Color scheme:

Table tennis - 1. kolo pingpongové ligy 2019 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-01-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 28. 01. 6:00 PM
State
Closed
Available
8 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Orel (Marek Orel)801790
21
23
2.Správce (Tomáš Kejla)621648
8
22
3.Polot (Tomáš Poloni)531674
3
21
4.Radek_isa (Radek Iša)441556
-6
20
5.Dako (David Konečný)531377
30
19
6.MilanPi (Milan Pišl)441402
2
18
7.Strejda (Jaroslav Bystrý)441394
-4
17
8.miKers13 (michal caletka)351259
14
16
9.Jirka45 (Jiří Prokeš)441264
15
15
10.Chemik (Jiří Pryček)441340
11
14
11.miur (Michael Urbánek)261388
-73
13
12.Bre2 (Jiří Břenek)441339
-12
12
13.Krusty (Tomáš Juříček)161246
-15
11
14.labirhm (Miroslav Hříbal)161275
-17
10

Results

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
miKers13Bre2
-6
11:7 10:12 11:9
1
miurlabirhm
1
11:13 11:7 11:5
1
OrelJirka45
-1
11:4 11:2
-3
MilanPiSprávce
3
4:11 9:11
-2
ChemikPolot
2
8:11 9:11
-1
Radek_isaKrusty
1
11:5 9:11 11:6
-14
StrejdaDako
9
8:11 9:11

2. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
OrelSprávce
-5
11:7 11:9
4
MilanPiJirka45
-4
11:4 11:3
8
Krustylabirhm
-8
11:5 11:6
-19
miurmiKers13
12
9:11 5:11
-3
ChemikBre2
3
11:6 6:11 6:11
-2
DakoPolot
2
7:11 5:11
4
Radek_isaStrejda
-7
11:6 11:3

3. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Jirka45labirhm
-5
9:11 11:9 12:10
1
OrelmiKers13
-1
11:1 11:2
-1
KrustyMilanPi
1
8:11 11:9 4:11
4
Správcemiur
-7
11:5 11:7
4
ChemikDako
-4
4:11 11:5 14:12
1
PolotRadek_isa
-1
6:11 11:7 11:4
-6
Bre2Strejda
11
6:11 10:12

4. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
SprávcemiKers13
-1
11:4 11:8
-19
miurJirka45
12
10:12 7:11
2
OrelPolot
-2
11:9 2:11 11:6
1
Radek_isaMilanPi
1
11:7 9:11 11:7
2
ChemikKrusty
-2
11:7 10:12 11:7
-5
labirhmStrejda
9
6:11 8:11
8
DakoBre2
-8
14:12 11:4

5. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
miKers13Jirka45
-8
11:8 11:4
-4
PolotSprávce
4
11:8 8:11 7:11
3
OrelRadek_isa
-3
11:5 12:10
-5
MilanPiChemik
5
11:4 9:11 11:13
6
DakoKrusty
-6
11:9 11:2
8
Strejdamiur
-8
11:2 9:11 11:8
2
Bre2labirhm
-2
11:8 8:11 11:5

6. Kolo

Zápasy (7): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
Radek_isamiKers13
-2
11:6 11:8
1
OrelDako
-1
11:3 11:4
-8
KrustyJirka45
8
7:11 8:11
2
SprávceChemik
-2
11:4 11:4
-4
StrejdaPolot
3
2:11 2:11
9
miurBre2
-5
11:9 11:9
5
MilanPilabirhm
-5
11:6 11:8

Play off

O 1 - 4 místo

Zápasy (4): dva vítězné sety o dva míčky
Orel 11:7 11:7 15:13 Orel 5 Správce -5 11:6 11:1 Orel 3 Radek_isa -3 1:11 11:9 11:3 Správce 4 Polot -4 O třetí místo Polot 3:11 10:12 7:11 Radek_isa -5 Polot 5

O 5. - 8. místo

Zápasy (4): dva vítězné sety o dva míčky
Dako 11:8 8:11 14:16 MilanPi -5 Dako 5 11:9 11:7 MilanPi 4 miKers13 -4 15:13 11:7 Dako 9 Strejda -14 O třetí místo Strejda 12:14 9:11 miKers13 -4 Strejda 7

O 9. - 12. místo

Zápasy (4): dva vítězné sety o dva míčky
Bre2 10:12 11:9 11:9 Bre2 3 Chemik -3 9:11 8:11 Jirka45 -5 Bre2 5 11:7 11:6 Chemik 10 miur -17 O třetí místo Jirka45 10:12 11:9 11:9 Jirka45 8 miur -13

O 13. 14. místo

Zápasy (1): tři vítězné sety
labirhm 2:11 11:9 3:11 3:11 Krusty -7 labirhm 7

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bre2 Jiří Břenek

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

Jirka45 Jiří Prokeš

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

miur Michael Urbánek

Orel Marek Orel

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Správce Tomáš Kejla

Strejda Jaroslav Bystrý