Sportega pingpongová liga 2024

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Turnaje jsou vhodné pro hráče všech výkonnostních kategorií bez ohledu na to, zda již MULTILIGU hraješ nebo ne. Přihlásit se můžeš kdykoliv. Těšíme se na tebe :-)

1. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/3/2024. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. OnĎas (Ondřej Urubek)
  2. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  3. PetHu (Petr Hub)

1. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/10/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. eReSo (Roman Streit)
  3. zukinek (Vojtěch Zukal)

1. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/24/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. Radek_isa (Radek Iša)
  3. Vlad (Vladimír Kamba)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/31/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Matej11 (Matěj Michalík )
  2. zukinek (Vojtěch Zukal)
  3. petrb4 (Petr Brožek)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/7/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Lukas12 (Lukáš Mrkvica)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. Vlad (Vladimír Kamba)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/21/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. Vlad (Vladimír Kamba)
  3. eReSo (Roman Streit)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/28/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. RaS (Radomír Stloukal)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebPoints
1.KájaS (Quoc Viet Stejskal)171151 363066
2.eReSo (Roman Streit)167421 282856
2.RaS (Radomír Stloukal)168010 342256
4.Radek_isa (Radek Iša)165716 302555
5.liko (Libor Konečný)1583-6 292554
5.Max70 (Martin Hodek)1638-13 322254
7.matousek (Jan Matoušek)152122 312253
7.zukinek (Vojtěch Zukal)1629-4 252853
9.Vlad (Vladimír Kamba)161249 232952
10.Matej11 (Matěj Michalík )1456181 202949
10.petrb4 (Petr Brožek)154845 222749
12.Hana (Hana Kellnerová)142366 252348
12.Píďa (Zdeněk Plšek)173937 272148
14.Tonda.B (Antonín Bartoš)1434-11 232245
15.Brussi (Jan Brussmann)145269 222244
16.Martinjan (Martin Jan)154633 192342
17.Martas (Martin Irein)1398-1 182139
18.endelski (endel avelino)139832 181937
18.OnĎas (Ondřej Urubek)161786 37-37
18.Pacička (Marek Hrůza)141911 181937
21.Jonda (Jonáš Paulík)133477 162036
22.Dako (David Konečný)1431-33 171835
22.PetHu (Petr Hub)17976 35-35
24.Chemik (Jiří Pryček)13516 181634
24.Dan98 (Daniel Musil)133940 151934
24.RostaD Orel Obřany (Rostislav Drápal)1489-30 161834
27.MilanPi (Milan Pišl)1237-77 141832
27.Silbar (Silvie Bartošová)12602 171532
29.Cartouche (Radko Zálešák )1305-1 131629
30.dasha (Dagmar Šuláková)1119-18 131427
31.Gibbon (Radovan Beňo)14846 26-26
31.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)193118 -2626
31.OndraMich (Ondra Michalík )1460-2 -2626
34.kláda (ladislav cendelín)1037-11 111425
34.lsuchanek (Lukáš Suchánek)1295-40 121325
34.Mike71 (Michal Monhart)1885-5 -2525
37.Andrej2 (Andrej Andrej)141138 24-24
37.Bauwee (Michal Bajer)137515 -2424
39.Alex77 (Aleš Chlup)148026 21-21
39.Čmelák (Zdeněk Bílek)134726 21-21
39.David13 (David Šporcr)14304 -2121
39.RichardX (Richard Čočovský)1014-65 101121
39.tomas4jelinek (Tomáš Jelínek)1251-109 -2121
44.DavidZak (David Žák)142013 -2020
44.Fantoci (Radek Tichý)13435 -2020
44.IvoM (Ivo Melkus)1577-20 20-20
47.Coacher (Martin Benovič)15153 -1919
47.Kraken (Jan Krakovič)1348-15 -1919
47.PetrBe (Petr Begunov)1398-12 19-19
50.martinpok (Martin pokorný)13364 -1818
50.Pajtn (Václav Drlík)151730 18-18
52.Bláža61 (Milan Blaškovič)1449-26 -1717
52.JaRy (Jan Ryšánek)140811 -1717
52.ragy (Michal Ragula)13045 -1717
55.Zajic (Luboš Coupek)1341-18 -1616
56.HonzaK (Jan Kománek)1297-15 -1414
56.maams (Martin Michl)1153-17 -1414
56.Plichta (Rosťa Geržičák)1401-34 -1414
59.NeznamaKorejka (Neznama Korejka)1349-28 13-13
59.strudl (Petr Ptáček)1261-98 -1313
61.AlesR (Aleš Reitoral)1333-62 12-12
61.Frankie (Jan Přichystal)1342-110 12-12
61.mara1013 (Marek Matůšů)1297-8 12-12
61.Nikefor (Peter Kettmann)1310-31 -1212
65.fili (Pavel Filipenský)1094-8 -1111
66.Petrong (Petr Žalud)1297-134 10-10
66.romann (Roman Kotisa)1318-42 -1010
66.zdon (Zdeněk Ondráček)1315-148 10-10