Color scheme:

Pinec 2019

Série turnajů stolního tenisu započítavaná do celkového pořadí MULTILIGY.

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 7/8/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. dolik (Roman Dolanský)
  2. gulik (Roman Striteský)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

7. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Start
Wed 17. 07. 6:00 PM
Join until
Wed 17. 07. 6:00 PM
Free places
0 (12 náhrad.)
Max. players
24 (15 náhrad.)

Kč150.00

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/24/2019. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Honza (Jan Dvořák)
  2. Orel (Marek Orel)
  3. Zedna (Petr Zednik)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/12/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Zedna (Petr Zednik)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

6. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/3/2019. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Stanley (Stanislav Rejman)
  2. Danuš (Dana Křivánková)
  3. Romzan (Roman Zetka)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayJunJulPoints
1.tajda (Zbyněk Tajovský)1857-6 29343028353033219
2.Orel (Marek Orel)1735-12 32322628332627204
3.Romzan (Roman Zetka)16371 29282620292630188
3.Zedna (Petr Zednik)174674 20312525263229188
5.Píďa (Zdeněk Plšek)189829 323028293431-184
5.RS (Roman Streit)154121 28272424312228184
7.Bláža61 (Milan Blaškovič)150433 26292821221631173
8.Polot (Tomáš Poloni)171054 303527262920-167
9.Gibbon (Radovan Beňo)148275 22242222242125160
10.Honza (Jan Dvořák)200932 --3127312732148
11.MilanPi (Milan Pišl)1373-22 20251716222223145
12.Jirka45 (Jiří Prokeš)129336 15202017201815125
13.Krusty (Tomáš Juříček)126417 16191414171824122
14.Radek_isa (Radek Iša)158427 28-27242417-120
15.Bre2 (Jiří Břenek)1348-16 181922122323-117
15.koStka (Karel Teplý )1421-17 183313191717-117
17.Chemik (Jiří Pryček)137045 192520211611-112
18.Strejda (Jaroslav Bystrý)1306-121 1916-22191317106
18.Voky (Václav Vokálek)149210 2321291518--106
20.Bažin (Ondřej Svoboda)157075 31192425---99
21.Správce (Tomáš Kejla)164910 22232327---95
22.dasha (Dagmar Šuláková)1407-55 -24-1517191994
22.LukeB (Lukas Bartosek)147023 262021-27--94
24.Macek (Kuba Nosek)1284-22 182618-13-1691
24.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)1230-69 211913141212-91
26.Dako (David Konečný)1332-22 1922131521--90
27.Hubal (Lukáš Hubatka)1607180 -26-3130--87
28.labirhm (Miroslav Hříbal)1252-53 141318-13151285
29.Břeťa (Břetislav Vondál)1535120 ---292628-83
30.Tom384 (Tomáš Horázný)157250 --262630--82
31.Bobeš (Roman Polák)153332 --272529--81
32.Danuš (Dana Křivánková)1645-15 31---2524-80
33.Jen (Jan Křiva)1403-26 17212018---76
34.Holly (František Holoubek)157422 --252023--68
35.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)188183 3331-----64
36.harryhavana (Václav Rybák)169034 -30-30---60
36.volný los (volný los)828-41 101010101010-60
38.david68 (David Hořínek)14114 -212116---58
39.MK (Michaela Kupčíková)1523108 3027-----57
40.Zdenes (Zdeněk Nesrsta)159421 ----2629-55
41.liko (Libor Konečný)151291 -----242650
41.Obyš (Ivo Frehar)161731 ---2327--50
43.PetraS (Petra Skrutková)1371-27 211414----49
43.Plichta (Rosťa Geržičák)1421-3 --191614--49
45.miKers13 (michal caletka)124431 171514----46
45.ZdenaK (Zdeňka Křížová)1486-8 -----252146
47.Pavca (Pavel Dobřenský)142511 2718-----45
47.Pavlis (Pavel Rohánek)1388-13 1316--16--45
49.Stanley (Stanislav Rejman)164818 ---21-22-43
50.DarebaX (Zbyněk Světnica)142623 --1920---39
51.Jahu (Ondřej Vala)1415-4 -2216----38
52.MiŠ (Milan Škrhák)1076-57 1211--14--37
53.dolik (Roman Dolanský)176868 ------3535
54.gulik (Roman Striteský)171919 ------3434
54.Mikač (Michal Kačur)1385-36 ----1816-34
56.mahro (Martin Mahrík)16446 ----32--32
57.Lukyno (Lukáš Řehůřek)1250-36 -1713----30
58.Hana (Hana Kellnerová)1392-29 ---1315--28
59.Patrik (Patrik Božík)1771-15 27------27
60.LuboN (lubomir novotny)151048 --25----25
60.MiB (Michal Bezděk)1585-1 ----25--25
62.Ir (Ivan Reigl)14756 ------2222
63.knihovník (Jan Sak)1042-88 ---1011--21
64.stao (Stanislava Nebřenská)1444-18 ------2020
65.Martas (Martin Irein)1468-5 ------1818
66.Fčelař (Pavel Havránek)1391-24 -17-----17
67.Orlice (Alena Orlová)12039 ------1414
68.miur (Michael Urbánek)1346-116 13------13
68.Winini (Ivo Bernard)130011 ------1313
70.Angelika (Angelika Viktorinová)1240-30 -12-----12
70.jlmon (Jakub Lajmon)1327-76 -----12-12
72.Bafiky (Lenka Šoukalová)1280-9 --11----11
72.Hali (Milan Halenár)1253-47 11------11
72.Jaja (Jana Petrová)1344-71 ------1111
72.kika (Kristina Hostakova)1228-70 -----11-11
72.Tomáš78 (Tomáš Hrdlička)1355-48 --11----11
77.Ledňáček říční (Pavel Vranka)1246-27 10------10
77.Lidu (Ludmila Zavřelová)1303-112 ------1010