Barevné schéma:

Stolní tenis - 2. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2019-2-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Zahajení
po 18. 02. 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
4 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Zedna (Petr Zednik)701739
28
27
2.Hubal (Lukáš Hubatka)611674
25
26
3.Polot (Tomáš Poloni)521724
-7
25
4.dasha (Dagmar Šuláková)431447
1
24
5.RS (Roman Streit)431566
-5
23
6.Jahu (Ondřej Vala)431391
17
22
7.david68 (David Hořínek)431426
8
21
8.Gibbon (Radovan Beňo)431431
17
20
9.Bažin (Ondřej Svoboda)431504
3
19
10.Pavca (Pavel Dobřenský)341416
-6
18
11.Macek (Kuba Nosek)341355
-2
17
12.Strejda (Jaroslav Bystrý)341381
-8
16
13.koStka (Karel Teplý )341456
-16
15
14.PetraS (Petra Skrutková)341403
-13
14
15.Chemik (Jiří Pryček)251340
-11
13
16.Krusty (Tomáš Juříček)251247
-1
12
17.labirhm (Miroslav Hříbal)251251
-11
11
18.Jirka45 (Jiří Prokeš)071250
-12
10

Výsledky

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-9
dashaMacek
6
11:6 7:11 8:11
2
PolotChemik
-2
11:9 11:3
4
Gibbonlabirhm
-4
11:4 13:11
6
StrejdaJahu
-3
11:7 3:11 11:3
-3
PetraSHubal
5
10:12 5:11
2
BažinPavca
-2
11:8 7:11 11:8
-1
koStkaKrusty
1
12:10 10:12 13:11
1
ZednaJirka45
-1
11:3 11:3
1
RSdavid68
-1
11:9 12:14 13:11

2. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
PolotGibbon
-2
11:5 11:8
5
HubalStrejda
-5
11:8 11:9
2
Chemiklabirhm
-2
7:11 11:1 11:7
-8
PetraSJahu
8
4:11 9:11
8
Pavcadasha
-13
14:12 11:7
5
koStkaMacek
-5
12:10 11:7
3
ZednaBažin
-3
11:6 12:10
2
RSJirka45
-2
11:8 11:4
4
david68Krusty
-4
11:8 11:7

3. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-9
PolotHubal
15
9:11 10:12
4
PetraSlabirhm
-4
11:5 13:11
-14
StrejdaMacek
8
7:11 10:12
4
RSPavca
-4
11:6 11:9
-3
Jirka45Bažin
3
8:11 6:11
3
ZednakoStka
-3
11:3 11:3
3
david68Jahu
-3
13:11 5:11 11:4
-4
Krustydasha
6
7:11 8:11
-2
ChemikGibbon
2
3:11 11:6 3:11

4. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
6
ZednaHubal
-10
11:8 11:5
-3
MacekGibbon
3
10:12 12:10 5:11
-1
RSPolot
1
11:9 5:11 5:11
-4
Jirka45Krusty
4
11:6 9:11 11:13
4
PetraSPavca
-4
14:12 6:11 11:8
11
StrejdaChemik
-7
13:11 11:9
-2
david68Bažin
2
11:9 9:11 9:11
6
JahukoStka
-6
11:6 7:11 13:11
6
dashalabirhm
-4
11:6 11:7

5. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
ZednaRS
-5
11:9 12:10
-9
PetraSMacek
9
5:11 6:11
-1
HubalGibbon
1
8:11 11:2 11:0
-4
Jirka45labirhm
4
7:11 11:7 7:11
-3
StrejdakoStka
2
2:11 12:10 8:11
2
Polotdavid68
-2
11:1 11:5
6
Bažindasha
-11
11:4 11:9
-5
KrustyChemik
5
6:11 6:11
5
JahuPavca
-5
8:11 11:9 11:9

6. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
8
ZednaPolot
-8
13:11 11:5
-11
RSGibbon
11
12:14 9:11
7
HubalBažin
-4
11:8 11:6
-7
MacekJahu
7
9:11 6:11
-4
Jirka45Pavca
4
5:11 7:11
3
PetraSStrejda
-5
11:6 6:11 11:8
2
david68Chemik
-2
9:11 11:3 11:9
-3
Krustylabirhm
3
5:11 11:7 9:11
13
dashakoStka
-8
11:7 13:11

7. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
ZednaGibbon
-2
11:6 11:6
-4
PetraSdavid68
4
12:10 8:11 2:11
-10
MacekKrusty
10
6:11 18:20
5
RSkoStka
-5
11:7 11:9
-1
Jirka45Strejda
2
11:6 9:11 9:11
3
PolotBažin
-3
11:7 11:7
-3
JahuHubal
4
6:11 3:11
4
Pavcalabirhm
-4
12:10 11:9
9
dashaChemik
-5
11:9 11:4

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bažin Ondřej Svoboda

dasha Dagmar Šuláková

david68 David Hořínek

Gibbon Radovan Beňo

Hubal Lukáš Hubatka

Chemik Jiří Pryček

Jahu Ondřej Vala

Jirka45 Jiří Prokeš

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Macek Kuba Nosek

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

RS Roman Streit

Strejda Jaroslav Bystrý

Zedna Petr Zednik