Color scheme:

Table tennis - 1. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-01-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Fri 01. 02. 6:00 PM
State
Closed
Available
8 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)901862
16
23
2.Romzan (Roman Zetka)721639
16
22
3.MK (Michaela Kupčíková)721508
30
21
4.Zedna (Petr Zednik)631669
-3
20
5.RS (Roman Streit)631535
5
19
6.koStka (Karel Teplý )631448
10
18
7.Jen (Jan Křiva)541429
0
17
8.Dako (David Konečný)451373
-3
16
9.Chemik (Jiří Pryček)361337
-1
15
10.Bre2 (Jiří Břenek)361333
-4
14
11.Krusty (Tomáš Juříček)361249
5
13
12.Jirka45 (Jiří Prokeš)271249
-13
12
13.miur (Michael Urbánek)271346
-42
11
14.volný los (volný los)09861
-8
10

Results

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
Lukas12RS
-2
11:2 11:5
4
koStkaJirka45
-4
11:8 11:4
7
DakoBre2
-7
11:5 11:8
5
MKChemik
-5
11:6 11:4
2
Zednamiur
-2
11:4 11:8
4
RomzanJen
-4
11:5 11:7
-2
volný losKrusty
2
6:11 6:11

2. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
Lukas12MK
-2
11:1 11:4
-3
koStkaZedna
3
5:11 9:11
4
RSChemik
-4
11:6 11:8
-10
miurJirka45
10
6:11 9:11
-1
KrustyDako
1
11:4 6:11 6:11
1
Jenvolný los
-1
11:6 11:6
-2
Bre2Romzan
2
9:11 6:11

3. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
RSMK
-3
11:8 7:11 11:8
-4
Jirka45Jen
4
12:14 4:11
-2
DakokoStka
2
12:10 8:11 8:11
-4
ZednaLukas12
4
4:11 7:11
3
miurBre2
-3
11:9 8:11 11:9
-2
KrustyRomzan
2
7:11 7:11
1
Chemikvolný los
-1
11:6 11:6

4. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
3
MKJirka45
-3
11:1 11:7
1
Lukas12Jen
-1
11:5 11:3
5
ZednaRS
-5
11:9 11:1
-1
volný losBre2
1
6:11 6:11
-3
DakoRomzan
3
5:11 9:11
-9
miurChemik
9
3:11 5:11
1
KrustykoStka
1
5:11 11:8 4:11

5. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losJirka45
1
6:11 6:11
-8
ZednaMK
8
12:10 4:11 8:11
1
RSBre2
1
11:8 7:11 11:3
3
DakoChemik
-3
6:11 11:7 11:6
-7
miurKrusty
7
8:11 11:8 8:11
-4
JenkoStka
4
11:6 6:11 4:11
-3
RomzanLukas12
3
5:11 6:11

6. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-1
volný losmiur
1
6:11 6:11
4
RSDako
-4
11:7 11:5
-2
Jirka45Bre2
2
11:7 11:13 9:11
2
ZednaChemik
-2
11:6 11:8
7
MKRomzan
-7
10:12 11:8 11:8
1
KrustyJen
1
11:6 6:11 8:11
1
Lukas12koStka
-1
11:5 11:6

7. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
RSvolný los
1
11:6 11:6
-6
Jirka45Chemik
6
6:11 6:11
-1
DakoLukas12
1
4:11 5:11
1
ZednaKrusty
-1
11:1 11:5
-7
miurJen
7
4:11 4:11
1
MKBre2
-1
11:8 10:12 11:5
4
RomzankoStka
-4
11:5 11:2

8. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
RSRomzan
6
5:11 2:11
-1
Jirka45Zedna
1
4:11 4:11
1
Dakovolný los
-1
11:6 11:6
-6
miurkoStka
6
4:11 4:11
6
MKJen
-6
11:8 11:1
6
Bre2Krusty
-6
11:7 11:5
-1
ChemikLukas12
1
1:11 4:11

9. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
RSmiur
-5
11:2 11:2
-4
Jirka45Krusty
4
11:4 8:11 3:11
-5
DakoMK
5
7:11 2:11
-5
ZednaRomzan
5
11:4 8:11 8:11
-1
Bre2Lukas12
1
4:11 1:11
-2
ChemikJen
2
16:14 11:13 9:11
1
koStkavolný los
-1
11:6 11:6

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bre2 Jiří Břenek

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

Jen Jan Křiva

Jirka45 Jiří Prokeš

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

Lukas12 Lukáš Mrkvica

miur Michael Urbánek

MK Michaela Kupčíková

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

volný los volný los

Zedna Petr Zednik