Color scheme:

Table tennis - 1. kolo pingpongové ligy 2019 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2019-01-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2019.

Start
Mon 14. 01. 6:30 PM
State
Closed
Available
0 (13 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizer

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)601846
24
33
2.Orel (Marek Orel)511767
20
32
3.Bažin (Ondřej Svoboda)421510
15
31
4.MK (Michaela Kupčíková)421478
51
30
5.tajda (Zbyněk Tajovský)421848
-15
29
6.RS (Roman Streit)421530
2
28
7.Patrik (Patrik Božík)421771
-15
27
8.Bláža61 (Milan Blaškovič)421495
13
26
9.Polot (Tomáš Poloni)331671
4
25
10.Danuš (Dana Křivánková)331659
-8
24
11.Voky (Václav Vokálek)331478
-4
23
12.Romzan (Roman Zetka)331623
-14
22
13.PetraS (Petra Skrutková)331400
11
21
14.MilanPi (Milan Pišl)331398
-1
20
15.Chemik (Jiří Pryček)331327
2
19
16.Macek (Kuba Nosek)331310
4
18
17.Dako (David Konečný)241346
-8
17
18.Bre2 (Jiří Břenek)241348
-11
16
19.miKers13 (michal caletka)241244
11
15
20.labirhm (Miroslav Hříbal)241290
-3
14
21.Pavlis (Pavel Rohánek)241381
-20
13
22.Jirka45 (Jiří Prokeš)241247
0
12
23.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)151293
-17
11
24.MiŠ (Milan Škrhák)061114
-21
10

Results

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
tajdaBláža61
2
8:11 11:8 11:8
-2
Bre2Danuš
2
3:11 6:11
-6
DakoMK
10
6:11 10:12
-2
PetraSOrel
2
2:11 7:11
-1
MiŠPolot
1
6:11 1:11
5
BažinMilanPi
-5
14:12 11:6
-1
miKers13Romzan
1
5:11 4:11
-3
MacekRS
3
6:11 6:11
-1
ChemikLukas12
1
3:11 4:11
-1
labirhmPatrik
1
5:11 2:11
11
Jirka45Pavlis
-12
11:9 11:8
4
VokySašetkaa
-4
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
1
Lukas12Polot
-1
6:11 11:2 11:6
5
OrelRomzan
-5
12:10 11:9
-4
MiŠChemik
4
4:11 9:11
15
MKBažin
-9
11:5 11:8
-5
labirhmPetraS
5
7:11 10:12
1
PatrikDanuš
-1
11:3 7:11 11:3
5
MacekDako
-5
12:10 9:11 12:10
2
RSJirka45
-2
11:6 11:7
-4
PavlisMilanPi
4
11:6 4:11 10:12
-1
miKers13Bre2
1
7:11 12:10 10:12
-2
Vokytajda
2
4:11 7:11
1
Bláža61Sašetkaa
1
11:6 6:11 11:6

3. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
MiŠlabirhm
4
5:11 9:11
-3
RSOrel
3
6:11 6:11
3
MKPatrik
-2
5:11 11:7 5:11
7
PavlisDako
-6
11:4 11:6
7
Bláža61Romzan
-7
11:9 9:11 11:9
5
MacekBre2
-5
12:10 9:11 12:10
-8
DanušPolot
8
7:11 9:11
-3
Jirka45Bažin
3
8:11 5:11
6
PetraSChemik
-6
11:3 12:10
-8
tajdaLukas12
8
8:11 7:11
9
miKers13Sašetkaa
-9
11:5 11:9
9
MilanPiVoky
-9
11:9 11:3

4. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
MiŠDako
3
4:11 7:11
1
tajdaPetraS
-1
11:9 11:5
-6
OrelLukas12
6
6:11 5:11
-10
PatrikPolot
10
7:11 6:11
4
Bláža61Macek
-4
11:6 12:10
-8
RSBažin
8
9:11 8:11
1
DanušmiKers13
-1
11:4 12:10
-3
Jirka45Voky
3
9:11 3:11
-3
PavlisRomzan
3
8:11 10:12
11
MKMilanPi
-7
11:7 11:6
-5
Bre2labirhm
5
11:5 9:11 10:12
-3
SašetkaaChemik
3
12:10 8:11 7:11

5. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-4
MiŠSašetkaa
4
5:11 14:16
1
Lukas12MK
-2
11:6 11:6
-6
PolotOrel
6
9:11 5:11
-2
Bláža61Patrik
2
3:11 4:11
-2
MacekPavlis
2
11:9 8:11 6:11
3
RSVoky
-3
12:10 10:12 11:9
-4
DanušRomzan
4
11:9 9:11 4:11
-8
Jirka45miKers13
8
4:11 7:11
8
PetraSMilanPi
-8
12:10 12:10
8
DakoBre2
-8
11:5 11:5
2
tajdaBažin
-2
11:9 11:7
3
Chemiklabirhm
-3
11:6 10:12 11:9

6. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
Lukas12Patrik
-7
11:5 11:5
2
DanušDako
-2
11:8 11:7
10
Oreltajda
-10
11:9 11:8
-8
PolotMK
14
9:11 11:9 17:19
1
Bláža61Chemik
-1
11:4 12:14 11:5
-5
MiŠJirka45
5
3:11 2:11
3
Maceklabirhm
-3
10:12 11:1 11:6
5
RSPetraS
-5
12:10 11:5
-10
PavlisBre2
8
6:11 5:11
10
BažinRomzan
-10
11:9 12:10
-3
miKers13Voky
3
4:11 10:12
6
MilanPiSašetkaa
-6
11:7 11:6

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Bažin Ondřej Svoboda

Bláža61 Milan Blaškovič

Bre2 Jiří Břenek

Chemik Jiří Pryček

Dako David Konečný

Danuš Dana Křivánková

Jirka45 Jiří Prokeš

labirhm Miroslav Hříbal

Lukas12 Lukáš Mrkvica

Macek Kuba Nosek

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

MK Michaela Kupčíková

Orel Marek Orel

Pavlis Pavel Rohánek

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

tajda Zbyněk Tajovský

Voky Václav Vokálek