Pinec 2022

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Turnaje jsou vhodné pro hráče všech výkonostních kategorií bez ohledu na to, zda již MULTILIGU hraješ nebo ne. Přihlásit se můžeš kdykoliv. Těšíme se na tebe :-)

3. kolo pingpongové ligy 2022 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/25/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. JVogel (Jiří Vogel )
  2. PatrikR (Patrik Rampáček)
  3. Honza (Jan Dvořák)

3. kolo pingpongové ligy 2022 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Start
Mon 30. 05. 6:00 PM
Join until
Mon 30. 05. 6:00 PM
Rating
1452
Free places
0 (1 náhrad.)
Max. players
22 (8 náhrad.)
Level
Normal

3. kolo pingpongové ligy 2022 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/9/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Honza (Jan Dvořák)

3. kolo pingpongové ligy 2022 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/4/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. PeťaH (Petr Horák)
  3. hruzic (Marek Hrůza)

2. kolo pingpongové ligy 2022 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/25/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. hrůša (Michal Hruška)
  3. PatrikR (Patrik Rampáček)

2. kolo pingpongové ligy 2022 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/20/2022. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. KaPl (Karel Plotěný)

2. kolo pingpongové ligy 2022 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/13/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. PeLum (Josef Dřímal )
  3. Peter525 (Peter Vyletel)

2. kolo pingpongové ligy 2022 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/6/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Petrjur (Petr Juracka)
  3. Orel (Marek Orel)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 6. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/30/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  3. Pajtn (Václav Drlík)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/22/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Matej (Matej Kovacik)
  3. KájaS (Quoc Viet Stejskal)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/16/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  3. RS (Roman Streit)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/7/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/2/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. IvoM (Ivo Melkus)
  3. Orel (Marek Orel)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/21/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. hruzic (Marek Hrůza)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaMarAprMayPoints
1.Honza (Jan Dvořák)1768-31 31303495
2.hruzic (Marek Hrůza)1851-30 32323094
3.Píďa (Zdeněk Plšek)1756-48 30332689
4.tajda (Zbyněk Tajovský)176114 28322888
5.KájaS (Quoc Viet Stejskal)162418 29222980
6.RS (Roman Streit)15511 22292879
7.Radek_isa (Radek Iša)16193 23312276
8.kambidlo (Vladimír Kamba)1427158 20243074
9.PatrikR (Patrik Rampáček)1833102 -353570
9.petrb4 (Petr Brožek)146054 23242370
11.Justík66 (Radek Just)145435 22291869
12.Pajtn (Václav Drlík)142852 23261968
12.PeťaH (Petr Horák)171661 -373168
14.Martinjan (Martin Jan)140222 22251966
15.Chemik (Jiří Pryček)1370-17 26211663
15.KaPl (Karel Plotěný)1707121 2736-63
17.Bláža61 (Milan Blaškovič)1528-25 20212162
17.max70 (Martin Hodek)143439 17222362
19.DavidZak (David Žák)1407-14 21271361
19.MilanPi (Milan Pišl)135927 20192261
21.HonzaMucka3 (Jan Můčka)155474 -283260
22.PeLum (Josef Dřímal )176413 2534-59
23.Teriyaki (Lukáš Němčanský)1288-23 17162457
24.MartinTM (Martin Toman)14963 -282755
25.Dako (David Konečný)1305-60 17191854
25.David13 (David Šporcl)1321-50 19201554
25.Jahu (Ondřej Vala)149383 -312354
28.Břeťa (Břetislav Vondál)162723 -282553
28.Krusty (Tomáš Juříček)12840 14251453
30.hrůša (Michal Hruška)159797 -361551
30.Orel (Marek Orel)17189 1734-51
32.Lupa66 (Luděk Pavlák)137150 2523-48
33.Štetr (Libor Brandstetter)143223 -242246
34.Čmelák (Zdeněk Bílek)1306-27 13151745
35.Matt (Martin Pavlík)1206-209 12141238
36.Gibbon (Radovan Beňo)14385 17-2037
37.JVogel (Jiří Vogel )161580 --3636
37.majzl (Marek Vašíček)1201-197 12131136
39.milosek24 (Miloslav Chovanec)1369-46 -161935
39.Petrjur (Petr Juracka)170151 -35-35
41.PetHu (Petr Hub)1713-6 -34-34
41.TondaBartos03 (Antonín Bartoš)1144-254 11101334
43.Peter525 (Peter Vyletel)160524 -33-33
43.zukinek (Vojtěch Zukal)151297 --3333
45.Eaagleer (Martin Hořelka)16002 --3131
45.MiPl (Michal Plotěný)1352-63 1813-31
45.OndraX (Ondřej Nykl)184910 -31-31
48.Vlado (Vladimír Žaža)16724 -30-30
49.Hana (Hana Kellnerová)1373-14 -29-29
50.Dantes (Dana Tesarova)14732 -27-27
51.janmracek (Jan Mráček)145338 --2626
51.Špacírek (Jiří Procházka)148719 -26-26
53.RaS (Radomír Stloukal)149580 --2525
54.Bažin (Ondřej Svoboda)1663-4 24--24
55.Pavel86 (Pavel Hanuš)147416 22--22
56.Hubal (Lukáš Hubatka)1611-15 --2020
56.koStka (Karel Teplý )1438-14 --2020
58.Roman64 (Roman Kukla)1349-14 -19-19
59.IvoM (Ivo Melkus)156235 18--18
59.Matej (Matej Kovacik)150146 18--18
59.PetaBegunov (Péťa Begunov)1318-97 -18-18
59.Plichta (Rosťa Geržičák)1431-5 -18-18
63.seboš (Sebastian Šimků)1394-21 --1616
64.Macek (Kuba Nosek)13191 15--15
64.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)128816 15--15
66.Wirus (Pavel Menčík)1327-14 14--14
67.Kozmos (Jaroslav Komárek)1315-20 13--13
68.dasha (Dagmar Šuláková)1334-75 12--12
68.FŠP (Roman Šimeček)1265-19 12--12
68.Valach (Jaroslav Vaňatka)124211 -12-12
71.Marty (Martin Pryma)1138-43 11--11
72.knihovník (Jan Sak)966-11 10--10
72.majklfreedom (Michal Svoboda)1200-65 --1010
72.Šimon (Šimon Jáger)1336-62 10--10