Color scheme:

Table tennis - 9. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Dezinfekce připravena :-)

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-9-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Mon 07. 09. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (5 náhrad.)
Max. players/teams
22 (8 náhrad.)

1573

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Highest level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1573, který odpovídá 82.32 % pozici v ratingové tabulce.

47 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.LukasG (Lukas Grygar)601891
25
46
2.OndraX (Ondřej Nykl)511847
13
45
3.Zedna (Petr Zednik)421781
13
43
4.Honza (Jan Dvořák)421891
-6
42
5.Vlado (Vladimír Žaža)421650
-1
40
6.Patrik (Patrik Božík)421744
4
39
7.RS (Roman Streit)421558
15
37
8.Mike71 (Michal Monhart)421857
-9
36
9.PeLum (Josef Dřímal )331723
16
34
10.gulik (Roman Striteský)331803
-5
33
11.ICEK (Jiří Nechvátal)331530
18
31
12.Janča72 (Jana Komárková)331521
12
30
13.Romzan (Roman Zetka)331588
-15
28
14.Píďa (Zdeněk Plšek)331805
-18
27
15.Radek_isa (Radek Iša)331608
-15
25
16.Břeťa (Břetislav Vondál)331608
-2
24
17.ragy (Michal Ragula)331328
9
22
18.koStka (Karel Teplý )331456
3
21
19.Dantes (Dana Tesarova)241432
2
19
20.radar009 (Aleš Pavel)241304
-19
18
21.Bláža61 (Milan Blaškovič)241489
7
16
22.Krusty (Tomáš Juříček)241280
-10
15
23.Federer1997 (Michal Červený )241400
-21
13
24.max70 (Martin Hodek)241438
-4
12
25.Deiwson (David Eliáš)151173
-10
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
DantesPeLum
3
8:11 11:13
11
Bláža61Vlado
-12
11:7 11:8
-2
RSPíďa
2
7:11 8:11
-8
radar009max70
5
7:11 7:11
1
HonzakoStka
-1
11:9 11:9
1
BřeťaDeiwson
-1
11:0 11:4
-10
Radek_isaICEK
16
9:11 10:12
1
gulikFederer1997
-2
11:2 11:2
2
OndraXJanča72
-2
11:3 11:0
-3
RomzanLukasG
3
2:11 6:11
5
Mike71Zedna
-5
16:14 11:2
1
Patrikragy
-1
11:5 11:8
1
Krustyvolný los
-1
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
max70Píďa
2
2:11 3:11
-3
Bláža61PeLum
3
15:17 5:11
10
BřeťaPatrik
-10
11:5 11:7
-2
volný losDeiwson
2
9:11 9:11
4
ragyradar009
-6
9:11 15:13 11:8
9
Janča72Romzan
-9
11:7 11:8
7
LukasGOndraX
-7
12:10 11:6
3
Mike71gulik
-3
12:10 8:11 11:7
2
VladoRS
-1
9:11 11:6 11:5
2
ZednaFederer1997
-3
11:2 11:5
1
HonzaICEK
-2
11:2 11:7
-4
KrustykoStka
4
8:11 8:11
4
Radek_isaDantes
-5
11:4 11:9

3. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
BřeťaPíďa
3
4:11 8:11
1
LukasGPeLum
-1
11:6 9:11 11:9
-3
KrustyICEK
5
4:11 4:11
1
volný losFederer1997
1
9:11 9:11
7
Bláža61max70
-7
11:6 11:6
-2
DeiwsonJanča72
2
2:11 3:11
5
ZednaRadek_isa
-5
11:6 11:5
-11
RomzanDantes
14
7:11 9:11
3
RSradar009
-5
12:10 11:5
-4
HonzaMike71
4
6:11 11:8 8:11
-2
ragyVlado
2
5:11 6:11
-7
gulikOndraX
7
14:16 6:11
2
PatrikkoStka
-2
11:5 11:6

4. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-7
PíďaLukasG
7
8:11 7:11
-1
volný losradar009
1
9:11 9:11
1
RomzanDeiwson
-1
11:1 11:3
4
ZednaBřeťa
-4
11:7 11:7
-12
Federer1997max70
7
1:11 7:11
3
koStkaDantes
-4
7:11 11:9 11:9
-9
Radek_isaRS
9
4:11 8:11
-7
HonzaPatrik
7
8:11 11:2 6:11
-3
Krustyragy
3
4:11 11:8 6:11
-2
Bláža61OndraX
2
2:11 3:11
-11
Mike71PeLum
11
5:11 8:11
-5
Vladogulik
4
7:11 7:11
-6
ICEKJanča72
4
10:12 11:7 7:11

5. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
volný losRadek_isa
1
9:11 9:11
-3
DeiwsonFederer1997
5
1:11 11:13
2
LukasGZedna
-2
11:9 7:11 11:3
2
RomzanKrusty
-2
11:1 11:6
-9
radar009Dantes
7
5:11 6:11
-1
PeLumOndraX
1
6:11 12:10 9:11
-9
PíďaPatrik
9
9:11 6:11
-1
ragykoStka
1
6:11 11:8 10:12
-1
Bláža61Břeťa
1
9:11 12:10 3:11
-2
Mike71Janča72
2
11:5 9:11 11:3
4
Vladomax70
-3
11:4 11:8
3
RSICEK
-5
10:12 11:9 11:9
-2
gulikHonza
2
11:8 9:11 4:11

6. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losKrusty
1
9:11 9:11
5
LukasGPatrik
-5
11:9 11:5
-5
Deiwsonradar009
8
1:11 12:14
8
OndraXMike71
-8
11:3 11:7
6
ragyFederer1997
-10
11:6 9:11 11:2
-5
Bláža61Romzan
5
5:11 8:11
8
VladoBřeťa
-7
11:5 11:8
3
RSJanča72
-3
3:11 11:7 12:10
1
PeLumHonza
1
11:8 9:11 9:11
-9
PíďaZedna
9
8:11 7:11
2
gulikkoStka
-2
11:6 11:3
10
ICEKDantes
-7
11:6 11:8
-4
max70Radek_isa
4
10:12 9:11

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Břeťa Břetislav Vondál

Dantes Dana Tesarova

Deiwson David Eliáš

Federer1997 Michal Červený

gulik Roman Striteský

ICEK Jiří Nechvátal

Janča72 Jana Komárková

koStka Karel Teplý

LukasG Lukas Grygar

max70 Martin Hodek

Mike71 Michal Monhart

OndraX Ondřej Nykl

PeLum Josef Dřímal

Píďa Zdeněk Plšek

radar009 Aleš Pavel

Radek_isa Radek Iša

ragy Michal Ragula

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Vlado Vladimír Žaža

Zedna Petr Zednik