Barevné schéma:

Stolní tenis - 2. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-2-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
20.02.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2 (10 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (10 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)701915
14
29
2.Orel (Marek Orel)521687
24
28
3.Obyš (Ivo Frehar)521530
48
27
4.Polot (Tomáš Poloni)521598
28
26
5.Zedna (Petr Zednik)431714
-15
25
6.ZdenaK (Zdeňka Křížová)431498
4
24
7.Romzan (Roman Zetka)431599
6
23
8.Triznic (Lukáš Trizna )431481
16
22
9.Chemik (Jiří Pryček)431429
3
21
10.RS (Roman Streit)431429
-6
20
11.Bláža61 (Milan Blaškovič)431491
-9
19
12.Hana (Hana Kellnerová)341419
-3
18
13.Pavca (Pavel Dobřenský)341476
-15
17
14.koStka (Karel Teplý )341433
6
16
15.Dako (David Konečný)341300
-12
15
16.labirhm (Miroslav Hříbal)341311
-12
14
17.PetraS (Petra Skrutková)251343
-34
13
18.miKers13 (michal caletka)251230
3
12
19.Krusty (Tomáš Juříček)161190
-22
11
20.EvikOs (Eva Oslíková)071081
-35
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-3
EvikOsPavca
3
3:11 1:11
9
ObyšPetraS
-9
11:7 11:4
2
OrelmiKers13
-2
11:3 11:1
4
Bláža61Chemik
-4
12:10 11:13 11:9
-4
labirhmRomzan
4
4:11 6:11
4
ZednakoStka
-4
11:6 11:3
-4
HanaZdenaK
4
8:11 11:8 11:13
1
HonzaTriznic
-2
11:2 11:6
8
PolotRS
-8
11:6 11:6
3
DakoKrusty
-3
9:11 11:5 11:8

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
7
OrelPavca
-7
11:4 11:6
9
RomzanObyš
-9
11:6 11:7
9
miKers13EvikOs
-9
11:6 11:6
8
labirhmPetraS
-8
11:8 3:11 11:9
4
HonzaZedna
-7
11:2 11:3
-13
Bláža61ZdenaK
13
5:11 1:11
5
RSKrusty
-5
11:6 11:6
-5
DakoPolot
5
5:11 6:11
-6
HanaChemik
6
9:11 17:15 5:11
5
TriznickoStka
-5
7:11 11:9 11:4

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
3
HonzaOrel
-5
11:8 11:6
-5
EvikOsPetraS
5
6:11 7:11
9
RomzanZdenaK
-9
11:3 11:8
7
Bláža61labirhm
-7
11:9 11:5
10
PolotPavca
-10
11:5 11:4
-4
RSZedna
4
1:11 7:11
11
ObyšChemik
-11
11:6 11:6
-15
DakomiKers13
15
9:11 10:12
-11
HanaTriznic
11
7:11 9:11
-6
KrustykoStka
6
6:11 6:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
HonzaPolot
-3
11:4 11:1
9
RomzanOrel
-9
11:9 5:11 12:10
5
Bláža61Triznic
-5
11:7 7:11 11:8
8
RSDako
-8
11:8 11:8
14
ObyšZedna
-14
11:5 9:11 12:10
-11
PetraSkoStka
11
8:11 10:12
-9
EvikOsKrusty
9
8:11 8:11
9
Hanalabirhm
-9
13:11 12:10
-4
miKers13ZdenaK
4
5:11 5:11
-9
PavcaChemik
9
11:8 8:11 7:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
HonzaRomzan
-4
11:3 11:3
4
PolotZdenaK
-4
11:8 8:11 11:3
4
PavcaKrusty
-4
11:5 11:0
13
koStkaRS
-13
11:6 11:5
-6
EvikOslabirhm
6
3:11 11:13
9
DakoPetraS
-9
11:8 7:11 11:6
-13
Bláža61Obyš
13
7:11 8:11
15
OrelZedna
-15
11:8 11:7
6
HanamiKers13
-6
11:7 11:4
5
TriznicChemik
-5
8:11 11:8 11:0

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
9
RSlabirhm
-9
11:8 11:6
1
HonzaObyš
-2
11:2 11:6
-6
EvikOsDako
6
2:11 7:11
13
PolotRomzan
-13
11:8 14:12
3
Bláža61Hana
-3
11:7 10:12 11:4
7
PetraSKrusty
-7
11:7 11:7
5
OrelkoStka
-5
11:6 11:6
5
ZednaPavca
-5
11:5 11:5
-6
miKers13Chemik
6
7:11 8:11
14
TriznicZdenaK
-14
11:9 11:8

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
HonzaBláža61
-2
11:2 11:6
10
ZdenaKkoStka
-10
11:5 11:6
-9
PolotOrel
9
9:11 5:11
12
ObyšTriznic
-12
11:8 11:2
-8
RomzanZedna
8
8:11 7:11
-3
RSEvikOs
3
9:11 11:6 11:7
-9
PetraSPavca
9
7:11 8:11
-2
DakoChemik
2
8:11 11:5 5:11
6
HanaKrusty
-6
11:7 11:2
-3
miKers13labirhm
3
11:7 6:11 4:11

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Dako David Konečný

EvikOs Eva Oslíková

Hana Hana Kellnerová

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

miKers13 michal caletka

Obyš Ivo Frehar

Orel Marek Orel

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Triznic Lukáš Trizna

ZdenaK Zdeňka Křížová

Zedna Petr Zednik