Barevné schéma:

Stolní tenis - 5. kolo pingpongové ligy 2018 - 4. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-5-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
21.05.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
4 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)611985
2
27
2.Stanley (Stanislav Rejman)611678
68
26
3.Píďa (Zdeněk Plšek)611875
10
25
4.Zedna (Petr Zednik)431680
-1
24
5.Polot (Tomáš Poloni)431673
1
23
6.RS (Roman Streit)431507
21
22
7.Orel (Marek Orel)431726
-25
21
8.Italský býk (Daniel Klust)431487
16
20
9.PetraS (Petra Skrutková)431298
36
19
10.Gibbon (Radovan Beňo)341344
15
18
11.Danuš (Dana Křivánková)341647
-33
17
12.Radek_isa (Radek Iša)341434
-13
16
13.Jen (Jan Křiva)341426
-12
15
14.jakub_v (Jakub Váňa)341412
2
14
15.Bafiky (Lenka Šoukalová)251265
0
13
16.Bláža61 (Milan Blaškovič)251425
-49
12
17.MilanPi (Milan Pišl)251367
-10
11
18.Krusty (Tomáš Juříček)071157
-31
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-15
Bláža61jakub_v
15
9:11 10:12
4
GibbonOrel
-4
11:9 6:11 7:11
1
ZednaRS
1
11:4 5:11 11:6
-17
DanušPetraS
17
11:5 8:11 10:12
3
StanleyBafiky
-3
11:3 11:8
1
PíďaJen
-2
11:9 11:1
4
Radek_isaMilanPi
-4
9:11 11:5 13:11
-1
Italský býkHonza
1
6:11 6:11
-1
KrustyPolot
1
3:11 4:11

2. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
7
jakub_vPetraS
-7
11:5 11:6
-1
GibbonBláža61
1
11:7 6:11 7:11
6
DanušRS
-6
11:6 12:10
-1
PíďaStanley
2
12:10 9:11 11:9
-15
OrelZedna
15
7:11 6:11
1
Italský býkBafiky
1
11:9 9:11 11:8
1
HonzaMilanPi
-1
11:3 11:6
5
PolotRadek_isa
-5
11:2 11:6
1
KrustyJen
-1
15:17 11:8 9:11

3. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
Honzajakub_v
-1
11:6 11:8
-4
Bláža61Orel
4
3:11 3:11
15
StanleyDanuš
-15
11:4 11:6
9
MilanPiBafiky
-9
11:7 11:4
12
PetraSRadek_isa
-12
6:11 14:12 12:10
-7
GibbonRS
7
4:11 9:11
-6
PolotPíďa
4
8:11 8:11
4
Italský býkKrusty
-4
11:9 11:4
5
ZednaJen
-5
11:8 11:3

4. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-10
Bláža61MilanPi
10
8:11 11:8 10:12
-10
BafikyGibbon
10
8:11 4:11
5
HonzaPíďa
-5
11:8 11:9
15
StanleyPolot
-15
12:10 11:7
5
RSPetraS
-5
11:4 12:10
-10
DanušOrel
10
5:11 8:11
11
Italský býkJen
-11
11:4 11:7
4
Zednajakub_v
-4
11:1 11:3
-5
KrustyRadek_isa
5
6:11 6:11

5. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-10
HonzaStanley
16
11:13 11:4 10:12
-6
Bláža61RS
6
4:11 11:6 9:11
10
PetraSMilanPi
-10
11:8 6:11 11:6
-9
OrelPíďa
5
10:12 7:11
-9
GibbonJen
9
5:11 5:11
5
DanušRadek_isa
-5
11:6 13:11
13
Italský býkZedna
-13
11:8 8:11 11:9
5
Polotjakub_v
-5
11:8 11:9
10
BafikyKrusty
-10
11:4 11:9

6. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
ZednaHonza
2
6:11 5:11
4
Bláža61Krusty
-4
11:6 11:7
-3
RSPíďa
2
6:11 2:11
4
DanušMilanPi
-4
12:10 11:6
8
StanleyItalský býk
-8
15:13 11:8
-10
PetraSGibbon
10
4:11 3:11
-15
OrelPolot
15
6:11 9:11
12
BafikyJen
-12
9:11 11:9 11:5
11
Radek_isajakub_v
-11
11:9 11:9

7. Kolo

Zápasy (9): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-11
Radek_isaRS
11
3:11 7:11
-19
Bláža61PetraS
19
8:11 3:11
-6
DanušPíďa
4
9:11 12:14
9
StanleyZedna
-9
8:11 11:5 11:3
-4
Italský býkOrel
4
7:11 8:11
2
HonzaPolot
-4
11:5 11:8
-1
Bafikyjakub_v
1
11:9 9:11 9:11
-10
MilanPiJen
10
4:11 8:11
-8
KrustyGibbon
8
7:11 8:11

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

Bláža61 Milan Blaškovič

Danuš Dana Křivánková

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Italský býk Daniel Klust

jakub_v Jakub Váňa

Jen Jan Křiva

Krusty Tomáš Juříček

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

PetraS Petra Skrutková

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

RS Roman Streit

Stanley Stanislav Rejman

Zedna Petr Zednik