Barevné schéma:

Stolní tenis - 7. kolo pingpongové ligy 2018 - 4. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-7-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
30.07.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
4 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Petr Zednik

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Petr Zednik. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Polot (Tomáš Poloni)611730
21
27
2.Romzan (Roman Zetka)611705
30
26
3.Zedna (Petr Zednik)521676
0
25
4.mahro (Martin Mahrík)521666
7
24
5.Obyš (Ivo Frehar)431635
-17
23
6.Koliq (Jakub Skrutek)431645
-6
22
7.Bobeš (Roman Polák)431411
42
21
8.Chemik (Jiří Pryček)431408
28
20
9.Pavca (Pavel Dobřenský)431416
-25
19
10.PetraS (Petra Skrutková)341367
21
18
11.Dako (David Konečný)341311
21
17
12.Bláža61 (Milan Blaškovič)341449
3
16
13.MilanPi (Milan Pišl)341379
36
15
14.Macek (Kuba Nosek)341332
-7
14
15.labirhm (Miroslav Hříbal)251208
11
13
16.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)251250
-15
12
17.DUMI (Milan Dufka)251367
-43
11
18.MiŠ (Milan Škrhák)071305
-105
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
mahrolabirhm
-2
11:3 11:5
4
RomzanChemik
-4
11:3 11:3
4
KoliqBobeš
-4
11:7 11:2
2
ZednaDako
-2
11:5 11:6
2
PolotSašetkaa
-2
11:5 11:4
11
Bláža61MiŠ
-11
11:8 11:4
4
ObyšPetraS
-4
11:4 11:4
9
MacekDUMI
-9
9:11 11:3 11:8
16
MilanPiPavca
-16
11:8 12:10

2. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
12
Romzanmahro
-12
11:5 11:7
-4
ObyšPolot
4
12:10 10:12 8:11
6
Chemiklabirhm
-6
11:9 11:6
10
PetraSSašetkaa
-10
11:7 11:3
-16
Bláža61MilanPi
16
10:12 9:11
-12
MiŠDUMI
12
3:11 6:11
-3
MacekPavca
3
13:11 8:11 8:11
-10
DakoBobeš
10
7:11 10:12
-13
ZednaKoliq
13
9:11 7:11

3. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
17
SašetkaaMiŠ
-17
11:2 11:4
-5
DUMImahro
5
8:11 2:11
3
RomzanMilanPi
-3
11:7 11:5
-5
PetraSChemik
5
11:8 9:11 10:12
10
PolotKoliq
-10
11:4 11:4
19
Bláža61Obyš
-19
12:10 11:8
-3
MacekZedna
3
9:11 3:11
9
Dakolabirhm
-9
11:9 11:9
15
BobešPavca
-15
11:9 11:9

4. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
7
RomzanPolot
-7
12:10 9:11 12:10
6
mahroBláža61
-6
11:8 11:6
-3
KoliqMilanPi
3
8:11 11:7 11:8
-10
SašetkaaMacek
10
2:11 9:11
-4
PetraSDUMI
4
9:11 11:9 7:11
-19
MiŠlabirhm
19
6:11 6:11
4
ObyšChemik
-4
11:3 11:8
-1
DakoPavca
1
8:11 11:8 5:11
4
ZednaBobeš
-4
11:9 11:2

5. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
6
mahroKoliq
-6
11:9 9:11 11:8
-9
MacekBláža61
9
6:11 10:12
-14
DUMIChemik
14
9:11 12:14
-3
ObyšMilanPi
3
10:12 11:9 11:4
-15
MiŠPetraS
15
6:11 8:11
12
DakoSašetkaa
-12
11:6 11:7
6
ZednaRomzan
-6
11:4 10:12 11:8
3
PolotBobeš
-3
11:4 11:2
5
Pavcalabirhm
-5
14:12 11:7

6. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
17
SašetkaaDUMI
-17
11:9 11:4
-14
MiŠBobeš
14
2:11 1:11
1
Bláža61Koliq
1
9:11 13:11 6:11
-1
labirhmMacek
1
9:11 11:8 10:12
-5
ObyšRomzan
5
7:11 12:10 9:11
-3
PetraSPavca
3
9:11 13:11 5:11
-4
DakoMilanPi
4
6:11 11:6 10:12
-5
ZednaPolot
5
9:11 11:8 7:11
-4
Chemikmahro
4
6:11 6:11

7. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-17
MiŠDako
17
1:11 3:11
-14
DUMIBobeš
14
5:11 6:11
15
labirhmSašetkaa
-15
11:7 13:11
-15
Bláža61Chemik
15
11:13 8:11
-12
MacekPetraS
12
5:11 10:12
6
ObyšPavca
-6
18:16 11:1
3
ZednaMilanPi
-3
11:4 11:1
4
Polotmahro
-4
12:10 6:11 11:7
-5
KoliqRomzan
5
11:5 7:11 8:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Dako David Konečný

DUMI Milan Dufka

Chemik Jiří Pryček

Koliq Jakub Skrutek

labirhm Miroslav Hříbal

Macek Kuba Nosek

mahro Martin Mahrík

MilanPi Milan Pišl

MiŠ Milan Škrhák

Obyš Ivo Frehar

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Zedna Petr Zednik