Color scheme:

Pinec 2020

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV.

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/20/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Start
Wed 29. 01. 6:00 PM
Join until
Wed 29. 01. 6:00 PM
Rating
1454
Free places
2 (8 náhrad.)
Max. players
24 (8 náhrad.)
Úroveň
Normal

Kč150.00

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/15/2020. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Zdenes (Zdeněk Nesrsta)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/6/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. Honza (Jan Dvořák)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanPoints
1.Píďa (Zdeněk Plšek)19306 4040
2.LuboN (Lubomír Novotný)168836 3838
3.Honza (Jan Dvořák)1995-12 3737
4.Radek_isa (Radek Iša)163217 3636
5.Daniell (Daniel Hanuš)170021 3535
6.Orel (Marek Orel)17250 3434
7.PeLum (Josef Dřímal )158580 3232
8.Bláža61 (Milan Blaškovič)14974 3131
9.Eaagleer (Martin Hořelka)149473 3030
9.Zedna (Petr Zednik)1754-7 3030
11.jhlahulek (Jakub Hlahůlek)144717 2929
12.MiB (Michal Bezděk)1629-16 2828
13.david68 (David Hořínek)144127 2626
13.Stanley (Stanislav Rejman)16396 2626
15.Hubal (Lukáš Hubatka)16148 2525
15.tajda (Zbyněk Tajovský)1783-10 2525
15.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)160215 2525
18.KájaS (Quoc Viet Stejskal)143126 2424
18.RS (Roman Streit)1553-1 2424
20.Voky (Václav Vokálek)1513-1 2323
21.Krusty (Tomáš Juříček)1263-19 2222
21.Květoš (Květoslav Novosad)1432-10 2222
23.Tom384 (Tomáš Horázný)1613-20 2020
24.Chemik (Jiří Pryček)138215 1919
24.dasha (Dagmar Šuláková)1443-2 1919
26.PavelO (Pavel Ondruš)1404-17 1818
27.Bre2 (Jiří Břenek)1364-5 1717
27.MilanPi (Milan Pišl)1363-19 1717
29.Roman64 (Roman Kukla)1400-21 1616
30.LukeB (Lukas Bartosek)1475-16 1515
31.Gibbon (Radovan Beňo)1451-43 1414
31.Mikač (Michal Kačur)13785 1414
33.Dako (David Konečný)1331-18 1313
34.Bohun (Bohuslav Petrik)1303-22 1212
34.Kozmos (Jaroslav Komárek)1382-39 1212
36.Domenico (Dominik Zábelka)1336-36 1111
37.volný los (volný los)8023 1010