Color scheme:

Sportobchod Tenis 2020

Série turnajů v tenise s celkovým vyhodnocením na konci každého ročníku.

2hry MULTILIGY-TESLA Cup 2020

Turnaj se odehraje v Tenisový klub Tesla Brno. Tournament level based on the joined players/teams is above normal. Snížené startovné je platné pouze pro platby předem uskutečněné do 7/15/2020.

Start
Sat 18. 07. 9:33 AM
Join until
Sat 18. 07. 10:00 AM
Rating
1498
Free places
0 (5 náhrad.)
Max. players
22 (6 náhrad.)
Level
Above normal

500.00 450.00

Fiktivní turnaj pro e-mailing :)

Turnaj se odehraje v Sportovní areál TennisLinden.

Start
Thu 31. 12. 9:30 AM
Join until
Thu 31. 12. 10:00 AM
Free places
0
Max. players
0

Andy 30 Cup

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 6/28/2020. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Federer1997 (Michal Červený )
  2. Medo (Jozef Medvecky)
  3. Lucky (Roman Pořízek)

Masters MULTILIGY v Chrlicích

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 6/28/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. pawel (Pavel Tůma)
  2. Kubis (Martin Kubát)
  3. Ado (Andrej Chalás)

Dvouhry MULTILIGY na Kraví hoře

Turnaj se odehrál v Tenisový areál Kraví hora 6/6/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Евге́ний (Tomáš Schromm)
  2. Kubis (Martin Kubát)
  3. Behoun (Radek Běhavý)

Masters MULTILIGY - Chrlice Jara

Turnaj se odehrál v Tenisový klub Chrlice 5/30/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Luque (Lukáš Veselík)
  2. Daniel17 (Daniel Bělohlávek)
  3. Teriyaki (Lukáš Němčanský)

Covid OUT Fit

Turnaj se odehrál v Tenisový areál Kraví hora 5/16/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. pawel (Pavel Tůma)
  2. JanJacko (Jan Jacko)
  3. marek1 (marek mojak)

Dvouhry MULTILIGY v Kohoutovicích

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 3/7/2020. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Teriyaki (Lukáš Němčanský)
  2. marek1 (marek mojak)
  3. Gerd (Gerhard Lucassen)

Dvouhry MULTILIGY v Kohoutovicích

Turnaj se odehrál v Sportovní areál TennisLinden 2/15/2020. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. marek1 (marek mojak)
  2. Teriyaki (Lukáš Němčanský)
  3. miro_svk (Miroslav Murín )

OrderPlayer/teamRatingRating deltaFebMarAprMayJunJulPoints
1.marek1 (marek mojak)169047 3229-4024-125
2.Teriyaki (Lukáš Němčanský)180220 3130-52--113
3.cicipás (Tomáš Blažej)153527 2624-3222-104
4.Djoki (Jaroslav Komárek)165130 2825-50--103
5.miro_svk (Miroslav Murín )1703-18 29--4329-101
6.Gerd (Gerhard Lucassen)15936 1728-46--91
7.Fedex (Honza Ondráček)1501-15 1418-2825-85
8.JANX (Jan Čonka)154758 ---4928-77
9.pawel (Pavel Tůma)173748 ---4232-74
10.Bořil (Miloslav Bořil)159750 ---4725-72
11.hupsdosite (Petr Veselský)1449-69 1122-2810-71
12.Thomas (Tomas Komarek)16311 23--41--64
13.Roddick (Vít Herman)1422-35 1014-2413-61
14.Berny (Michal Bernát)156618 ---3423-57
14.Boris2 (Jiří Geci)15464 ---3819-57
14.Isner (Pavel Marek)157247 ---3720-57
17.Koky (Mirek Kokeš)156833 20--35--55
18.Kuba Zich (Jakub Zich)14408 ---3618-54
18.Luque (Lukáš Veselík)162168 ---54--54
20.Daniel17 (Daniel Bělohlávek)154960 ---53--53
20.MRkhachanov (Dominik Novotný)1458-31 -19-34--53
22.Federer1997 (Michal Červený )1450-39 -16-1916-51
23.kilo (Petr Honzík)1500-3 -18-30--48
23.RadekSmejkalMl (Radek Smejkal)155423 ---48--48
25.mondieaux (Jan Modlitba)152613 ---46--46
26.Mischa (Michaela Měřínská)1409-15 ---3411-45
27.vojta99 (Vojtěch Kolář)14963 ---2617-43
28.JanJacko (Jan Jacko)164712 ---42--42
29.RadekSmejkal (Radek Smejkal)15563 ---41--41
30.Jsemot (Martin Staněk)144712 ---38--38
30.Jura_007 (Jiri Vejrosta)148615 1622----38
32.michalr (Michal Rehak)1486-9 ---1323-36
32.Radyal12 (Radovan Kučera)15270 ---36--36
34.Bronek (Bronislav Kudr)1608-16 ---35--35
35.kapsandi (Dušan Kvaska)1543-5 ---31--31
35.Kubis (Martin Kubát)173719 ----31-31
35.Plichta (Rosťa Geržičák)1503-33 ---1912-31
38.Ado (Andrej Chalás)17518 ----30-30
38.Krusty (Tomáš Juříček)1373-6 ---1713-30
38.Olča (Oldřich Belžík)1539-6 ---30--30
38.Rovenius (Michal Rovenský )1480-9 ---30--30
42.Евге́ний (Tomáš Schromm)162670 ----28-28
43.dalboa (Dalibor Planý)151021 ----26-26
43.DanielNavratil (Daniel Navrátil)15889 -26----26
43.Medo (Jozef Medvecky)146110 ---1115-26
46.Behoun (Radek Běhavý)153647 ----25-25
46.clarsik (michal šmíd)1474-6 ---25--25
46.Misiacik (Michal Šimurka)15888 25-----25
49.zdon (Zdeněk Ondráček)1505-15 ---24--24
50.Soukop (Jiří Soukop)14968 -23----23
50.xvyw888 (Vojtěch Zbořil )152031 ----23-23
52.Jéňa (Jan Koláček)15398 22-----22
53.zajdapv (Jakub Zajíček)150516 ----20-20
54.Craig_D (David Šiller)1461-4 19-----19
54.pode (Jan Podešva)150112 ----19-19
56.Andrea (Andrea Bujáčková)1372-7 ---18--18
56.Pošťák (Martin Bárta)1586-23 ---18--18
58.Hříšník (Jannick Sinner)1537-19 ----17-17
59.MajkSpirit (Mária Matejčíková)1478-11 ----16-16
59.ZISKY (Michal Černý)1472-8 ----16-16
61.Charlly (Karel Jelínek)1488-41 ---14--14
61.Lucky (Roman Pořízek)149819 ----14-14
61.muster (Vladimír Hubka)1510-11 ----14-14
61.Pacička (Marek Hrůza)14901 ----14-14
61.Péáté (Patrícia Drobná)1473-16 ----14-14
66.DvoracekL2 (Luboš Dvořáček)1322-72 ---13--13
66.LuckaSlofova (Lucie Šlofová)1442-26 -13----13
66.milosmilos (Miloš Procházka)1430-14 13-----13
66.PepaMonteBu (Josev Rexa)1477-12 ----13-13
70.Castor_Troy (Robert Dvořák)1429-8 ----12-12
70.Martin82 (Martin Latta)1471-15 ----12-12
70.Šimin (Pavel Šimek)1328-9 -12----12
73.Ariana (Ariana Habrová)1252-3 ----11-11
73.Hrouzic (Jan Hrouzek)1413-29 -11----11
73.Maru (Mária Müllerová)1449-40 ----11-11
76.Dubša66 (Luděk Dubšík )1401-33 ---10--10
76.Gregi (David Gregorovič)1444-35 ----10-10
76.Ivogusa (Ivo Kučera)1361-12 -10----10
76.RichardMat (Richard Matyšek )1414-75 ----10-10