Color scheme:

Pinec 2020

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Protože chceme dát příležitost i méně zkušeným hráčům, každý měsíc se koná jeden turnaj určený právě pro začátečníky a mírně pokročilé.

9. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/21/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Patrik (Patrik Božík)
  2. LukasG (Lukas Grygar)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

9. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/7/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. Zedna (Petr Zednik)

9. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/2/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. gulik (Roman Striteský)

8. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/24/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

8. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/10/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

8. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/3/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. OndraX (Ondřej Nykl)

7. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/27/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Honza (Jan Dvořák)

7. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/22/2020. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. LukasG (Lukas Grygar)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. Bažin (Ondřej Svoboda)

7. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/13/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. gulik (Roman Striteský)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. OndraX (Ondřej Nykl)

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/22/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/17/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. Mike71 (Michal Monhart)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Orel (Marek Orel)

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/8/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

6. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. PeLum (Josef Dřímal )
  3. Zedna (Petr Zednik)

3. kolo pingpongové ligy 2020 - dohrávka

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/25/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

3. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/11/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Bažin (Ondřej Svoboda)
  3. Patrik (Patrik Božík)

3. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/2/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

2. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/19/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. Honza (Jan Dvořák)

2. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/12/2020. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Erda (Erik Steinmetz)
  3. Bláža61 (Milan Blaškovič)

2. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/3/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/29/2020. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/20/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/15/2020. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Zdenes (Zdeněk Nesrsta)

1. kolo pingpongové ligy 2020 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/6/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. LuboN (Lubomír Novotný)
  3. Honza (Jan Dvořák)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarJunJulAugSepPoints
1.OndraX (Ondřej Nykl)1842260 29293428434145249
2.Honza (Jan Dvořák)1888-113 37283532353442243
3.PeLum (Josef Dřímal )1719217 32303231373734233
4.Píďa (Zdeněk Plšek)1797-121 40272529453827231
5.Zedna (Petr Zednik)177720 30-2931403643209
6.KájaS (Quoc Viet Stejskal)1609207 24242028363222186
7.Orel (Marek Orel)17191 34-2429393123180
8.RS (Roman Streit)15533 24192517272637175
9.Radek_isa (Radek Iša)1605-5 36-3026281725162
10.Bláža61 (Milan Blaškovič)152536 31222225201618154
11.Romzan (Roman Zetka)1584-31 -251925302628153
12.Mike71 (Michal Monhart)185482 ---32424036150
13.gulik (Roman Striteský)179682 ---30463733146
14.Gibbon (Radovan Beňo)1460-27 14181718212520133
15.Chemik (Jiří Pryček)138621 19152016281717132
16.MilanPi (Milan Pišl)1377-2 21161914222313128
17.Jirka45 (Jiří Prokeš)140085 22161222152216125
17.LukasG (Lukas Grygar)1889189 ----384146125
19.Krusty (Tomáš Juříček)130929 22121115192015114
20.Patrik (Patrik Božík)177112 --2023-2339105
21.Bažin (Ondřej Svoboda)166766 --222724-2396
22.Břeťa (Břetislav Vondál)1603-10 --241926-2493
23.LuboN (Lubomír Novotný)167330 382428----90
24.Hubal (Lukáš Hubatka)163332 25---2931-85
25.Voky (Václav Vokálek)1487-22 23192613---81
26.Vlk (Vladimír Michael Kunc)125012 11-111013211278
27.ragy (Michal Ragula)1327-76 -10-1112222277
28.Pajtn (Václav Drlík)13748 17131423---67
29.hruzic (Marek Hrůza)1881-23 --31--35-66
30.Vlado (Vladimír Žaža)164848 -----254065
31.Špacírek (Jiří Procházka)1468-118 ---103122-63
32.liko (Libor Konečný)162329 ---29-32-61
33.miKers13 (michal caletka)133846 -21-23-14-58
34.Stanley (Stanislav Rejman)163017 26----31-57
35.IvoM (Ivo Melkus)150994 -----292554
36.Eaagleer (Martin Hořelka)151095 3023-----53
36.MiB (Michal Bezděk)1612-27 28---25--53
36.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)158910 25--28---53
39.Justik66 (Radek Just)14183 ----18171752
40.Plichta (Rosťa Geržičák)1434-9 20--20-11-51
41.Dako (David Konečný)136523 14-2313---50
42.Dantes (Dana Tesarova)142611 ----25-1944
42.PavelO (Pavel Ondruš)144631 1826-----44
44.Holly (František Holoubek)15798 -17-26---43
44.Štetr (Libor Brandstetter)1387-28 -101419---43
46.Janča72 (Jana Komárková)15206 ---12--3042
46.jhlahulek (Jakub Hlahůlek)146236 2913-----42
46.Květoš (Květoslav Novosad)14479 22----20-42
49.HonzaK (Jan Kománek)1363-38 ----12151340
49.Ir (Ivan Reigl)1397-12 --1214-14-40
51.Lupa66 (Luděk Pavlák)1302-99 ---121116-39
52.koStka (Karel Teplý )14517 --17---2138
53.max70 (Martin Hodek)145352 -----211637
53.Winini (Ivo Bernard)129927 --18--19-37
55.dasha (Dagmar Šuláková)1421-21 19-17----36
56.Daniell (Daniel Hanuš)169521 35------35
57.Martin01 (Martin Zerák)145843 ----34--34
58.Bre2 (Jiří Břenek)1346-19 17----16-33
58.Erda (Erik Steinmetz)144934 1914-----33
60.Deiwson (David Eliáš)1127-274 ----10101131
60.ICEK (Jiří Nechvátal)152717 ------3131
60.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)130828 ----17-1431
63.Mikač (Michal Kačur)139015 14--16---30
64.RichardAron (Richard Šafář)148671 -----28-28
65.Roman64 (Roman Kukla)1363-52 1611-----27
66.david68 (David Hořínek)145041 26------26
67.Charlie44 (Karel Konečný)1352-49 ----1411-25
67.DanielK (Daniel Kománek)1342-59 ----13-1225
67.Richi (Richard Švec)1590-14 -----25-25
67.tajda (Zbyněk Tajovský)1777-10 25------25
71.Domenico (Dominik Zábelka)1301-71 1311-----24
71.Kozmos (Jaroslav Komárek)1359-56 12----12-24
73.mahro (Martin Mahrík)1617-18 -23-----23
73.ZdenaK (Zdeňka Křížová)147523 -----23-23
75.Cannavaro5 (Marek Hrabal)15484 -----22-22
75.Danuš (Dana Křivánková)1632-9 ----22--22
77.Petrescu (Petr Tříska)1273-130 10-11----21
78.majklfreedom (Michal Svoboda)1264-137 ----10-1020
78.Obyš (Ivo Frehar)1640-11 -20-----20
78.Správce (Tomáš Kejla)1634-3 ------2020
78.Tom384 (Tomáš Horázný)1585-43 20------20
82.Jarda (Jaroslav Zach)1634-15 ------1919
83.MrEgo (Karel Rejman)1353-48 -----18-18
83.PavelZem (Pavel Zeman)1476-13 ----18--18
83.radar009 (Aleš Pavel)1300-101 ------1818
86.petrb4 (Petr Brožek)1405-10 ---17---17
86.Pitr (Petr Pham)141312 -----17-17
88.LukeB (Lukas Bartosek)1469-17 15------15
88.Pítr (Petr Novotný)1382-33 15------15
88.Svaťa (Svatopluk Krejčí)141514 ------1515
91.Áda (Adam Zabloudil)1311-56 -----13-13
91.DarebaX (Zbyněk Světnica)1452-17 --13----13
91.Kyrgios97 (Michal Červený )1394-21 ------1313
91.Macek (Kuba Nosek)128810 -13-----13
95.Bohun (Bohuslav Petrik)1303-22 12------12
95.DavidSporcl (David Šporcl)1371-44 -12-----12
95.Luke56 (Lukáš Gabrhel)1381-20 -----12-12
98.Andy777 (Ondřej Kouřil)1340-61 ----11--11
98.Lidu (Ludmila Zavřelová)1076-11 ------1111
100.jajon (Jakub Jonszta)1321-80 -----10-10
100.JirkaX (Jiří Veselý)1372-43 ---10---10
100.Jozef (Jozef Petrek)1326-89 -10-----10
100.Loader (Michal Rachůnek)1346-73 --10----10
100.volný los (volný los)7991 10------10