Color scheme:

Table tennis - 1. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě. Zahájení turnaje v 18:00. Nicméně tolerovaný příchod je stále i v 18:30.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2020-1-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2020.

Start
Mon 06. 01. 6:00 PM
State
Closed
Available
0 (6 náhrad.)
Max. players/teams
24 (8 náhrad.)

1499

Rating turnaje je stanoven dle ratingu přihlášených hráčů.

Above normal level

Úroveň byla stanovena na základě ratingu turnaje 1499, který odpovídá 71.43 % pozici v ratingové tabulce.

40 bodů

Maximální počet získaných bodů je závislý na úrovni turnaje a počtu přihlášených hráčů

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Píďa (Zdeněk Plšek)611931
9
40
2.LuboN (Lubomír Novotný)611677
29
38
3.Honza (Jan Dvořák)521993
-12
37
4.Radek_isa (Radek Iša)521612
-3
36
5.Daniell (Daniel Hanuš)521699
21
35
6.Orel (Marek Orel)521723
0
34
7.PeLum (Josef Dřímal )521522
16
32
8.Bláža61 (Milan Blaškovič)431509
16
31
9.Eaagleer (Martin Hořelka)431464
43
30
10.jhlahulek (Jakub Hlahůlek)431447
17
29
11.MiB (Michal Bezděk)431627
-16
28
12.david68 (David Hořínek)431427
12
26
13.tajda (Zbyněk Tajovský)341781
-10
25
14.KájaS (Quoc Viet Stejskal)341423
16
24
15.Voky (Václav Vokálek)341514
-1
23
16.Krusty (Tomáš Juříček)341298
13
22
17.RS (Roman Streit)341547
-8
20
18.Chemik (Jiří Pryček)341377
8
19
19.PavelO (Pavel Ondruš)341405
-16
18
20.Bre2 (Jiří Břenek)341366
-5
17
21.Květoš (Květoslav Novosad)251423
-19
16
22.Gibbon (Radovan Beňo)251469
-24
14
23.MilanPi (Milan Pišl)251372
-13
13
24.Kozmos (Jaroslav Komárek)141382
-39
12
25.Domenico (Dominik Zábelka)161336
-36
11
26.volný los (volný los)05803
1
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Live rusults

Svycar

1. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
tajdajhlahulek
-2
11:4 11:3
-2
Bre2Daniell
2
5:11 7:11
9
ChemikKozmos
-14
11:4 11:6
3
MiBPavelO
-5
11:7 16:14
-1
Bláža61Píďa
1
6:11 5:11
1
Honzadavid68
1
11:5 11:0
3
RSVoky
-3
11:9 6:11 11:7
3
PeLumGibbon
-3
8:11 11:4 11:4
12
KájaSRadek_isa
-12
11:7 11:3
3
EaagleerOrel
-2
11:9 10:12 12:14
1
Krustyvolný los
-1
11:9 11:9
4
LuboNKvětoš
-6
11:7 11:6
7
MilanPiDomenico
-9
11:6 11:9

2. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
KrustyPeLum
3
9:11 4:11
1
david68volný los
1
11:9 11:9
-5
jhlahulekRadek_isa
4
6:11 4:11
6
Bláža61Kozmos
-10
11:3 11:4
10
EaagleerVoky
-6
9:11 11:8 11:3
-2
RSMiB
2
11:13 11:3 8:11
8
DaniellPíďa
-8
9:11 17:15 11:6
2
OrelPavelO
-4
12:10 11:8
3
LuboNMilanPi
-3
11:3 11:4
12
DomenicoGibbon
-10
21:19 12:10
12
tajdaHonza
-12
11:9 11:6
-2
Bre2Květoš
4
3:11 11:7 7:11
-5
KájaSChemik
5
11:4 7:11 8:11

3. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
tajdaPeLum
-2
11:6 11:3
-2
ChemikOrel
2
6:11 8:11
1
Kozmosvolný los
1
11:9 11:9
7
LuboNMiB
-7
11:7 11:9
9
jhlahulekPavelO
-12
18:16 11:9
6
Bre2Gibbon
-6
9:11 12:10 11:8
2
VokyKvětoš
-4
11:3 2:11 11:7
6
Bláža61Eaagleer
-10
11:8 11:7
9
RSRadek_isa
-9
21:19 12:10
3
DaniellKájaS
-3
11:3 11:4
6
PíďaHonza
-6
9:11 11:6 11:2
-11
DomenicoKrusty
9
6:11 7:11
3
david68MilanPi
-3
10:12 11:5 11:9

4. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
volný losPavelO
1
9:11 9:11
-10
tajdaLuboN
10
4:11 9:11
6
GibbonKozmos
-10
11:5 11:5
8
DaniellOrel
-8
13:11 11:6
-3
ChemikMiB
3
3:11 6:11
7
jhlahulekBre2
-6
11:8 11:9
-4
DomenicoRadek_isa
3
9:11 9:11
3
Bláža61Krusty
-3
11:6 11:2
13
EaagleerKvětoš
-13
11:8 11:9
-2
RSPíďa
2
9:11 9:11
2
PeLumdavid68
-2
11:5 10:12 12:10
1
HonzaKájaS
1
11:8 11:9
-5
MilanPiVoky
5
5:11 7:11

5. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
4
LuboNDaniell
-4
11:7 8:11 11:9
-6
KozmosPavelO
6
16:14 5:11 2:11
-1
volný losBre2
1
9:11 9:11
-1
tajdaPíďa
1
9:11 11:7 7:11
7
jhlahulekChemik
-6
11:7 11:7
-8
DomenicoKájaS
7
9:11 11:13
11
Bláža61MiB
-11
12:10 12:10
17
EaagleerRS
-10
11:7 11:7
1
PeLumOrel
1
11:6 5:11 11:13
1
HonzaVoky
-1
11:4 11:5
9
david68Gibbon
-9
12:10 11:8
5
MilanPiKvětoš
-8
10:12 11:8 11:7
-2
KrustyRadek_isa
2
9:11 4:11

6. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
volný losKozmos
4
LuboNBláža61
-4
11:6 11:7
6
Danielltajda
-6
11:8 9:11 11:3
4
PavelOChemik
-3
7:11 11:8 11:8
4
PíďaOrel
-4
11:5 11:5
1
HonzaEaagleer
-1
11:5 11:5
-7
RSKájaS
7
5:11 11:5 5:11
2
PeLumjhlahulek
-3
6:11 12:10 11:7
-7
DomenicoKvětoš
10
6:11 6:11
-4
david68Radek_isa
4
9:11 10:12
4
Bre2MilanPi
-4
17:15 7:11 11:4
1
KrustyGibbon
1
11:9 9:11 9:11
1
MiBVoky
-1
11:8 8:11 11:5

7. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
volný losKozmos
-3
LuboNPíďa
3
1:11 7:11
-2
DaniellHonza
2
4:11 7:11
-5
Bláža61Radek_isa
5
9:11 9:11
4
david68PavelO
-6
9:11 11:9 11:8
-9
DomenicoChemik
8
7:11 5:11
11
EaagleerBre2
-6
11:5 11:6
1
RSKvětoš
-2
11:8 8:11 11:5
7
PeLumMiB
-7
7:11 12:10 11:4
9
Oreltajda
-9
11:5 11:4
4
jhlahulekKájaS
-3
8:11 11:7 11:7
-10
MilanPiKrusty
10
9:11 9:11
3
VokyGibbon
-3
7:11 11:4 11:4

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Bre2 Jiří Břenek

Chemik Jiří Pryček

Daniell Daniel Hanuš

david68 David Hořínek

Domenico Dominik Zábelka

Eaagleer Martin Hořelka

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

jhlahulek Jakub Hlahůlek

KájaS Quoc Viet Stejskal

Kozmos Jaroslav Komárek

Květoš Květoslav Novosad

LuboN Lubomír Novotný

MiB Michal Bezděk

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

PavelO Pavel Ondruš

PeLum Josef Dřímal

Píďa Zdeněk Plšek

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

tajda Zbyněk Tajovský

Voky Václav Vokálek