Sportega pingpongová liga 2024

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Turnaje jsou vhodné pro hráče všech výkonnostních kategorií bez ohledu na to, zda již MULTILIGU hraješ nebo ne. Přihlásit se můžeš kdykoliv. Těšíme se na tebe :-)

1. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/3/2024. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. OnĎas (Ondřej Urubek)
  2. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  3. PetHu (Petr Hub)

1. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/10/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. eReSo (Roman Streit)
  3. zukinek (Vojtěch Zukal)

1. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/24/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. Radek_isa (Radek Iša)
  3. Vlad (Vladimír Kamba)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 1/31/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Matej11 (Matěj Michalík )
  2. zukinek (Vojtěch Zukal)
  3. petrb4 (Petr Brožek)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/7/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. Lukas12 (Lukáš Mrkvica)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. Vlad (Vladimír Kamba)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/21/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. Vlad (Vladimír Kamba)
  3. eReSo (Roman Streit)

2. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/28/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. RaS (Radomír Stloukal)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

3. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/6/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. RadimD (Radim Dohnálek)
  3. Pacička (Marek Hrůza)

3. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/13/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. tajda (Zbyněk Tajovský)
  2. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  3. Ondra233 (ondrej polyák)

3. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/27/2024. Tournament level based on the joined players/teams is lowest.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. Martinjan (Martin Jan)
  3. Bauwee (Michal Bajer)

4. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/3/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. eReSo (Roman Streit)
  3. zukinek (Vojtěch Zukal)

4. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/10/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. matousek (Jan Matoušek)
  2. Gibbon (Radovan Beňo)
  3. zukinek (Vojtěch Zukal)

4. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/24/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. Mike71 (Michal Monhart)
  3. KájaS (Quoc Viet Stejskal)

5. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/6/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  3. Mike71 (Michal Monhart)

5. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/15/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. eReSo (Roman Streit)
  3. zukinek (Vojtěch Zukal)

5. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/29/2024. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. zukinek (Vojtěch Zukal)
  2. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  3. RaS (Radomír Stloukal)

6. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/5/2024. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. eReSo (Roman Streit)
  3. petrb4 (Petr Brožek)

6. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/12/2024. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. 241981 (Vilgelm Oberlaiter)
  2. hruzic (Marek Hrůza)
  3. Stefanec (Jakub Štefanec)

6. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 3. miniturnaj - začátečníci a mírně pokročílí

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/19/2024. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Turnaje se zúčastnilo 6 hráčů/týmů. Výsledky budou v nejbližší době doplněny.

6. kolo Sportega pingpongové ligy 2024 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehraje v Stolní tenis Slatina. Tournament level based on the joined players/teams is highest. Snížené startovné je platné pouze pro platby předem uskutečněné do 6/23/2024.

Start
Wed 26. 06. 6:00 PM
Join until
Wed 26. 06. 6:00 PM
Rating
1571
Free places
9 (6 náhrad.)
Max. players
22 (6 náhrad.)
Level
Highest

250.00 190.00
OrderPlayer/teamRatingRating deltaJanFebMarAprMayJunPoints
1.eReSo (Roman Streit)168924 282825312325160
1.KájaS (Quoc Viet Stejskal)175272 363026281723160
3.RaS (Radomír Stloukal)170433 342227272418152
4.matousek (Jan Matoušek)155749 312222222124142
5.zukinek (Vojtěch Zukal)166639 2528-302729139
6.Tonda.B (Antonín Bartoš)148333 232226221522130
7.Vlad (Vladimír Kamba)162054 2329-241931126
8.Martinjan (Martin Jan)15228 192321261813120
9.Píďa (Zdeněk Plšek)177854 2721182822-116
10.Dako (David Konečný)1438-17 171822161919111
11.Radek_isa (Radek Iša)1639-16 3025-20-30105
12.Bauwee (Michal Bajer)1507108 -242627-23100
13.Pacička (Marek Hrůza)148881 1819231817-95
14.Jonda (Jonáš Paulík)1411129 1620221916-93
15.241981 (Vilgelm Oberlaiter)188657 ---32253592
15.MilanPi (Milan Pišl)1279-8 14181515121892
17.Matej11 (Matěj Michalík )141677 20292121--91
18.Silbar (Silvie Bartošová)129533 17151813141289
19.Gibbon (Radovan Beňo)154057 26-1723-2086
20.Chemik (Jiří Pryček)1342-1 181616-151580
21.Martas (Martin Irein)1396-2 18212016--75
22.Mike71 (Michal Monhart)1882-10 -25-2920-74
23.JaRy (Jan Ryšánek)1385-14 -172316-1773
24.dasha (Dagmar Šuláková)1080-57 13141210101170
24.petrb4 (Petr Brožek)155348 2227---2170
24.Stefanec (Jakub Štefanec)149578 ---23153270
27.OndraMich (Ondra Michalík )151551 -261922--67
28.Andrej2 (Andrej Andrej)140814 24-2319--66
28.strudl (Petr Ptáček)1325-74 -13202013-66
30.HonzaK (Jan Kománek)1302-12 -14171813-62
31.HanaOrelObrany (Hana Kellnerová)141834 2523--13-61
32.Brussi (Jan Brussmann)143517 2222---1660
32.Plichta (Rosťa Geržičák)1381-56 -1419-131460
32.RostaD Orel Obřany (Rostislav Drápal)1503-5 1618---2660
35.Pajtn (Václav Drlík)151627 18-25-16-59
36.RichardX (Richard Čočovský)1043-1 1011141111-57
37.liko (Libor Konečný)1585-4 2925----54
37.lsuchanek (Lukáš Suchánek)1287-42 121318--1154
37.Max70 (Martin Hodek)1639-5 3222----54
40.PetrBe (Petr Begunov)14159 19-16-16-51
41.kláda (ladislav cendelín)1044-1 11141114--50
42.tajda (Zbyněk Tajovský)17067 --27-22-49
43.Cartouche (Radko Zálešák )13179 1316-19--48
44.tomas4jelinek (Tomáš Jelínek)1266-120 -2113--1246
45.Dan98 (Daniel Musil)13168 1519-11--45
45.KaPl (Karel Plotěný)1692-44 ----172845
45.ragy (Michal Ragula)1297-5 -1717-11-45
48.DavidZak (David Žák)145142 -2024---44
48.Zajic (Luboš Coupek)1362-55 -161315--44
50.David13 (David Šporcr)143911 -21---2041
51.endelski (endel avelino)140316 1819----37
51.OnĎas (Ondřej Urubek)161843 37-----37
53.IvoM (Ivo Melkus)1581-8 20---16-36
54.PetHu (Petr Hub)17993 35-----35
55.hruzic (Marek Hrůza)192713 -----3434
55.Nikefor (Peter Kettmann)1282-61 -12--121034
57.martinpok (Martin pokorný)13417 -18--14-32
57.TOBI (TOBIAS Kuklínek )1388-29 --1814--32
59.Richi (Richard Švec)160917 ---29--29
60.Frankie (Jan Přichystal)1322-77 12-15---27
60.Luca41 (Lucie Hanáčková)1295-122 ---1710-27
60.Petrong (Petr Žalud)1278-121 10-17---27
63.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)193218 -26----26
63.Ondra233 (ondrej polyák)147255 --26---26
65.Panos (Panagiotis Sotiropoulos)143518 ---25--25
66.Jirka23 (Jiří Tůma)145235 --24---24
66.RadimD (Radim Dohnálek)159545 --24---24
68.OnVen (Ondřej Vencl)15093 --22---22
68.romann (Roman Kotisa)1293-67 -10-12--22
70.Alex77 (Aleš Chlup)148112 21-----21
70.Čmelák (Zdeněk Bílek)134813 21-----21
72.Fantoci (Radek Tichý)13466 -20----20
73.Coacher (Martin Benovič)15195 -19----19
73.Kraken (Jan Krakovič)1382-17 -19----19
75.PeterH (Peter Hruška)1404-13 ---18--18
76.Bláža61 (Milan Blaškovič)1451-26 -17----17
76.LukasOrelObrany (Lukas Bartosek)1523-1 ----17-17
78.Krusty (Tomáš Juříček)1283-13 --16---16
78.slimizbrna (Petr Šlimar)1374-7 -----1616
80.Otakar23 (Otakar Veselý)1370-29 --15---15
81.JanMalecek (Jan Maleček)1378-39 --14---14
81.maams (Martin Michl)1150-22 -14----14
83.Bohun (Bohuslav Petrik)1287-15 --13---13
83.martinkabicek (Martin Kabíček)1339-60 --13---13
83.NeznamaKorejka (Neznama Korejka)1393-24 13-----13
86.AlesR (Aleš Reitoral)1362-37 12-----12
86.mara1013 (Marek Matůšů)1309-6 12-----12
88.DanielK (Daniel Kománek)1276-77 --11---11
88.fili (Pavel Filipenský)1097-7 -11----11
88.Hajny (Aleš Vlček)1236-1 ----11-11
91.Jirikus (Jiří Slezák)1278-121 ---10--10
91.martinkamenik (Martin Kamenik)1314-85 --10---10
91.OndrejVyskocil (Ondra Vyskočil)1328-71 -----1010
91.zdon (Zdeněk Ondráček)1318-71 10-----10