Color scheme:

Amateur leagues and tournamentsBadminton. Tenis. Squash. Table tennis. And other sports

On-line draw and results. Any number of games. No staring fee.

Leagues

Provozujeme unikátní systém amatérských sportovních lig. Příhlásit se můžeš kdykoliv! V probíhajícím kole si domlouváš zápasy individuálně pomocí výzev. V následujícím kole ti budou soupeři vylosováni. Pokud chceš, můžeš si prostě jen evidovat odehrané zápasy s kamarádem a sledovat statistiky. Aktuální kolo bylo zahájeno 1/1/2022. Následující kolo budu zahájeno 2/1/2022. Pro domlouvání zapasů můžeš využít naši mobilní aplikaci pro OS Adroid i iOS.

It's up to you!

Jsi to ty, kdo rozhoduje o počtu zápasů v každém kole! Navíc tví soupeři budou na stejné vykonostní úrovni jako jsi ty!

Startovné? Zadarmo!

Stará pravda říká, že nejlepší věci jsou zadarmo. Tohoto pravidla se držíme i my a proto v MULTILIZE neplatíte žádné startovné v ligových soutěžích.

Tournaments

Přijd si parádně zahrát a užit si pohodovou atmosféru turnajů MULTILIGY! Stačí se přihlásit. Pokud sám pořádaš turnaje a chtěl bys využít systém MULTILIGY, neváhej nás kontaktovat.

Pravidelné turnaje

Každý měsíc pořádáme řadu turnajů. Stačí si jen vybrat v přehledu turnajů.

Vždy si zahraješ

Turnajový systém je nastaven tak, aby si zahrál začátečník i pokročilý hráč. Dostaneš soupeře, kteří jsou na tvé výkonnostní úrovni!

On-line

Výsledky turnajů prezentujeme on-line na webu i na místě na TV nebo tabletu. Kromě losování zápasů a zobrazení výsledků uvidíte i zajímavé statistiky, např. historii vzájemných zápasů, kurzy na výhru, atd.

Services

Challenges

Hledáš spoluhráče nebo protihráče? Máš rezervovaný kurt a odpadl ti protihráč? Zkus použit systém výzev MULTILIGY.

Vlastní turnaje

Pořádáš pravidelně turnaje? Chtěl bys použít IT systém MULTILIGY a udělat tak turnaje atraktivnější? Neváhej nás kontaktovat.

Company leagues

Uspořádáme pro vás firemní ligu - dlouhodobou privátní soutěž ušitou na míru vašim požadavkům.

Naplánované turnaje

První 2hry 2022

3 Poháry Masters, 3 medaile Challenger. První body v žebříčku 2022. Klasika Multiligy na čtyřech antukových kurtech v "Kohoutkách" Sraz 9:20. Drobné pohoštění a ceny. Systém turnaje na míru. On-line výsledky + kde hrajete, po kom. Ve vašem mobilu vše živě. 4kurty. Těšíme se na vás a oslavu tenisu. Vaše Multiliga. ❤️🥰✌️💯🙌

První 4hry 2022 Komín

Přátelé tenisu. Zveme vás na první tenisový turnaj 4her do haly v Komíně. Sraz 09:20. Přihlašují se jednotlivci. Spoluhráče si můžete domluvit předem nebo vám jej přidělíme. Hrajeme švýcarským systémem na 5 kol, za stavu 5:5 TB. Ceny pro nejlepší. Startovné za osobu je 470 Kč předem, 500 Kč na místě. Míče Wilson RG. Těšíme se na Vás a skvělou zábavu. Vaše Multiliga.


Otevřené výzvy

Badminton Sprint Tue 25. 01. 6:00 PM Nový zápas

nertep

Chce si někdo zahrát badminton v úterý 25.1. od 18,00 hod. ? Mám rezervaci na Sprintu. Kdo by měl kurt rezervovaný jinde, tak podle domluvy. Petr Neradilek

Tennis Tennis Club Brno Sun 23. 01. 6:30 PM Nový zápas

occleppo

Hledám protihráče na rezervovaný kurt.

Squash

Ata

Bohuzel se mi zranili dva spoluhráči na squash, hledám nové sparingy. Díky Adam Nejlépe Ivanovice (u Globusu, Reckovice), ale muže byt i jinde, čas kdykoliv i dopoledne.

Představujeme

Založen5/20/2017

Tennis - double

Ološ a Nikoš

Partners

Sportobchod - sportovní vybavení
Badminton Líšeň
Supported by Employee Foundation of the VKR Group by recommendation of VELUX Česká republika, s.r.o., a company in the VKR Group
DANLUX