Color scheme:

Table tennis - 6. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Dezinfekce připravena :-)

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-6-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Mon 22. 06. 6:00 PM
State
Closed
Available
3 (4 náhrad.)
Max. players/teams
22 (4 náhrad.)

1525

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Above normal level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1525, který odpovídá 76.55 % pozici v ratingové tabulce.

32 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Mike71 (Michal Monhart)801845
29
31
2.gulik (Roman Striteský)711768
53
30
3.Píďa (Zdeněk Plšek)621861
-6
29
4.OndraX (Ondřej Nykl)531742
-1
28
5.Bažin (Ondřej Svoboda)531654
23
27
6.Romzan (Roman Zetka)531635
5
25
7.Zedna (Petr Zednik)441748
-19
24
8.Patrik (Patrik Božík)441743
-15
23
9.Bláža61 (Milan Blaškovič)441522
6
22
10.PeLum (Josef Dřímal )441745
-18
21
11.Břeťa (Břetislav Vondál)441626
9
19
12.KájaS (Quoc Viet Stejskal)441539
3
18
13.petrb4 (Petr Brožek)441411
-10
17
14.Chemik (Jiří Pryček)351388
-1
16
15.Krusty (Tomáš Juříček)351223
10
15
16.miKers13 (michal caletka)351347
-5
13
17.Janča72 (Jana Komárková)351509
-6
12
18.MilanPi (Milan Pišl)351348
-21
11
19.Vlk (Vladimír Michael Kunc)171205
-15
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
KájaSpetrb4
-9
12:10 11:8
-1
miKers13Mike71
1
7:11 9:11
1
Janča72Chemik
-1
11:4 9:11 11:9
-3
Bláža61PeLum
3
12:14 9:11
3
RomzanMilanPi
-3
11:5 11:8
1
VlkPíďa
1
3:11 0:11
7
gulikBřeťa
-5
12:10 11:8
-1
volný losKrusty
1
9:11 9:11
-4
PatrikZedna
4
10:12 11:9 7:11
-10
OndraXBažin
10
10:12 9:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
miKers13Vlk
-1
11:9 6:11 11:6
-5
PíďaMike71
5
11:7 8:11 7:11
-2
KájaSKrusty
2
11:3 9:11 11:3
-1
volný losMilanPi
1
9:11 9:11
3
PeLumJanča72
-3
11:8 11:5
-6
petrb4Břeťa
4
9:11 6:11
-3
Bláža61OndraX
3
5:11 4:11
7
gulikRomzan
-6
11:7 11:6
-10
ZednaBažin
10
11:13 9:11
2
PatrikChemik
-2
11:6 11:7

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
PeLumKájaS
-3
11:8 11:8
1
petrb4volný los
1
11:9 11:9
-4
VlkChemik
4
8:11 6:11
4
Bláža61miKers13
-4
12:10 11:1
-6
gulikMike71
6
12:14 10:12
5
Janča72MilanPi
-5
11:2 11:9
2
PíďaZedna
-2
4:11 11:9 11:5
6
BažinPatrik
-6
9:11 11:7 11:7
-1
KrustyOndraX
1
3:11 6:11
-4
RomzanBřeťa
4
11:7 7:11 8:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losVlk
1
9:11 9:11
-2
miKers13petrb4
4
11:8 8:11 7:11
-5
MilanPiBláža61
5
3:11 8:11
-6
PeLumMike71
7
5:11 8:11
-4
KrustyChemik
4
10:12 10:12
3
PíďaBažin
-3
11:3 11:5
10
gulikOndraX
-8
13:11 11:9
-7
ZednaRomzan
7
11:4 7:11 9:11
1
PatrikBřeťa
-1
10:12 11:6 11:9
7
KájaSJanča72
-8
11:7 11:7

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losmiKers13
1
9:11 9:11
1
MilanPiKrusty
-1
6:11 11:8 11:8
-9
petrb4Janča72
6
7:11 8:11
3
Mike71KájaS
-2
11:7 11:3
-11
Píďagulik
13
8:11 7:11
-6
PeLumBažin
6
11:8 14:16 5:11
-1
Bláža61Romzan
1
6:11 11:7 3:11
-1
VlkZedna
1
3:11 2:11
-4
PatrikOndraX
4
11:7 7:11 7:11
-3
ChemikBřeťa
3
11:13 7:11

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
Mike71Bažin
1
11:7 9:11 11:7
10
gulikPeLum
-9
11:6 11:5
1
volný losChemik
1
9:11 9:11
-8
VlkKrusty
8
4:11 3:11
-6
MilanPipetrb4
11
6:11 12:14
1
Bláža61Patrik
-1
11:6 6:11 6:11
-1
PíďaBřeťa
1
3:11 16:14 12:10
1
ZednamiKers13
-1
11:3 11:4
-3
KájaSOndraX
3
2:11 9:11
1
RomzanJanča72
-2
7:11 11:6 11:7

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
gulikBažin
-6
11:6 11:7
-4
VlkMilanPi
4
8:11 8:11
-7
miKers13Krusty
7
11:8 6:11 10:12
2
Mike71OndraX
-2
11:7 4:11 11:7
1
Bláža61volný los
1
11:9 11:9
2
PeLumpetrb4
-3
11:8 11:6
2
PíďaJanča72
-2
11:7 11:7
-7
ZednaBřeťa
7
4:11 11:7 6:11
-6
PatrikRomzan
6
11:9 9:11 9:11
5
KájaSChemik
-5
11:9 11:7

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
Vlkpetrb4
1
11:8 2:11 5:11
8
miKers13MilanPi
-8
11:8 11:8
1
volný losZedna
1
9:11 9:11
4
Mike71Břeťa
-4
11:8 11:6
2
Bláža61Krusty
-2
11:8 11:6
-8
PeLumOndraX
8
6:11 1:11
3
PíďaRomzan
-3
11:9 13:11
5
gulikKájaS
-4
11:2 11:8
-1
BažinChemik
1
11:4 5:11 11:6
3
PatrikJanča72
-3
11:8 11:8

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bažin Ondřej Svoboda

Bláža61 Milan Blaškovič

Břeťa Břetislav Vondál

Chemik Jiří Pryček

gulik Roman Striteský

Janča72 Jana Komárková

KájaS Quoc Viet Stejskal

Krusty Tomáš Juříček

Mike71 Michal Monhart

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

OndraX Ondřej Nykl

Patrik Patrik Božík

PeLum Josef Dřímal

petrb4 Petr Brožek

Píďa Zdeněk Plšek

Romzan Roman Zetka

Vlk Vladimír Michael Kunc

volný los volný los

Zedna Petr Zednik