Color scheme:

Pinec 2019

Série turnajů stolního tenisu započítavaná do celkového pořadí MULTILIGY.

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/16/2019. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Turnaje se zúčastnilo 11 hráčů/týmů. Výsledky budou v nejbližší době doplněny.

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Start
Mon 21. 10. 6:00 PM
Join until
Mon 21. 10. 6:00 PM
Free places
5 (15 náhrad.)
Max. players
24 (15 náhrad.)

Kč150.00

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/7/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

10. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 10/2/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Romzan (Roman Zetka)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/23/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Orel (Marek Orel)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/18/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Daniell (Daniel Hanuš)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/9/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Lukas12 (Lukáš Mrkvica)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. Zedna (Petr Zednik)

9. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 9/4/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. LuboN (Lubomír Novotný)
  2. Zedna (Petr Zednik)
  3. Bobeš (Roman Polák)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/21/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Barbs (Barbora Štullerová)
  3. Břeťa (Břetislav Vondál)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/14/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. hruzic (Marek Hrůza)
  3. Orel (Marek Orel)

8. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 8/5/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Orel (Marek Orel)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. MiB (Michal Bezděk)
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. LuboN (Lubomír Novotný)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/17/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. MiB (Michal Bezděk)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/8/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. dolik (Roman Dolanský)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Zedna (Petr Zednik)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/12/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Stanley (Stanislav Rejman)
  2. Danuš (Dana Křivánková)
  3. Romzan (Roman Zetka)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayJunJulAugSepOctPoints
1.tajda (Zbyněk Tajovský)1817-46 29343028353037343132320
2.Píďa (Zdeněk Plšek)192758 32302829343131352635311
3.Orel (Marek Orel)1732-15 32322628332630322536300
4.Zedna (Petr Zednik)1782110 20312525263232353228286
5.Romzan (Roman Zetka)1621-15 29282620292634292518264
6.Bláža61 (Milan Blaškovič)148615 26292821221635302229258
6.Honza (Jan Dvořák)200629 --3127312736353437258
8.RS (Roman Streit)154727 282724243122313123-241
9.Gibbon (Radovan Beňo)147972 222422222421282725-215
10.MilanPi (Milan Pišl)1384-11 20251716222225222112202
11.Radek_isa (Radek Iša)159639 28-27242417232628-197
12.Voky (Václav Vokálek)1476-6 2321291518-20252419194
13.Chemik (Jiří Pryček)141186 19252021161122171922192
14.Jirka45 (Jiří Prokeš)133982 15202017201816212023190
15.Krusty (Tomáš Juříček)1235-12 16191414171826221613175
16.dasha (Dagmar Šuláková)14675 -24-15171922252230174
17.Bre2 (Jiří Břenek)1359-5 181922122323181616-167
17.Polot (Tomáš Poloni)171054 303527262920----167
19.Bobeš (Roman Polák)156766 --272529--312820160
19.koStka (Karel Teplý )14380 18331319171717-26-160
21.Holly (František Holoubek)158331 --252023-242530-147
22.Správce (Tomáš Kejla)16390 22232327---2823-146
23.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1266-33 211913141212131514-133
24.LuboN (Lubomír Novotný)1658196 --25---25313017128
25.Bažin (Ondřej Svoboda)157782 31192425----23-122
26.Břeťa (Břetislav Vondál)1576161 ---292628-33--116
26.LukeB (Lukas Bartosek)147629 262021-27---22-116
28.Dako (David Konečný)1343-11 1922131521-19---109
29.Tom384 (Tomáš Horázný)159876 --262630----26108
30.Strejda (Jaroslav Bystrý)1306-121 1916-22191318---107
31.Hubal (Lukáš Hubatka)1582155 -26-3130---14-101
32.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)1909111 3331------35-99
33.Obyš (Ivo Frehar)165771 ---2327---143498
34.Macek (Kuba Nosek)1284-22 182618-13-17---92
35.Plichta (Rosťa Geržičák)144622 --191614-18-24-91
36.volný los (volný los)814-55 101010101010101010-90
37.ZdenaK (Zdeňka Křížová)1473-21 -----25271918-89
38.labirhm (Miroslav Hříbal)1245-60 141318-131512---85
38.Martas (Martin Irein)1436-37 ------2018222585
40.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)15829 ----2629--29-84
41.Danuš (Dana Křivánková)1645-15 31---2524----80
42.Daniell (Daniel Hanuš)1628207 -------29262479
43.Ir (Ivan Reigl)1401-68 ------2422181377
44.Jen (Jan Křiva)1403-26 17212018------76
45.mahro (Martin Mahrík)16391 ----32----3163
46.Stanley (Stanislav Rejman)1629-1 ---21-22---1861
47.harryhavana (Václav Rybák)169034 -30-30------60
48.Patrik (Patrik Božík)1762-24 27------32--59
49.david68 (David Hořínek)14114 -212116------58
50.MK (Michaela Kupčíková)1523108 3027--------57
51.Winini (Ivo Bernard)1284-5 ------1316121455
52.MiB (Michal Bezděk)164357 ----25-29---54
53.liko (Libor Konečný)151291 -----2429---53
54.MiŠ (Milan Škrhák)1093-40 1211--14--14--51
55.PetraS (Petra Skrutková)1371-27 211414-------49
56.miKers13 (michal caletka)124431 171514-------46
57.Mikač (Michal Kačur)1373-48 ----1816--11-45
57.Pavca (Pavel Dobřenský)142511 2718--------45
57.Pavlis (Pavel Rohánek)1388-13 1316--16-----45
60.Lidu (Ludmila Zavřelová)1065-350 ------1112111044
61.stao (Stanislava Nebřenská)14631 ------2320--43
62.dolik (Roman Dolanský)176868 ------40---40
63.DarebaX (Zbyněk Světnica)142623 --1920------39
64.gulik (Roman Striteský)171919 ------38---38
64.Jahu (Ondřej Vala)1415-4 -2216-------38
66.Orlice (Alena Orlová)123844 ------1423--37
67.Vlk (Vladimír Michael Kunc)1272-131 -------12111235
68.Barbs (Barbora Štullerová)149574 -------34--34
68.hruzic (Marek Hrůza)19064 -------34--34
70.Áda (Adam Zabloudil)1330-73 ------1219--31
71.Kaja (Kája Stejskal)1298-86 --------131730
71.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1250-36 -1713-------30
73.Hana (Hana Kellnerová)1392-29 ---1315-----28
74.Bafiky (Lenka Šoukalová)1279-10 --11------1627
75.knihovník (Jan Sak)1042-88 ---1011-----21
76.Fčelař (Pavel Havránek)1391-24 -17--------17
76.PeLum (Josef Dřímal )1384-1 --------17-17
78.Evula (Eva Collins)1341-80 -------13--13
78.miur (Michael Urbánek)1346-116 13---------13
78.Stanleyer (Standa Pour)1279-11 -------13--13
81.Angelika (Angelika Viktorinová)1240-30 -12--------12
81.jlmon (Jakub Lajmon)1327-76 -----12----12
83.Daniela (Daniela Rigerová)1325-96 -------11--11
83.danous01 (Dan Kvarda)1249-49 -------11--11
83.Hali (Milan Halenár)1253-47 11---------11
83.Jaja (Jana Petrová)1344-71 ------11---11
83.kika (Kristina Hostakova)1228-70 -----11----11
83.Lukes (Lukáš Němčanský)1395-67 ---------1111
83.Tomáš78 (Tomáš Hrdlička)1355-48 --11-------11
90.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1246-27 10---------10