Barevné schéma:

Stolní tenis - 6. kolo pingpongové ligy 2018 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-6-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
04.06.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)702007
15
29
2.Patrik (Patrik Božík)611837
13
28
3.Polot (Tomáš Poloni)611707
24
27
4.tajda (Zbyněk Tajovský)431843
-25
26
5.Píďa (Zdeněk Plšek)431861
-14
25
6.Správce (Tomáš Kejla)431648
19
24
7.PavelZem (Pavel Zeman)431500
35
23
8.Špacírek (Jiří Procházka)431587
42
22
9.Romzan (Roman Zetka)431637
37
21
10.Koliq (Jakub Skrutek)431651
-41
20
11.Dako (David Konečný)431285
30
19
12.Zedna (Petr Zednik)341644
-20
18
13.RS (Roman Streit)341505
-9
17
14.MilanPi (Milan Pišl)341361
3
16
15.Gibbon (Radovan Beňo)341350
6
15
16.PetraS (Petra Skrutková)251303
5
14
17.Chemik (Jiří Pryček)251413
-30
13
18.Krusty (Tomáš Juříček)251165
8
12
19.Valach (Jaroslav Vaňatka)161178
-12
11
20.senior (Miloslav Petřík)071252
-76
10

Výsledky

Švycarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
PíďaPetraS
-1
11:3 12:10
9
ŠpacírekChemik
-9
12:10 11:8
3
SprávceDako
-3
11:8 11:9
1
PatrikValach
-1
11:0 11:3
12
KoliqPolot
-12
11:7 11:9
-4
MilanPiZedna
4
1:11 10:12
-1
seniortajda
1
2:11 1:11
9
RomzanRS
-9
11:5 11:8
-8
GibbonPavelZem
8
10:12 4:11
1
KrustyHonza
1
2:11 3:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
7
PatrikZedna
-7
12:10 11:6
17
Valachsenior
-17
11:6 11:5
-8
tajdaHonza
5
4:11 5:11
-1
RSPolot
1
6:11 11:9 6:11
-11
PetraSGibbon
11
7:11 13:15
1
PíďaPavelZem
-2
11:5 11:5
12
DakoChemik
-12
11:7 7:11 11:7
9
ŠpacírekSprávce
-9
11:4 9:11 11:3
-16
KoliqRomzan
16
8:11 8:11
6
MilanPiKrusty
-6
11:7 11:6

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-12
seniorKrusty
12
11:3 7:11 8:11
4
HonzaPatrik
-7
11:7 11:7
2
PíďaŠpacírek
-3
11:6 11:7
14
Správcetajda
-14
7:11 12:10 11:7
-1
RSPetraS
1
9:11 11:4 11:9
10
DakoValach
-10
11:5 11:6
-9
ZednaRomzan
9
8:11 11:6 9:11
-1
PolotChemik
1
9:11 11:6 11:5
-20
KoliqPavelZem
20
4:11 8:11
-7
MilanPiGibbon
7
11:9 7:11 5:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
HonzaPíďa
-1
7:11 11:7 11:8
1
tajdaValach
1
11:8 11:6
-9
seniorChemik
9
12:14 16:18
1
RomzanPatrik
-1
11:9 9:11 5:11
4
SprávceGibbon
-4
11:4 11:9
1
PetraSKrusty
-1
7:11 11:9 11:6
1
RSKoliq
1
6:11 11:9 6:11
-6
DakoPavelZem
6
5:11 6:11
10
ŠpacírekZedna
-10
11:3 7:11 11:9
3
PolotMilanPi
-3
11:7 11:3

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-14
seniorPetraS
14
5:11 8:11
-14
ValachKrusty
14
11:13 9:11
1
HonzaPavelZem
-1
14:12 11:4
3
PíďaRomzan
-4
11:7 11:3
1
SprávcePatrik
1
12:10 9:11 9:11
7
RSMilanPi
-7
11:5 11:5
-1
Dakotajda
1
4:11 6:11
-2
ŠpacírekPolot
2
11:7 3:11 6:11
5
ZednaChemik
-5
11:2 11:5
3
KoliqGibbon
-3
13:11 11:4

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
ValachChemik
-2
3:11 11:8 5:11
2
HonzaSprávce
-3
11:6 11:3
-9
PíďaPatrik
14
6:11 5:11
-11
seniorMilanPi
11
7:11 8:11
-9
GibbonDako
9
11:9 9:11 8:11
3
RSKrusty
-3
11:2 11:2
-3
PetraSZedna
3
6:11 3:11
17
ŠpacírekKoliq
-17
11:5 11:9
-12
tajdaPolot
12
11:8 6:11 6:11
-8
PavelZemRomzan
8
5:11 10:12

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-7
ValachMilanPi
7
5:11 4:11
1
HonzaRomzan
-2
12:10 11:2
-12
seniorGibbon
12
9:11 4:11
-9
RSSprávce
9
6:11 8:11
4
PetraSKoliq
-4
11:8 7:11 6:11
-11
PíďaPolot
19
7:11 9:11
9
DakoKrusty
-9
11:9 11:9
2
ŠpacírekPatrik
-2
9:11 11:9 9:11
6
tajdaZedna
-6
11:3 11:4
12
PavelZemChemik
-12
11:3 11:2

Turnaje se zúčastnili

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Koliq Jakub Skrutek

Krusty Tomáš Juříček

MilanPi Milan Pišl

Patrik Patrik Božík

PavelZem Pavel Zeman

PetraS Petra Skrutková

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

senior Miloslav Petřík

Správce Tomáš Kejla

Špacírek Jiří Procházka

tajda Zbyněk Tajovský

Valach Jaroslav Vaňatka

Zedna Petr Zednik