Color scheme:

Table tennis - 10. kolo pingpongové ligy 2018 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2018-10-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Start
Mon 15. 10. 6:30 PM
State
Closed
Available
1 (15 náhrad.)
Max. players/teams
22 (15 náhrad.)

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Píďa (Zdeněk Plšek)701871
15
30
2.Orel (Marek Orel)521746
10
29
3.Správce (Tomáš Kejla)521617
19
28
4.Polot (Tomáš Poloni)521647
9
27
5.mahro (Martin Mahrík)521634
9
26
6.Tom384 (Tomáš Horázný)431515
0
25
7.RS (Roman Streit)431524
3
24
8.Bobeš (Roman Polák)431459
13
23
9.Zedna (Petr Zednik)431708
-15
22
10.MilanPi (Milan Pišl)431395
-1
21
11.koStka (Karel Teplý )431439
7
20
12.Radek_isa (Radek Iša)341515
2
19
13.Bre2 (Jiří Břenek)341354
-8
18
14.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)341313
2
17
15.Krusty (Tomáš Juříček)341256
-4
16
16.BangBang (Jan Cingroš)341340
-7
15
17.PetraS (Petra Skrutková)341358
-6
14
18.labirhm (Miroslav Hříbal)341278
1
13
19.Macek (Kuba Nosek)251338
-11
12
20.Orlice (Alena Orlová)251252
-13
11
21.MiŠ (Milan Škrhák)161160
-19
10

Results

Svycarsky system

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
PetraSZedna
2
6:11 5:11
-4
MiŠMacek
4
5:11 6:11
2
BobešBre2
-3
11:7 6:11 11:5
-2
Sašetkaamahro
2
4:11 7:11
5
Radek_isaMilanPi
-5
11:4 11:9
2
PíďaTom384
-2
11:9 11:4
1
Orellabirhm
-1
11:9 11:8
-5
RSPolot
5
6:11 2:11
4
koStkaKrusty
-4
11:3 11:7
-2
OrliceSprávce
2
5:11 2:11
1
BangBangvolný los
-1
11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
SašetkaaPetraS
3
5:11 12:10 10:12
-2
MacekZedna
2
3:11 4:11
-4
koStkamahro
4
8:11 7:11
-3
SprávcePíďa
3
9:11 8:11
2
Orlicevolný los
-2
11:9 11:9
6
KrustyMiŠ
-6
13:11 11:7
-5
MilanPiTom384
5
7:11 9:11
4
RSBre2
-7
11:9 11:8
1
OrelBangBang
-2
11:1 11:1
1
PolotRadek_isa
-1
11:5 9:11 11:9
4
Bobešlabirhm
-4
11:7 11:7

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-6
Zednamahro
6
7:11 11:6 7:11
2
MiŠvolný los
-2
11:9 11:9
6
koStkaMacek
-6
11:7 11:5
-1
OrelPíďa
1
11:6 9:11 9:11
2
MilanPiSašetkaa
-2
7:11 12:10 12:10
3
RSOrlice
-3
13:11 11:3
3
PetraSBangBang
-4
11:4 11:13 11:4
4
PolotBobeš
-4
11:4 11:8
-9
Bre2labirhm
6
13:11 7:11 10:12
3
Tom384Krusty
-3
11:4 11:8
6
SprávceRadek_isa
-6
11:9 11:4

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
mahroPíďa
3
7:11 11:13
-4
OrelZedna
4
11:8 7:11 5:11
4
PolotkoStka
-4
11:6 11:7
-1
volný losSašetkaa
1
9:11 9:11
6
SprávceTom384
-6
11:9 11:5
-9
RSBobeš
9
8:11 9:11
-4
PetraSRadek_isa
4
7:11 4:11
-4
MiŠBangBang
5
7:11 8:11
6
MacekKrusty
-6
11:5 11:5
-3
Orlicelabirhm
3
9:11 11:9 7:11
7
Bre2MilanPi
-4
13:11 11:13 12:10

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-3
PolotPíďa
3
7:11 9:11
-10
ZednaSprávce
10
5:11 8:11
4
mahroBobeš
-4
12:10 11:9
3
OrelRadek_isa
-3
11:6 11:4
6
koStkaTom384
-6
5:11 11:8 12:10
5
BangBangMacek
-4
2:11 11:4 11:9
4
RSPetraS
-4
11:4 11:9
-3
MiŠMilanPi
3
3:11 2:11
-5
OrliceBre2
9
6:11 6:11
2
Krustyvolný los
-2
11:9 11:9
3
Sašetkaalabirhm
-3
11:9 10:12 12:10

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
5
PíďaZedna
-5
11:8 11:4
-3
SprávcePolot
3
5:11 11:9 8:11
-5
mahroOrel
5
7:11 8:11
4
RSBangBang
-5
11:4 11:9
-7
koStkaBobeš
7
8:11 5:11
4
Tom384Macek
-4
11:6 11:6
-2
MiŠOrlice
2
8:11 11:7 6:11
1
PetraSvolný los
-1
11:9 11:9
-7
Bre2Radek_isa
4
8:11 3:11
5
MilanPilabirhm
-5
11:7 11:8
-3
KrustySašetkaa
3
5:11 12:10 10:12

7. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
-2
PíďaRS
2
9:11 11:9 11:4
-2
MiŠTom384
2
4:11 7:11
-5
Maceklabirhm
5
11:5 10:12 8:11
-3
PetraSMilanPi
3
6:11 11:7 4:11
5
OrelPolot
-5
11:8 12:10
-2
ZednaSašetkaa
2
9:11 13:11 11:3
-1
BobešSprávce
1
11:9 9:11 5:11
-4
OrliceKrusty
4
9:11 12:10 9:11
2
Bre2volný los
-1
11:9 11:9
-7
BangBangkoStka
6
10:12 7:11
1
mahroRadek_isa
-1
10:12 11:6 11:6

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

BangBang Jan Cingroš

Bobeš Roman Polák

Bre2 Jiří Břenek

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Macek Kuba Nosek

mahro Martin Mahrík

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

Orel Marek Orel

Orlice Alena Orlová

PetraS Petra Skrutková

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

Tom384 Tomáš Horázný

volný los volný los

Zedna Petr Zednik