Barevné schéma:

Stolní tenis - 7. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-7-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
23.07.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)802045
16
29
2.tajda (Zbyněk Tajovský)711871
25
28
3.Orel (Marek Orel)531768
-8
27
4.Danuš (Dana Křivánková)531689
13
26
5.Koliq (Jakub Skrutek)531651
3
25
6.Romzan (Roman Zetka)531675
0
24
7.Obyš (Ivo Frehar)531652
18
23
8.Polot (Tomáš Poloni)441709
-5
22
9.Plichta (Rosťa Geržičák)441392
-7
21
10.RS (Roman Streit)441493
11
20
11.Bláža61 (Milan Blaškovič)441446
2
19
12.Dako (David Konečný)441290
21
18
13.MilanPi (Milan Pišl)351343
-10
17
14.Gibbon (Radovan Beňo)351410
-2
16
15.Pavca (Pavel Dobřenský)351441
-27
15
16.Bobeš (Roman Polák)351369
-6
14
17.koStka (Karel Teplý )351434
-21
13
18.labirhm (Miroslav Hříbal)351197
0
12
19.Krusty (Tomáš Juříček)261170
-5
11
20.volný los (volný los)08826
-13
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
4
Pavcalabirhm
-4
11:8 11:5
2
tajdaBláža61
-2
11:1 11:2
7
KoliqRS
-7
11:9 11:8
-3
koStkaOrel
3
5:11 7:11
-2
RomzanGibbon
2
8:11 12:10 11:5
1
DakoHonza
1
2:11 2:11
-3
PlichtaDanuš
4
1:11 9:11
-2
ObyšBobeš
2
7:11 11:9 11:9
3
PolotMilanPi
-3
11:7 11:4
-3
volný losKrusty
3
9:11 9:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
17
DakoPlichta
-10
11:4 11:8
-6
tajdaHonza
4
3:11 1:11
1
Bláža61volný los
-1
11:9 11:9
5
koStkalabirhm
-5
11:5 11:7
-9
DanušOrel
9
5:11 5:11
-15
PavcaKrusty
15
8:11 11:2 9:11
10
PolotKoliq
-10
11:5 11:7
-2
MilanPiRS
2
13:11 11:13 7:11
14
ObyšRomzan
-14
11:8 12:10
-11
BobešGibbon
11
7:11 5:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
Plichtavolný los
-1
11:9 11:9
-7
DakoBláža61
7
11:13 6:11
-5
koStkaDanuš
5
4:11 6:11
3
HonzaOrel
-5
11:8 11:4
1
PolotKrusty
-1
11:3 11:3
-7
labirhmBobeš
7
7:11 6:11
-3
RStajda
3
5:11 4:11
5
ObyšGibbon
-5
11:3 11:8
-2
KoliqMilanPi
2
7:11 11:7 11:7
1
PavcaRomzan
1
5:11 11:9 9:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
HonzaDanuš
-3
11:5 11:8
3
OrelBláža61
-3
11:5 11:9
11
koStkaPlichta
-6
14:12 11:4
-8
Polottajda
8
8:11 4:11
-3
volný loslabirhm
3
9:11 9:11
9
BobešDako
-9
11:8 11:9
-7
RSPavca
7
7:11 11:9 7:11
-6
ObyšKoliq
6
11:9 9:11 6:11
15
MilanPiGibbon
-15
11:6 11:9
-1
KrustyRomzan
1
3:11 3:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
DanušBláža61
-5
11:6 11:6
2
HonzaPolot
-4
11:5 11:3
10
tajdaOrel
-10
11:9 11:9
-1
volný losMilanPi
1
9:11 9:11
-6
DakoRS
6
9:11 11:13
7
ObyšPavca
-7
14:12 11:6
-4
BobešRomzan
4
5:11 11:13
-5
KrustyGibbon
5
7:11 11:13
6
KoliqkoStka
-6
11:6 11:4
4
Plichtalabirhm
-6
12:10 12:10

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-15
OrelPolot
15
4:11 7:11
-2
volný losDako
2
9:11 9:11
1
HonzaObyš
-2
11:7 11:5
5
Bláža61Plichta
-3
11:6 10:12 11:7
12
RSkoStka
-12
11:6 13:11
11
DanušKoliq
-11
11:9 11:7
1
tajdaRomzan
-1
11:5 9:11 11:2
12
BobešMilanPi
-12
11:7 11:8
-12
Krustylabirhm
12
7:11 11:13
-14
PavcaGibbon
14
9:11 8:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
HonzaRomzan
-3
11:3 11:9
6
tajdaObyš
-6
11:8 11:7
-1
volný losPavca
1
9:11 9:11
3
OrelGibbon
-3
11:5 11:8
-12
koStkaDako
12
9:11 11:9 10:12
-8
PolotDanuš
8
11:3 8:11 7:11
6
KoliqBláža61
-6
11:3 11:6
9
RSBobeš
-9
11:6 12:10
-12
MilanPilabirhm
12
9:11 11:3 9:11
-5
KrustyPlichta
3
6:11 7:11

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
tajdaKoliq
1
9:11 15:13 11:8
4
OrelPavca
-4
11:5 11:6
-11
GibbonDako
11
11:5 4:11 10:12
5
Bláža61labirhm
-5
11:5 12:10
-1
RSHonza
1
0:11 3:11
-8
DanušObyš
8
8:11 11:3 7:11
-14
PolotRomzan
14
9:11 8:11
-12
BobešPlichta
7
7:11 8:11
1
MilanPiKrusty
1
8:11 11:8 11:7
1
koStkavolný los
-1
11:9 11:9

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Dako David Konečný

Danuš Dana Křivánková

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Koliq Jakub Skrutek

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

MilanPi Milan Pišl

Obyš Ivo Frehar

Orel Marek Orel

Pavca Pavel Dobřenský

Plichta Rosťa Geržičák

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

tajda Zbyněk Tajovský

volný los volný los