Color scheme:

Table tennis - 8. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Dezinfekce připravena :-)

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-8-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Mon 03. 08. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (0 náhrad.)
Max. players/teams
20 (4 náhrad.)

1509

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Above normal level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1509, který odpovídá 74.29 % pozici v ratingové tabulce.

37 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.LukasG (Lukas Grygar)601871
46
37
2.Zedna (Petr Zednik)511773
14
36
3.OndraX (Ondřej Nykl)421767
3
35
4.Píďa (Zdeněk Plšek)421854
-11
34
5.liko (Libor Konečný)421617
14
32
6.Hubal (Lukáš Hubatka)421637
13
31
7.PeLum (Josef Dřímal )421735
-12
30
8.IvoMelkus (Ivo Melkus)421423
46
29
9.gulik (Roman Striteský)331790
-20
28
10.Mike71 (Michal Monhart)331837
-12
26
11.Romzan (Roman Zetka)331619
2
25
12.Gibbon (Radovan Beňo)331470
11
24
13.RS (Roman Streit)331550
-11
23
14.ragy (Michal Ragula)331311
5
22
15.Krusty (Tomáš Juříček)331269
18
20
16.Winini (Ivo Bernard)331303
11
19
17.MrEgo (Karel Rejman)241362
-15
18
18.Chemik (Jiří Pryček)241389
-3
17
19.Bre2 (Jiří Břenek)241351
-15
16
20.miKers13 (michal caletka)241341
-6
14
21.Vlk (Vladimír Michael Kunc)241225
11
13
22.Kozmos (Jaroslav Komárek)241362
-20
12
23.Lupa66 (Luděk Pavlák)151316
-17
11
24.Deiwson (David Eliáš)061148
-38
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
IvoMelkusPíďa
-3
6:11 11:9 6:11
-1
KozmosMike71
1
2:11 4:11
-3
Chemikliko
3
8:11 4:11
2
LukasGBre2
-1
11:4 11:5
-1
miKers13PeLum
1
6:11 6:11
-2
MrEgoZedna
1
4:11 4:11
-3
DeiwsonRS
2
6:11 7:11
5
GibbonLupa66
-5
11:6 11:9
1
Vlkgulik
1
2:11 3:11
-2
WininiRomzan
2
6:11 6:11
-1
ragyOndraX
1
4:11 3:11
-2
HubalKrusty
2
8:11 11:8 11:5

2. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
KozmosMrEgo
-6
11:8 9:11 12:10
-7
gulikMike71
7
8:11 9:11
-8
ChemikmiKers13
8
5:11 7:11
6
Vlkragy
-6
11:6 9:11 11:7
5
LukasGliko
-3
14:12 11:8
-10
RSGibbon
10
8:11 11:13
1
PeLumRomzan
-1
8:11 11:8 11:4
-8
DeiwsonLupa66
5
2:11 1:11
-8
PíďaHubal
8
7:11 11:8 6:11
4
ZednaOndraX
-4
10:12 11:9 11:9
9
WininiBre2
-9
12:10 11:6
-5
KrustyIvoMelkus
8
8:11 9:11

3. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
Mike71Gibbon
-1
11:9 11:8
7
ChemikBre2
-7
11:7 11:7
-8
Deiwsonragy
5
8:11 7:11
10
LukasGPeLum
-6
11:4 11:8
-11
MrEgoKrusty
6
12:10 9:11 0:11
-13
KozmosVlk
11
6:11 7:11
-2
RSPíďa
2
7:11 3:11
1
gulikIvoMelkus
-2
12:10 11:6
1
ZednaHubal
-1
11:13 11:8 11:8
5
WininimiKers13
-5
11:3 7:11 12:10
-3
Lupa66liko
3
6:11 6:11
-5
RomzanOndraX
5
4:11 7:11

4. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-7
DeiwsonBre2
4
0:11 2:11
7
MrEgoChemik
-4
7:11 13:11 11:9
13
LukasGMike71
-8
11:9 11:9
4
Zednaliko
-4
11:6 11:2
-6
ragyIvoMelkus
10
6:11 7:11
-2
VlkWinini
2
9:11 11:8 8:11
4
RSKozmos
-5
11:3 11:5
-10
PeLumHubal
10
8:11 2:11
1
PíďaGibbon
-1
11:2 11:5
-5
gulikOndraX
5
9:11 11:8 8:11
-3
miKers13Romzan
3
6:11 1:11
5
KrustyLupa66
-5
11:9 8:11 11:6

5. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
DeiwsonMrEgo
6
4:11 4:11
10
LukasGZedna
-6
11:5 12:10
7
PíďaMike71
-7
14:12 11:9
-9
KozmosBre2
8
6:11 9:11
8
ragymiKers13
-8
11:9 11:9
2
HubalWinini
-2
11:3 11:7
-3
VlkGibbon
3
5:11 6:11
-7
RSliko
7
8:11 7:11
1
PeLumKrusty
-1
11:8 11:2
-11
gulikRomzan
11
7:11 6:11
-6
Lupa66Chemik
6
9:11 3:11
16
IvoMelkusOndraX
-10
4:11 11:8 11:9

6. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
DeiwsonKozmos
4
2:11 7:11
3
miKers13Lupa66
-3
11:6 6:11 11:4
10
KrustyBre2
-10
11:9 14:12
6
LukasGHubal
-4
13:11 14:12
-10
PíďaZedna
10
12:14 8:11
5
ragyMrEgo
-9
14:16 11:3 11:4
-2
VlkRS
2
8:11 9:11
-6
Mike71OndraX
6
11:9 6:11 4:11
1
PeLumWinini
-1
11:7 11:3
1
gulikChemik
-1
11:9 11:4
-8
Romzanliko
8
10:12 4:11
9
IvoMelkusGibbon
-5
7:11 11:8 11:5

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bre2 Jiří Břenek

Chemik Jiří Pryček

Deiwson David Eliáš

Gibbon Radovan Beňo

gulik Roman Striteský

IvoMelkus Ivo Melkus

Kozmos Jaroslav Komárek

LukasG Lukas Grygar

Lupa66 Luděk Pavlák

Mike71 Michal Monhart

miKers13 michal caletka

MrEgo Karel Rejman

OndraX Ondřej Nykl

PeLum Josef Dřímal

Píďa Zdeněk Plšek

ragy Michal Ragula

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Winini Ivo Bernard

Zedna Petr Zednik