Barevné schéma:

Stolní tenis - 7. kolo pingpongové ligy 2018 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-7-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
09.07.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)702025
11
29
2.Orel (Marek Orel)521783
7
28
3.Romzan (Roman Zetka)521646
23
27
4.Holy (František Holoubek)521598
40
26
5.Zedna (Petr Zednik)521684
19
25
6.Gibbon (Radovan Beňo)431396
32
24
7.Polot (Tomáš Poloni)431714
-8
23
8.Správce (Tomáš Kejla)431634
-27
22
9.Špacírek (Jiří Procházka)431602
-2
21
10.koStka (Karel Teplý )431455
-17
20
11.MiB (Michal Bezděk)341594
-12
19
12.Chemik (Jiří Pryček)341380
15
18
13.Plichta (Rosťa Geržičák)341399
3
17
14.Bláža61 (Milan Blaškovič)341445
28
16
15.RS (Roman Streit)341480
-31
15
16.Bobeš (Roman Polák)341385
0
14
17.Voky (Václav Vokálek)251470
-31
13
18.labirhm (Miroslav Hříbal)251197
-2
12
19.Krusty (Tomáš Juříček)161154
-9
11
20.senior (Miloslav Petřík)071184
-46
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-6
Bláža61Špacírek
6
7:11 5:11
-2
HolyHonza
1
8:11 1:11
10
ZednaMiB
-10
11:4 11:6
8
VokyBobeš
-8
11:9 11:3
-4
labirhmkoStka
4
8:11 8:11
4
SprávcePlichta
-3
11:9 12:10
-6
RSPolot
6
6:11 8:11
2
Romzansenior
-2
11:5 11:4
2
OrelChemik
-2
11:4 11:1
-6
KrustyGibbon
6
8:11 8:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
8
HolyMiB
-8
1:11 11:6 11:6
1
HonzaVoky
-1
11:1 11:8
-11
BobešBláža61
11
7:11 9:11
10
ZednaŠpacírek
-10
12:10 11:4
4
OrelkoStka
-4
11:5 11:4
4
RSlabirhm
-4
11:8 11:4
-8
seniorChemik
8
5:11 8:11
3
PolotRomzan
-3
14:12 8:11 11:8
-5
KrustyPlichta
3
7:11 11:13
-2
SprávceGibbon
2
11:8 9:11 11:7

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
13
BobešMiB
-13
6:11 11:9 12:10
-5
OrelHonza
3
1:11 7:11
14
Bláža61koStka
-14
11:7 11:7
3
ŠpacírekVoky
-3
11:7 9:11 11:6
7
labirhmsenior
-7
9:11 11:8 13:11
-17
RSGibbon
17
6:11 10:12
8
ZednaPolot
-8
11:7 9:11 11:7
-2
KrustyHoly
2
2:11 4:11
-11
ChemikPlichta
7
8:11 5:11
8
RomzanSprávce
-8
11:8 6:11 11:5

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
8
MiBkoStka
-8
11:6 11:7
3
OrelBláža61
-3
11:2 11:3
-6
ChemikBobeš
6
12:14 11:8 8:11
-3
PlichtaŠpacírek
6
8:11 6:11
2
HonzaZedna
-3
11:4 11:3
9
Krustysenior
-9
7:11 11:8 11:8
-11
RSHoly
11
7:11 7:11
10
PolotSprávce
-10
11:9 11:8
-3
Vokylabirhm
3
11:8 11:13 11:9
5
RomzanGibbon
-5
11:3 11:9

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-7
PlichtaBláža61
12
9:11 10:12
-5
seniorkoStka
5
7:11 4:11
1
HonzaŠpacírek
-2
11:5 11:5
9
OrelZedna
-9
11:5 11:7
-3
KrustyRS
3
3:11 3:11
10
RomzanHoly
-10
11:6 14:12
-7
labirhmChemik
7
8:11 11:13
3
PolotGibbon
-3
11:3 11:3
-4
BobešSprávce
4
2:11 7:11
3
MiBVoky
-3
11:9 6:11 12:10

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
HonzaBláža61
-1
11:7 11:3
-7
ŠpacírekOrel
7
3:11 2:11
10
PlichtaRS
-16
12:10 12:10
-5
RomzanZedna
5
8:11 11:8 6:11
-18
PolotHoly
18
4:11 6:11
3
koStkaBobeš
-3
11:4 8:11 11:7
-8
seniorGibbon
8
4:11 3:11
-5
Krustylabirhm
5
11:6 11:13 11:13
14
MiBSprávce
-14
11:3 15:13
-17
VokyChemik
17
11:13 5:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
HonzaPolot
-4
11:4 11:2
-13
OrelHoly
13
11:9 9:11 8:11
12
RSVoky
-12
11:4 12:10
1
Bláža61Správce
-1
8:11 11:7 7:11
2
Špacíreklabirhm
-2
11:7 11:5
-7
seniorBobeš
7
8:11 8:11
-2
ZednaChemik
2
11:8 7:11 11:8
3
KrustykoStka
-3
6:11 11:8 8:11
-6
MiBRomzan
6
11:8 7:11 8:11
-4
PlichtaGibbon
7
7:11 11:3 4:11

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Bobeš Roman Polák

Gibbon Radovan Beňo

Holy František Holoubek

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

MiB Michal Bezděk

Orel Marek Orel

Plichta Rosťa Geržičák

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

senior Miloslav Petřík

Správce Tomáš Kejla

Špacírek Jiří Procházka

Voky Václav Vokálek

Zedna Petr Zednik