Barevné schéma:

Amatérská liga zcela zdarma!

Zaregistruj se, zvol si sport a počet zápasů a hraj každý měsíc s novými soupeři podobné úrovně! Dostupné ligy: Badminton, Badminton - čtyřhy, Míčový sedmiboj, Squash, Stolní hokej - Šprtec, Stolní tenis, Tenis, Tenis - čtyřhry

Zaregistrovat se do MULTILIGY

Naplánované turnaje

1. MULTI KOMEC CUP 2018

Přátelé tenisu, přijměte pozvání na první MULTIKOMEC CUP. Turnaj dvouher ve sportovním areálu KOMEC. Povrch: 3 x umělá tráva s krystalickým pískem + 2 multifunkční kurty na rozpink. V ceně startovného je pro hráče káva, točené pivo, nebo limo a tousty, či jakákoli jejich kombinace do 120 Kč, míče, ceny a medaile pro nejlepší. Hrajeme na jeden set, skupiny/play off. Herní systém bude upřesněn dle počtu a kvalit hráčů. Sraz od 9:01 h. a od 9:30 h. hrajeme. After party, bude-li zájem ?

5. kolo pingpongové ligy 2018 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.


Představujeme

Založen15.03.2017
Zápasy25

Tenis

Koky

Partneři