa (Radek Iša)163417 36-3026-92
8.LuboN (Lubomír Novotný)167730 382428--90
8.Zedna (Petr Zednik)1753-14 30-2931-90
10.Orel (Marek Orel)17255 34-2429-87
11.RS (Roman Streit)15552 24192517-85
12.Voky (Václav Vokálek)1490-24 23192613-81
13.Jirka45 (Jiří Prokeš)135738 22161222-72
14.Chemik (Jiří Pryček)138819 19152016-70
14.MilanPi (Milan Pišl)1349-37 21161914-70
16.Romzan (Roman Zetka)163316 -251925-69
17.Gibbon (Radovan Beňo)1461-32 14181718-67
17.Pajtn (Václav Drlík)137711 17131423-67
19.Krusty (Tomáš Juříček)1220-62 22121115-60
20.Eaagleer (Martin Hořelka)151495 3023---53
20.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)159311 25--28-53
22.Dako (David Konečný)136923 14-2313-50
23.Bažin (Ondřej Svoboda)164448 --2227-49
24.miKers13 (michal caletka)133952 -21-23-44
24.PavelO (Pavel Ondruš)145231 1826---44
26.Břeťa (Břetislav Vondál)16159 --2419-43
26.Holly (František Holoubek)15815 -17-26-43
26.Patrik (Patrik Božík)1742-19 --2023-43
26.Štetr (Libor Brandstetter)1393-28 -101419-43
30.jhlahulek (Jakub Hlahůlek)146637 2913---42
31.Plichta (Rosťa Geržičák)14484 20--20-40
32.dasha (Dagmar Šuláková)1424-23 19-17--36
33.Daniell (Daniel Hanuš)169821 35----35
34.Erda (Erik Steinmetz)145333 1914---33
35.Mike71 (Michal Monhart)151673 ---32-32
35.Vlk (Vladimír Michael Kunc)1202-36 11-1110-32
37.hruzic (Marek Hrůza)1895-10 --31--31
38.gulik (Roman Striteský)175653 ---30-30
38.Mikač (Michal Kačur)139415 14--16-30
40.liko (Libor Konečný)16036 ---29-29
41.MiB (Michal Bezděk)1626-16 28----28
42.Roman64 (Roman Kukla)1368-53 1611---27
43.david68 (David Hořínek)145440 26----26
43.Ir (Ivan Reigl)1406-5 --1214-26
43.Stanley (Stanislav Rejman)162710 26----26
46.Hubal (Lukáš Hubatka)16147 25----25
46.tajda (Zbyněk Tajovský)1780-10 25----25
48.Domenico (Dominik Zábelka)1302-70 1311---24
49.mahro (Martin Mahrík)1620-17 -23---23
50.Květoš (Květoslav Novosad)1431-10 22----22
51.Petrescu (Petr Tříska)1274-129 10-11--21
51.ragy (Michal Ragula)1310-90 -10-11-21
53.Obyš (Ivo Frehar)1644-11 -20---20
53.Tom384 (Tomáš Horázný)1589-43 20----20
55.Winini (Ivo Bernard)129217 --18--18
56.Bre2 (Jiří Břenek)1366-5 17----17
56.koStka (Karel Teplý )14534 --17--17
56.petrb4 (Petr Brožek)1370-10 ---17-17
59.LukeB (Lukas Bartosek)1473-17 15----15
59.Pítr (Petr Novotný)1388-33 15----15
61.DarebaX (Zbyněk Světnica)1457-17 --13--13
61.Macek (Kuba Nosek)12999 -13---13
63.Bohun (Bohuslav Petrik)1304-22 12----12
63.DavidSporcl (David Šporcl)1376-44 -12---12
63.Janča72 (Jana Komárková)1507-6 ---12-12
63.Kozmos (Jaroslav Komárek)1382-39 12----12
63.LupaX (Luděk Pavlák)1303-82 ---12-12
68.JirkaX (Jiří Veselý)1339-42 ---10-10
68.Jozef (Jozef Petrek)1332-89 -10---10
68.Loader (Michal Rachůnek)1350-71 --10--10
68.Špacírek (Jiří Procházka)1436-153 ---10-10
68.volný los (volný los)7991 10----10