Color scheme:

Table tennis - 1. kolo pingpongové ligy 2019 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-01-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 07. 01. 6:30 PM
State
Closed
Available
0 (13 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)701821
24
33
2.Píďa (Zdeněk Plšek)611865
-1
32
3.Danuš (Dana Křivánková)521666
7
31
4.Polot (Tomáš Poloni)521666
11
30
5.Romzan (Roman Zetka)431636
1
29
6.Radek_isa (Radek Iša)431559
3
28
7.Pavca (Pavel Dobřenský)431424
10
27
8.LukeB (Lukas Bartosek)431439
-7
26
9.RS (Roman Streit)431527
8
25
10.Bláža61 (Milan Blaškovič)431482
11
24
11.MK (Michaela Kupčíková)431427
12
23
12.Gibbon (Radovan Beňo)431407
1
22
13.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)341311
9
21
14.MilanPi (Milan Pišl)341400
4
20
15.Strejda (Jaroslav Bystrý)341398
-29
19
16.Bre2 (Jiří Břenek)341361
-5
18
17.miKers13 (michal caletka)341233
21
17
18.Krusty (Tomáš Juříček)341259
11
16
19.PetraS (Petra Skrutková)341389
-9
15
20.labirhm (Miroslav Hříbal)251294
-12
14
21.Jirka45 (Jiří Prokeš)251248
-11
13
22.MiŠ (Milan Škrhák)251139
2
12
23.Hali (Milan Halenár)161254
-46
11
24.Ledňáček říční (Pavel Vranka)161247
-27
10

Results

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
Bre2MK
4
2:11 11:9 10:12
1
DanušmiKers13
-1
11:5 11:8
3
PolotPetraS
-3
11:4 11:5
7
labirhmHali
-9
11:5 11:5
5
PavcaSašetkaa
-5
11:4 11:6
-9
LukeBGibbon
8
7:11 7:11
1
PíďaMilanPi
-1
11:7 11:6
-2
MiŠBláža61
2
6:11 9:11
-1
Ledňáček říčníLukas12
1
3:11 2:11
-10
RomzanRS
10
5:11 8:11
-2
Jirka45Radek_isa
2
7:11 8:11
7
KrustyStrejda
-12
8:11 13:11 11:8

2. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
Polotlabirhm
-2
11:3 11:3
2
PetraSSašetkaa
-2
7:11 13:11 11:7
-11
HalimiKers13
9
9:11 2:11
-3
PavcaDanuš
3
5:11 9:11
1
PíďaGibbon
-1
11:3 11:7
3
Bláža61MK
-4
3:11 11:9 11:8
-3
MiŠBre2
3
3:11 1:11
-3
RSLukas12
3
4:11 7:11
-4
LukeBRomzan
4
7:11 7:11
-4
Jirka45Strejda
7
9:11 6:11
-5
Ledňáček říčníMilanPi
5
8:11 1:11
-2
KrustyRadek_isa
2
6:11 6:11

3. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-9
HaliSašetkaa
7
6:11 6:11
-3
PolotPíďa
3
6:11 7:11
2
DanušRadek_isa
-2
13:11 11:13 11:3
-10
Ledňáček říčníMiŠ
10
8:11 9:11
2
Lukas12Bláža61
-2
11:5 11:5
5
RSGibbon
-5
11:4 11:7
4
LukeBJirka45
-4
11:6 11:7
4
PetraSKrusty
-4
11:6 11:9
-8
StrejdaBre2
5
11:7 6:11 5:11
6
MKPavca
-4
11:4 8:11 11:5
1
miKers13MilanPi
1
6:11 11:8 7:11
2
Romzanlabirhm
-2
14:12 11:1

4. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-7
Ledňáček říčníHali
8
4:11 9:11
9
Lukas12Píďa
-9
11:5 11:9
-4
DanušPolot
4
3:11 11:8 12:14
4
Radek_isaBre2
-4
11:7 11:6
5
RSMK
-9
11:8 11:9
-8
Jirka45Krusty
8
9:11 4:11
6
Bláža61PetraS
-6
11:5 11:5
-3
MiŠGibbon
3
6:11 4:11
5
LukeBlabirhm
-5
11:6 11:7
-17
StrejdaSašetkaa
10
9:11 3:11
-4
miKers13Pavca
4
9:11 9:11
1
MilanPiRomzan
-1
8:11 11:7 7:11

5. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-8
Ledňáček říčníJirka45
8
8:11 10:12
3
Lukas12Radek_isa
-3
11:4 11:3
3
PíďaDanuš
-3
11:9 11:5
-5
RSPolot
5
10:12 4:11
7
MiŠHali
-8
8:11 11:5 11:6
-6
labirhmmiKers13
6
8:11 11:9 8:11
-4
Bláža61Romzan
4
6:11 7:11
-9
LukeBMK
14
6:11 6:11
-3
PetraSStrejda
5
11:9 12:14 9:11
-6
Bre2Pavca
6
8:11 3:11
2
MilanPiSašetkaa
-2
7:11 11:7 11:4
-1
KrustyGibbon
1
11:9 7:11 7:11

6. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
Lukas12Polot
-5
11:8 11:6
-1
PíďaRomzan
1
12:14 11:9 11:9
8
Ledňáček říčnílabirhm
-8
13:11 11:6
-5
PavcaRadek_isa
5
1:11 6:11
8
Jirka45Hali
-10
11:3 11:3
5
DanušRS
-5
11:6 11:6
-3
MiŠPetraS
3
5:11 6:11
6
MKMilanPi
-3
12:14 11:7 12:10
-1
LukeBmiKers13
1
11:2 9:11 11:7
7
Bláža61Strejda
-11
11:8 11:9
-6
Bre2Krusty
6
11:6 9:11 6:11
-2
SašetkaaGibbon
2
11:7 6:11 6:11

7. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
PolotRadek_isa
-5
11:7 11:3
1
Lukas12Romzan
1
7:11 11:3 11:4
1
PíďaBláža61
-1
11:3 11:2
-4
Ledňáček říčníStrejda
7
1:11 1:11
9
miKers13Jirka45
-9
11:5 11:5
-4
MiŠlabirhm
4
5:11 9:11
1
RSMilanPi
-1
11:8 4:11 12:10
3
DanušMK
-5
11:6 11:6
7
LukeBPetraS
-6
11:6 11:2
-7
HaliBre2
6
3:11 10:12
-3
KrustySašetkaa
3
11:6 5:11 9:11
7
PavcaGibbon
-7
14:12 11:6

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Bre2 Jiří Břenek

Danuš Dana Křivánková

Gibbon Radovan Beňo

Hali Milan Halenár

Jirka45 Jiří Prokeš

labirhm Miroslav Hříbal

Lukas12 Lukáš Mrkvica

LukeB Lukas Bartosek

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

MK Michaela Kupčíková

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová