Color scheme:

Pinec 2019

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV.

12. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 12/11/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Orel (Marek Orel)

12. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Start
Mon 16. 12. 6:00 PM
Join until
Mon 16. 12. 6:00 PM
Rating
1491
Free places
2 (8 náhrad.)
Max. players
24 (8 náhrad.)
Úroveň
Above normal

Kč150.00

12. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 12/2/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Zedna (Petr Zednik)

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/18/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. OndraX (Ondřej Nykl)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/13/2019. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. MichalMonhart (Michal Monhart)
  2. liko (Libor Konečný)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

11. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 11/4/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/21/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Břeťa (Břetislav Vondál)
  2. Bobeš (Roman Polák)
  3. Tom384 (Tomáš Horázný)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/16/2019. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Bažin (Ondřej Svoboda)
  2. mahro (Martin Mahrík)
  3. DarebaX (Zbyněk Světnica)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/7/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/2/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Romzan (Roman Zetka)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/23/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Orel (Marek Orel)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/18/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/9/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Lukas12 (Lukáš Mrkvica)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. Zedna (Petr Zednik)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/4/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. LuboN (Lubomír Novotný)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Bobeš (Roman Polák)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/21/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Barbs (Barbora Štullerová)
  3. Břeťa (Břetislav Vondál)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/14/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. hruzic (Marek Hrůza)
  3. Orel (Marek Orel)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/5/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Orel (Marek Orel)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. MiB (Michal Bezděk)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/17/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. MiB (Michal Bezděk)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/8/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. dolik (Roman Dolanský)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Zedna (Petr Zednik)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/12/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Stanley (Stanislav Rejman)
  2. Danuš (Dana Křivánková)
  3. Romzan (Roman Zetka)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDecPoints
1.Píďa (Zdeněk Plšek)191041 323028293431313526353825374
2.tajda (Zbyněk Tajovský)1797-66 293430283530373431322622368
3.Orel (Marek Orel)1739-10 323226283326303225362223345
3.Zedna (Petr Zednik)177199 203125252632323532283524345
5.Romzan (Roman Zetka)1603-33 292826202926342925233417320
6.RS (Roman Streit)155028 282724243122313123243216313
7.Bláža61 (Milan Blaškovič)149320 262928212216353022292022300
8.Honza (Jan Dvořák)200629 --312731273635343740-298
9.Radek_isa (Radek Iša)161052 28-27242417232628192920265
10.Gibbon (Radovan Beňo)149083 2224222224212827252219-256
11.MilanPi (Milan Pišl)1370-27 202517162222252221141916239
12.Jirka45 (Jiří Prokeš)131456 152020172018162120231613219
13.Voky (Václav Vokálek)151230 2321291518-2025241921-215
14.Chemik (Jiří Pryček)136134 1925202116112217192220-212
15.Krusty (Tomáš Juříček)127526 161914141718262216182011211
16.Bobeš (Roman Polák)158785 --272529--31282631-197
16.dasha (Dagmar Šuláková)1441-21 -24-1517192225223023-197
18.LuboN (Lubomír Novotný)1657195 --25---253130173022180
19.koStka (Karel Teplý )14457 18331319171717-26--17177
20.Bre2 (Jiří Břenek)13661 181922122323181616---167
20.Polot (Tomáš Poloni)171053 303527262920------167
22.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1277-25 2119131412121315141216-161
23.Tom384 (Tomáš Horázný)1624101 --262630----262818154
24.Holly (František Holoubek)158430 --252023-242530---147
25.Správce (Tomáš Kejla)16401 22232327---2823---146
26.Břeťa (Břetislav Vondál)1615200 ---292628-33-27--143
27.LukeB (Lukas Bartosek)148841 262021-27---22-25-141
28.Bažin (Ondřej Svoboda)1596100 31192425----2318--140
29.Hubal (Lukáš Hubatka)1605178 -26-3130---14-36-137
30.Daniell (Daniel Hanuš)1632211 -------2926243719135
31.Macek (Kuba Nosek)1301-6 182618-13-17--2112-125
32.Martas (Martin Irein)1399-74 ------201822251712114
33.volný los (volný los)798-73 1010101010101010101010-110
34.Dako (David Konečný)1345-9 1922131521-19-----109
35.Strejda (Jaroslav Bystrý)1306-121 1916-22191318-----107
36.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)1909111 3331------35---99
37.Obyš (Ivo Frehar)165569 ---2327---1434--98
38.Plichta (Rosťa Geržičák)144622 --191614-18-24---91
39.ZdenaK (Zdeňka Křížová)1474-21 -----25271918---89
40.labirhm (Miroslav Hříbal)1247-60 141318-131512-----85
41.miKers13 (michal caletka)127259 171514-------241484
41.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)158512 ----2629--29---84
43.Danuš (Dana Křivánková)1646-14 31---2524------80
44.DarebaX (Zbyněk Světnica)146158 --1920-----1722-78
44.liko (Libor Konečný)1529108 -----2429---25-78
46.Ir (Ivan Reigl)1407-62 ------24221813--77
47.Jen (Jan Křiva)1404-26 17212018--------76
48.Winini (Ivo Bernard)1271-18 ------13161214-1166
49.mahro (Martin Mahrík)16401 ----32----31--63
50.KájaS (Quoc Viet Stejskal)1383-20 --------1317181462
50.MiŠ (Milan Škrhák)1090-55 1211--14--14-11--62
52.Stanley (Stanislav Rejman)1630-1 ---21-22---18--61
53.harryhavana (Václav Rybák)169234 -30-30--------60
54.Patrik (Patrik Božík)1762-24 27------32----59
55.david68 (David Hořínek)14124 -212116--------58
55.PeLum (Josef Dřímal )147875 --------17-231858
57.MK (Michaela Kupčíková)1524109 3027----------57
58.Lidu (Ludmila Zavřelová)1056-359 ------1112111011-55
59.MiB (Michal Bezděk)164457 ----25-29-----54
60.OndraX (Ondřej Nykl)1569166 ----------272552
61.PetraS (Petra Skrutková)1373-27 211414---------49
62.Vlk (Vladimír Michael Kunc)1260-143 -------12111212-47
63.Mikač (Michal Kačur)1373-48 ----1816--11---45
63.Pavca (Pavel Dobřenský)142611 2718----------45
63.Pavlis (Pavel Rohánek)1389-12 1316--16-------45
66.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1241-47 -1713-------13-43
66.stao (Stanislava Nebřenská)14631 ------2320----43
68.knihovník (Jan Sak)1004-128 ---1011-----111042
69.Hana (Hana Kellnerová)1377-44 ---1315-----13-41
70.dolik (Roman Dolanský)176969 ------40-----40
71.gulik (Roman Striteský)171919 ------38-----38
71.Jahu (Ondřej Vala)1416-4 -2216---------38
73.Orlice (Alena Orlová)124042 ------1423----37
74.Barbs (Barbora Štullerová)149574 -------34----34
74.hruzic (Marek Hrůza)19064 -------34----34
76.Teriyaki (Lukáš Němčanský)1310-105 ---------1122-33
77.Áda (Adam Zabloudil)1331-72 ------1219----31
77.Jaja (Jana Petrová)1345-70 ------11--20--31
79.Bafiky (Lenka Šoukalová)1280-11 --11------16--27
80.MichalMonhart (Michal Monhart)154482 ----------26-26
81.Bohun (Bohuslav Petrik)1294-127 ----------141024
82.JanaKomarkova (Jana Komárková)147412 ----------22-22
83.Yuri (Jiří Bukovjan)1397-6 ----------21-21
84.jakub_v (Jakub Váňa)14214 ----------20-20
85.karelvolny (Karel Volný)1411-10 ----------18-18
86.Fčelař (Pavel Havránek)1391-24 -17----------17
87.Peťko (Petr Bukovjan)1380-23 ----------14-14
88.Evula (Eva Collins)1341-80 -------13----13
88.MilanDobes (Milan Dobeš)1340-63 ----------13-13
88.miur (Michael Urbánek)1346-116 13-----------13
88.Stanleyer (Standa Pour)1279-11 -------13----13
92.Angelika (Angelika Viktorinová)1241-29 -12----------12
92.jlmon (Jakub Lajmon)1327-76 -----12------12
92.stepařka (Karla Marková)1298-105 ----------12-12
95.Daniela (Daniela Rigerová)1325-96 -------11----11
95.danous01 (Dan Kvarda)1250-48 -------11----11
95.Hali (Milan Halenár)1255-46 11-----------11
95.kika (Kristina Hostakova)1230-70 -----11------11
95.KK (Karel Kunc)1310-93 ----------11-11
95.Marty (Martin Pryma)1358-63 ----------11-11
95.Tomáš78 (Tomáš Hrdlička)1355-48 --11---------11
102.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1248-27 10-----------10