;
Color scheme:

Pinec 2019

Série turnajů stolního tenisu započítavaná do celkového pořadí MULTILIGY.

5. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina

Start
Wed 29. 05. 6:00 PM
Join until
Wed 29. 05. 6:00 PM
Free places
0 (7 náhrad.)
Max. players
22 (15 náhrad.)

Kč150.00

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayPoints
1.tajda (Zbyněk Tajovský)1859-1 2934302835156
2.Píďa (Zdeněk Plšek)18737 3230282934153
3.Orel (Marek Orel)1729-19 3232262833151
4.Polot (Tomáš Poloni)172166 3035272629147
5.RS (Roman Streit)154526 2827242431134
6.Romzan (Roman Zetka)16383 2928262029132
7.Bláža61 (Milan Blaškovič)14732 2629282122126
7.Zedna (Petr Zednik)173765 2031252525126
9.Gibbon (Radovan Beňo)145549 2224222224114
10.Voky (Václav Vokálek)148910 2321291518106
11.Radek_isa (Radek Iša)158630 28-272424103
12.Chemik (Jiří Pryček)139267 1925202116101
13.Bažin (Ondřej Svoboda)157075 31192425-99
14.MilanPi (Milan Pišl)1374-22 202517161896
15.Správce (Tomáš Kejla)16479 22232327-95
16.Bre2 (Jiří Břenek)1349-17 181922122394
16.LukeB (Lukas Bartosek)147024 262021-2794
18.Jirka45 (Jiří Prokeš)1244-15 152020172092
19.Dako (David Konečný)1334-20 192213152190
20.Honza (Jan Dvořák)201640 --31273189
21.Hubal (Lukáš Hubatka)1607180 -26-313087
22.koStka (Karel Teplý )1419-19 18331319-83
23.Tom384 (Tomáš Horázný)158261 --26263082
24.Bobeš (Roman Polák)15088 --27252880
24.Krusty (Tomáš Juříček)1229-19 161914141780
26.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1250-52 211913141279
27.Jen (Jan Křiva)1402-24 17212018-76
27.Strejda (Jaroslav Bystrý)1299-128 1916-221976
29.Macek (Kuba Nosek)1310-42 182618-1375
30.Holly (František Holoubek)155924 --25202368
31.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)187982 3331---64
32.harryhavana (Václav Rybák)168835 -30-30-60
33.david68 (David Hořínek)14113 -212116-58
33.labirhm (Miroslav Hříbal)1256-50 141318-1358
35.MK (Michaela Kupčíková)1524109 3027---57
36.Danuš (Dana Křivánková)1645-14 31---2556
36.dasha (Dagmar Šuláková)1424-37 -24-151756
38.Břeťa (Břetislav Vondál)1532117 ---292655
39.volný los (volný los)837-32 101010101050
40.PetraS (Petra Skrutková)1372-26 211414--49
40.Plichta (Rosťa Geržičák)143411 --19161449
42.miKers13 (michal caletka)124432 171514--46
43.Pavca (Pavel Dobřenský)142511 2718---45
43.Pavlis (Pavel Rohánek)1389-11 1316--1645
45.DarebaX (Zbyněk Světnica)142421 --1920-39
46.Jahu (Ondřej Vala)1415-4 -2216--38
47.MiŠ (Milan Škrhák)1101-36 1211--1437
48.mahro (Martin Mahrík)16416 ----3232
49.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1250-35 -1713--30
50.Hana (Hana Kellnerová)1393-26 ---131528
51.Patrik (Patrik Božík)1768-15 27----27
52.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)15829 ----2626
53.LuboN (lubomir novotny)150948 --25--25
54.Obyš (Ivo Frehar)159310 ---23-23
55.knihovník (Jan Sak)1043-87 ---101121
55.Stanley (Stanislav Rejman)16366 ---21-21
57.MiB (Michal Bezděk)1569-14 ----2020
58.Fčelař (Pavel Havránek)1391-24 -17---17
59.miur (Michael Urbánek)1346-115 13----13
60.Angelika (Angelika Viktorinová)1238-30 -12---12
61.Bafiky (Lenka Šoukalová)1281-8 --11--11
61.Hali (Milan Halenár)1254-46 11----11
61.Tomáš78 (Tomáš Hrdlička)1356-47 --11--11
64.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1247-27 10----10