;
Color scheme:

Pinec 2019

Série turnajů stolního tenisu započítavaná do celkového pořadí MULTILIGY.

5. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina

Start
Mon 20. 05. 6:00 PM
Join until
Mon 20. 05. 6:00 PM
Free places
0 (12 náhrad.)
Max. players
22 (15 náhrad.)

Kč150.00

5. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina

Start
Wed 29. 05. 6:00 PM
Join until
Wed 29. 05. 6:00 PM
Free places
0 (7 náhrad.)
Max. players
22 (15 náhrad.)

Kč150.00

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayPoints
1.tajda (Zbyněk Tajovský)18600 2934302835156
2.Píďa (Zdeněk Plšek)189529 3230282934153
3.Orel (Marek Orel)1730-18 3232262833151
4.Polot (Tomáš Poloni)169641 3035272629147
5.RS (Roman Streit)155536 2827242431134
6.Romzan (Roman Zetka)16383 2928262029132
7.Bláža61 (Milan Blaškovič)148413 2629282122126
8.Gibbon (Radovan Beňo)146054 2224222224114
9.Radek_isa (Radek Iša)157721 28-272423102
10.Chemik (Jiří Pryček)140378 1925202116101
10.Zedna (Petr Zednik)171947 20312525-101
12.Bažin (Ondřej Svoboda)157378 31192425-99
13.MilanPi (Milan Pišl)1372-24 202517161896
14.Správce (Tomáš Kejla)165113 22232327-95
15.Bre2 (Jiří Břenek)1351-15 181922122394
15.LukeB (Lukas Bartosek)147327 262021-2794
17.Jirka45 (Jiří Prokeš)1256-3 152020172092
18.Dako (David Konečný)1334-20 192213152190
19.Honza (Jan Dvořák)201741 --31273189
20.Voky (Václav Vokálek)148910 23212915-88
21.Hubal (Lukáš Hubatka)1667128 -26-313087
22.koStka (Karel Teplý )1420-18 18331319-83
23.Tom384 (Tomáš Horázný)158362 --26263082
24.Bobeš (Roman Polák)152020 --27252880
24.Krusty (Tomáš Juříček)1223-25 161914141780
26.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1247-55 211913141279
27.Jen (Jan Křiva)1402-24 17212018-76
27.Strejda (Jaroslav Bystrý)1305-122 1916-221976
29.Macek (Kuba Nosek)1310-42 182618-1375
30.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)187982 3331---64
31.harryhavana (Václav Rybák)169037 -30-30-60
32.david68 (David Hořínek)14135 -212116-58
32.labirhm (Miroslav Hříbal)1256-50 141318-1358
34.MK (Michaela Kupčíková)1524109 3027---57
35.Danuš (Dana Křivánková)1647-12 31---2556
35.dasha (Dagmar Šuláková)1442-19 -24-151756
37.Břeťa (Břetislav Vondál)150994 ---292655
38.volný los (volný los)840-29 101010101050
39.PetraS (Petra Skrutková)1374-24 211414--49
40.miKers13 (michal caletka)124533 171514--46
41.Holly (František Holoubek)154813 --2520-45
41.Pavca (Pavel Dobřenský)142511 2718---45
41.Pavlis (Pavel Rohánek)1389-11 1316--1645
44.Jahu (Ondřej Vala)1417-2 -2216--38
45.MiŠ (Milan Škrhák)1101-36 1211--1437
46.Plichta (Rosťa Geržičák)1420-3 --1916-35
47.mahro (Martin Mahrík)16427 ----3232
48.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1250-35 -1713--30
49.Hana (Hana Kellnerová)1397-22 ---131528
50.Patrik (Patrik Božík)1768-15 27----27
51.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)15829 ----2626
52.LuboN (lubomir novotny)150948 --25--25
53.Obyš (Ivo Frehar)159310 ---23-23
54.knihovník (Jan Sak)1055-75 ---101121
54.Stanley (Stanislav Rejman)16366 ---21-21
56.DarebaX (Zbyněk Světnica)1445-16 ---20-20
56.MiB (Michal Bezděk)1569-14 ----2020
58.Dareba (Zbyněk Světnica)14287 --19--19
59.Fčelař (Pavel Havránek)1391-24 -17---17
60.miur (Michael Urbánek)1346-115 13----13
61.Angelika (Angelika Viktorinová)1238-30 -12---12
62.Bafiky (Lenka Šoukalová)1281-8 --11--11
62.Hali (Milan Halenár)1254-46 11----11
62.Tomáš78 (Tomáš Hrdlička)1356-47 --11--11
65.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1247-27 10----10