Pinec 2022

Pořádáme turnaje stolního tenisu započítávané do celkového pořadí MULTILIGY. Každý hráč odehraje na turnaji 6 až 9 zápasů (dle počtu přihlášených hráčů). Používáme unikátní turnajový systém: hrají spolu hráči na podobné výkonnostní úrovni, výsledky a statistiky (vzájemné zápasy, kurz na výhru) prezentujeme online na TV. Turnaje jsou vhodné pro hráče všech výkonostních kategorií bez ohledu na to, zda již MULTILIGU hraješ nebo ne. Přihlásit se můžeš kdykoliv. Těšíme se na tebe :-)

4. kolo pingpongové ligy 2022 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/20/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. zukinek (Vojtěch Zukal)
  2. max70 (Martin Hodek)
  3. kambidlo (Vladimír Kamba)

4. kolo pingpongové ligy 2022 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/29/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. RS (Roman Streit)
  3. tajda (Zbyněk Tajovský)

4. kolo pingpongové ligy 2022 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/15/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Píďa (Zdeněk Plšek)
  2. hruzic (Marek Hrůza)
  3. MilanMaz (Milan Mazel)

4. kolo pingpongové ligy 2022 - 2. miniturnaj - pokročilí

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 6/8/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. PeLum (Josef Dřímal )

3. kolo pingpongové ligy 2022 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/30/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. Lukas12 (Lukáš Mrkvica)
  2. Honza (Jan Dvořák), hruzic (Marek Hrůza)

3. kolo pingpongové ligy 2022 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/25/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. JVogel (Jiří Vogel )
  2. PatrikR (Patrik Rampáček)
  3. Honza (Jan Dvořák)

3. kolo pingpongové ligy 2022 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/9/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. Píďa (Zdeněk Plšek)
  3. Honza (Jan Dvořák)

3. kolo pingpongové ligy 2022 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 5/4/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. PeťaH (Petr Horák)
  3. hruzic (Marek Hrůza)

2. kolo pingpongové ligy 2022 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/25/2022. Tournament level based on the joined players/teams is above normal.

Stupně vítězů

  1. PeťaH (Petr Horák)
  2. hrůša (Michal Hruška)
  3. PatrikR (Patrik Rampáček)

2. kolo pingpongové ligy 2022 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/20/2022. Tournament level based on the joined players/teams is highest.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. OndraX (Ondřej Nykl)
  3. KaPl (Karel Plotěný)

2. kolo pingpongové ligy 2022 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/13/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PatrikR (Patrik Rampáček)
  2. PeLum (Josef Dřímal )
  3. Peter525 (Peter Vyletel)

2. kolo pingpongové ligy 2022 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 4/6/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Petrjur (Petr Juracka)
  3. Orel (Marek Orel)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 6. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/30/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  3. Pajtn (Václav Drlík)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 5. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/22/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. Matej (Matej Kovacik)
  3. KájaS (Quoc Viet Stejskal)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 4. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/16/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KaPl (Karel Plotěný)
  2. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  3. RS (Roman Streit)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 3. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/7/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. PeLum (Josef Dřímal )
  2. tajda (Zbyněk Tajovský)
  3. Radek_isa (Radek Iša)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 2. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 3/2/2022. Tournament level based on the joined players/teams is below normal.

Stupně vítězů

  1. KájaS (Quoc Viet Stejskal)
  2. IvoM (Ivo Melkus)
  3. Orel (Marek Orel)

1. kolo pingpongové ligy 2022 - 1. miniturnaj

Turnaj se odehrál v Stolní tenis Slatina 2/21/2022. Tournament level based on the joined players/teams is normal.

Stupně vítězů

  1. hruzic (Marek Hrůza)
  2. Honza (Jan Dvořák)
  3. Píďa (Zdeněk Plšek)

OrderPlayer/teamRatingRating deltaMarAprMayJunPoints
1.hruzic (Marek Hrůza)1854-27 32323836138
2.Píďa (Zdeněk Plšek)18084 30333537135
3.Honza (Jan Dvořák)1751-48 31303831130
4.tajda (Zbyněk Tajovský)176215 28322830118
5.RS (Roman Streit)15577 22292832111
6.Radek_isa (Radek Iša)163519 23312234110
7.petrb4 (Petr Brožek)147367 23243027104
8.PatrikR (Patrik Rampáček)1853122 -353533103
9.kambidlo (Vladimír Kamba)1435166 2024302296
10.KaPl (Karel Plotěný)1702116 2736-2992
10.Špacírek (Jiří Procházka)152557 -26343292
12.Justík66 (Radek Just)145435 2229182190
12.Pajtn (Václav Drlík)142246 2326202190
14.max70 (Martin Hodek)146873 1722232688
15.Martinjan (Martin Jan)139515 2225192086
16.Bláža61 (Milan Blaškovič)1527-26 2021212385
17.MilanPi (Milan Pišl)137846 2019222283
18.MartinTM (Martin Toman)14930 -28292481
18.Orel (Marek Orel)1706-3 1734-3081
18.PeLum (Josef Dřímal )176514 2534-2281
21.KájaS (Quoc Viet Stejskal)162216 292229-80
22.Dako (David Konečný)1300-65 1719231877
23.Břeťa (Břetislav Vondál)161511 -28252275
24.Krusty (Tomáš Juříček)130017 1425142174
25.David13 (David Šporcl)1300-71 1920151771
26.PetHu (Petr Hub)17289 -3436-70
27.PeťaH (Petr Horák)171661 -3731-68
28.Gibbon (Radovan Beňo)1419-14 17-262265
29.Chemik (Jiří Pryček)1370-17 262116-63
30.DavidZak (David Žák)1407-14 212713-61
31.HonzaMucka3 (Jan Můčka)155474 -2832-60
32.Čmelák (Zdeněk Bílek)1306-27 1315171459
32.janmracek (Jan Mráček)150994 --312859
34.Teriyaki (Lukáš Němčanský)1268-43 171624-57
34.zukinek (Vojtěch Zukal)1564149 --332457
36.Jahu (Ondřej Vala)149383 -3123-54
37.Marek11 (Marek Truhan)151451 --282553
37.milosek24 (Miloslav Chovanec)1346-69 -16191853
39.hrůša (Michal Hruška)159797 -3615-51
39.majzl (Marek Vašíček)1160-238 1213141251
39.Matt (Martin Pavlík)1192-223 1214121351
42.Lupa66 (Luděk Pavlák)137150 2523--48
43.Štetr (Libor Brandstetter)143223 -2422-46
44.TondaBartos03 (Antonín Bartoš)1094-304 1110131145
45.dasha (Dagmar Šuláková)1307-102 12-171443
45.Plichta (Rosťa Geržičák)1427-9 -18-2543
47.Lukas12 (Lukáš Mrkvica)19084 --40-40
48.JVogel (Jiří Vogel )161580 --36-36
49.MilanMaz (Milan Mazel)145079 ---3535
49.Petrjur (Petr Juracka)170151 -35--35
51.Peter525 (Peter Vyletel)160524 -33--33
52.Eaagleer (Martin Hořelka)16002 --31-31
52.MiPl (Michal Plotěný)1335-63 1813--31
52.OndraX (Ondřej Nykl)184910 -31--31
52.PetaBegunov (Péťa Begunov)1295-120 -18-1331
56.Vlado (Vladimír Žaža)16724 -30--30
57.Hana (Hana Kellnerová)1373-14 -29--29
57.Zedna (Petr Zednik)1755-23 ---2929
59.Dantes (Dana Tesarova)14732 -27--27
60.RaS (Radomír Stloukal)149580 --25-25
61.Bažin (Ondřej Svoboda)1663-4 24---24
61.Jirka45 (Jiří Prokeš)1410-3 ---2424
63.Pavel86 (Pavel Hanuš)147416 22---22
64.Hubal (Lukáš Hubatka)1611-15 --20-20
64.koStka (Karel Teplý )1438-14 --20-20
64.slimizbrna (Petr Šlimar)1368-3 ---2020
67.Roman64 (Roman Kukla)1349-14 -19--19
67.seboš (Sebastian Šimků)1392-23 --19-19
67.Winini (Ivo Bernard)134747 ---1919
70.IvoM (Ivo Melkus)156235 18---18
70.Matej (Matej Kovacik)150146 18---18
72.PetrSlimar (Petr Slimar)14190 ---1717
73.RichardAron (Richard Šafář)150811 ---1616
73.Velvyslanechravas (Michal Buriánek)1349-22 --16-16
75.Macek (Kuba Nosek)13191 15---15
75.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)128816 15---15
77.Wirus (Pavel Menčík)1327-14 14---14
78.Kozmos (Jaroslav Komárek)1315-20 13---13
79.FŠP (Roman Šimeček)1265-19 12---12
79.Valach (Jaroslav Vaňatka)124211 -12--12
81.Marty (Martin Pryma)1138-43 11---11
82.knihovník (Jan Sak)966-11 10---10
82.majklfreedom (Michal Svoboda)1200-65 --10-10
82.matus1612 (Matus Durik)1300-71 ---1010
82.Šimon (Šimon Jáger)1336-62 10---10