Color scheme:

Tennis - MULTILIGA Masters v Chrlicích

Přátelé tenisu, zveme vás na Chrlice Jara 2019 - Antukový turnaj dvouher v Chrlicích. Budeme hrát švýcarským systémem s využitím turnajového IT systému MULTILIGY. Každý hraje 5 setů, 5:5 TB. Švýcarský systém páruje hráče tak, aby zápasy byly vyrovnané - každý si zahraje. Sraz v 9:30h. Hudba na vaše přání, taneční after párty. Těšíme se na vás, Multiliga a Tenis Chrlice

Turnaj je součástí turnajové série Sportobchod Tenis 2019.

Start
Sun 16. 06. 9:36 AM
State
Closed
Available
4 (4 náhrad.)
Max. players/teams
36 (4 náhrad.)

Place

Tenisový klub Chrlice
Blűmlova
Brno
643 00

Více informací o sportovním areálu: Tenisový klub Chrlice

Organizer

Michal Černý

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Michal Černý. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Manďa (Petr Mendelík)601761
61
41
2.Zahry (Petr Zahradka)511663
21
40
3.Ado (Andrej Chalás)511741
25
39
4.hruzic (Marek Hrůza)511771
13
38
5.RadekSmejkalMl (Radek Smejkal)421520
31
37
6.kapsandi (Dušan Kvaska)421580
14
36
6.Nemec72 (Christian Hockl)421656
7
36
6.Gerd (Gerhard Lucassen)421573
14
36
9.Lukes (Lukáš Němčanský)421758
-7
33
10.letman (Pavel Bosák)421519
30
32
11.Míša1 (Míša Buchbergerová)421483
30
31
12.RadekSmejkal (Radek Smejkal)331508
19
30
13.DanielNavratil (Daniel Navrátil)331505
16
29
14.zdon (Zdeněk Ondráček)331503
0
28
14.thomaskom (Tomas Komarek)331505
-6
28
16.Ivis (Ivo Suchý)331488
-1
26
17.poli13 (Jan Polický)331503
14
25
18.Craig_D (David Šiller)331500
7
24
18.hupsdosite (Petr Veselský)331498
0
24
20.PavelBystrc (Pavel Hanslian)331406
13
22
21.Jéňa (Jan Koláček)331493
4
21
22.MB (Milan Bartoněk)241468
-21
20
23.Mikebike (Michal Fojta)241470
-17
19
24.ZISKY (Michal Černý)241518
-20
18
25.Kuba Zich (Jakub Zich)241435
-10
17
25.Gondorian (Vojtech Vasek)241471
-18
17
27.stepařka (Karla Marková)241434
-10
15
27.Andrea (Andrea Bujáčková)241417
-12
15
29.Castor_Troy (Robert Dvořák)151450
-28
13
29.Krusty (Tomáš Juříček)151422
-17
13
31.Roddick (Vít Herman)151364
-21
11
32.Šimin (Pavel ŠImek)061384
-61
10

Results

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (16): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
3
hruzicGondorian
-4
6:3
5
zdonRoddick
-5
6:1
-10
MBkapsandi
6
4:6
-7
MikebikeDanielNavratil
12
1:6
12
poli13Castor_Troy
-7
6:3
-8
AndreaPavelBystrc
9
1:6
11
letmanMíša1
-11
6:1
-12
Ivisthomaskom
11
1:6
6
Nemec72Craig_D
-4
6:2
-9
ŠiminRadekSmejkal
11
1:6
5
Adohupsdosite
-3
6:3
-5
Kuba ZichZahry
4
2:6
-5
stepařkaGerd
7
1:6
12
JéňaRadekSmejkalMl
-12
6:3
-2
KrustyLukes
2
1:6
7
ManďaZISKY
-4
6:2

2. Kolo

Zápasy (16): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
-6
RoddickMíša1
10
3:6
12
GondorianCastor_Troy
-7
6:4
12
DanielNavratilletman
-12
6:2
3
hruzicpoli13
-4
6:2
-7
MikebikeIvis
12
4:6
-12
thomaskomzdon
8
1:6
3
LukesRadekSmejkal
-4
6:4
-4
kapsandiAdo
7
5:6
-9
ŠiminCraig_D
6
2:6
6
Nemec72Jéňa
-7
6:2
10
ManďaZahry
-6
6:1
5
ZISKYKrusty
-5
6:1
10
MBAndrea
-6
6:1
-7
stepařkaKuba Zich
10
1:6
13
RadekSmejkalMlhupsdosite
-8
6:1
6
GerdPavelBystrc
-4
6:1

3. Kolo

Zápasy (16): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
-8
zdonDanielNavratil
13
3:6
-9
Kuba Zichletman
11
2:6
8
stepařkaŠimin
-10
6:3
-5
RoddickMikebike
5
1:6
-14
IvisMíša1
14
5:6
4
Zahrypoli13
-7
6:1
-6
Andreahupsdosite
6
3:6
-12
MBRadekSmejkal
12
1:6
-7
Nemec72hruzic
5
5:6
8
ManďaGerd
-6
6:2
-9
ZISKYRadekSmejkalMl
14
2:6
4
kapsandiPavelBystrc
-4
6:1
8
Craig_Dthomaskom
-12
6:4
7
Castor_TroyKrusty
-7
6:5
-12
JéňaGondorian
12
4:6
-9
LukesAdo
13
1:6

4. Kolo

Zápasy (16): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
9
RoddickŠimin
-12
6:5
5
Zahryzdon
-5
6:1
-9
Kuba ZichJéňa
11
5:6
-8
hupsdositeIvis
13
3:6
-12
Gondorianletman
12
5:6
-7
MikebikeMB
12
1:6
-7
Andreastepařka
7
3:6
3
LukesCraig_D
-3
6:1
6
ManďaDanielNavratil
-6
6:4
11
poli13Krusty
-6
6:3
5
ZISKYPavelBystrc
-5
6:1
-7
RadekSmejkalNemec72
6
5:6
6
kapsandiRadekSmejkalMl
-10
6:2
-7
Castor_Troythomaskom
10
2:6
7
hruzicAdo
-10
6:4
7
GerdMíša1
-9
6:3

5. Kolo

Zápasy (16): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
3
Lukesletman
-4
6:1
8
AndreaŠimin
-10
6:3
-7
RoddickPavelBystrc
8
5:6
7
hupsdositeCastor_Troy
-7
6:5
-8
MikebikeKuba Zich
11
4:6
12
Míša1stepařka
-7
6:3
-12
GondorianIvis
12
5:6
8
zdonZISKY
-8
6:2
15
Manďahruzic
-9
6:4
-12
poli13Jéňa
12
4:6
-5
RadekSmejkalAdo
5
4:6
-10
DanielNavratilkapsandi
6
5:6
-7
MBNemec72
6
2:6
6
Craig_DKrusty
-6
6:1
13
RadekSmejkalMlthomaskom
-12
6:2
6
ZahryGerd
-8
6:1

6. Kolo

Zápasy (16): jeden vítězný set (tiebreak od stavu 5:5)
+/-HomeAway+/-Result
9
KrustyGondorian
-14
6:1
7
MikebikeCastor_Troy
-7
6:1
-11
ŠiminPavelBystrc
9
1:6
-7
RoddickAndrea
7
4:6
12
letmanIvis
-12
6:5
-6
stepařkahupsdosite
6
2:6
14
poli13ZISKY
-9
6:3
9
thomaskomKuba Zich
-8
6:2
-8
zdonRadekSmejkalMl
13
2:6
15
ManďaLukes
-9
6:2
12
RadekSmejkalJéňa
-12
6:1
-5
DanielNavratilAdo
5
4:6
-14
MBMíša1
14
4:6
-4
kapsandihruzic
4
4:6
-10
Nemec72Zahry
8
3:6
-6
Craig_DGerd
8
1:6

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

Ado Andrej Chalás

Andrea Andrea Bujáčková

Castor_Troy Robert Dvořák

Craig_D David Šiller

DanielNavratil Daniel Navrátil

Gerd Gerhard Lucassen

Gondorian Vojtech Vasek

hruzic Marek Hrůza

hupsdosite Petr Veselský

Ivis Ivo Suchý

Jéňa Jan Koláček

kapsandi Dušan Kvaska

Krusty Tomáš Juříček

Kuba Zich Jakub Zich

letman Pavel Bosák

Lukes Lukáš Němčanský

Manďa Petr Mendelík

MB Milan Bartoněk

Mikebike Michal Fojta

Míša1 Míša Buchbergerová

Nemec72 Christian Hockl

PavelBystrc Pavel Hanslian

poli13 Jan Polický

RadekSmejkal Radek Smejkal

RadekSmejkalMl Radek Smejkal

Roddick Vít Herman

Šimin Pavel ŠImek

stepařka Karla Marková

thomaskom Tomas Komarek

Zahry Petr Zahradka

zdon Zdeněk Ondráček

ZISKY Michal Černý