Barevné schéma:

Stolní tenis - 4. kolo pingpongové ligy 2018 - 4. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-4-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
23.04.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)701994
4
29
2.Polot (Tomáš Poloni)611637
6
28
3.Orel (Marek Orel)521726
9
27
4.mahro (Martin Mahrík)521630
14
26
5.Romzan (Roman Zetka)431629
4
25
6.Italský býk (Daniel Klust)431476
18
24
7.michmich (Michal Zach)431532
1
23
8.Gibbon (Radovan Beňo)431327
24
22
9.RS (Roman Streit)431479
17
21
10.Bláža61 (Milan Blaškovič)431494
-7
20
11.Zedna (Petr Zednik)341706
-20
19
12.Stanley (Stanislav Rejman)341626
-18
18
13.Radek_isa (Radek Iša)341474
-14
17
14.PetraS (Petra Skrutková)341313
-5
16
15.MilanPi (Milan Pišl)341367
-5
15
16.Chemik (Jiří Pryček)251353
4
14
17.Bafiky (Lenka Šoukalová)251289
6
13
18.Valach (Jaroslav Vaňatka)251289
-8
12
19.miKers13 (michal caletka)161173
-8
11
20.Krusty (Tomáš Juříček)161186
-21
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-1
Bláža61Honza
1
4:11 7:11
-2
PetraSPolot
2
4:11 7:11
-2
ChemikOrel
2
6:11 5:11
-4
Italský býkmahro
4
10:12 8:11
2
RomzanGibbon
-2
11:9 11:5
1
Radek_isaZedna
-1
14:12 3:11 8:11
-1
miKers13Stanley
1
2:11 4:11
4
RSBafiky
-4
11:8 11:5
-3
Valachmichmich
3
4:11 4:11
1
KrustyMilanPi
1
4:11 11:8 6:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
StanleyOrel
2
11:9 13:15 6:11
2
HonzaPolot
-2
11:7 12:10
-4
miKers13Chemik
4
6:11 10:12
-3
ValachPetraS
3
11:8 4:11 7:11
1
Bláža61Bafiky
1
4:11 11:6 11:7
9
RSmichmich
-9
11:8 11:7
4
Italský býkGibbon
-4
11:9 11:7
2
ZednaMilanPi
-2
11:3 11:4
9
KrustyRadek_isa
-15
5:11 11:9 12:10
-4
Romzanmahro
4
19:21 12:10 4:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
ValachmiKers13
-5
11:2 11:6
1
HonzaRS
-1
11:2 11:7
-4
StanleyPolot
4
11:9 9:11 8:11
-4
ZednaOrel
4
6:11 11:8 7:11
-3
BafikyGibbon
3
11:9 7:11 6:11
-8
Bláža61Radek_isa
13
6:11 6:11
-3
PetraSMilanPi
3
7:11 11:7 4:11
-2
michmichmahro
2
4:11 12:10 8:11
1
Italský býkRomzan
1
11:6 7:11 8:11
-5
KrustyChemik
5
8:11 6:11

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
3
HonzaOrel
-3
11:5 11:6
-2
miKers13Bafiky
2
11:9 4:11 10:12
3
PolotMilanPi
-3
11:8 11:4
4
Bláža61Gibbon
-4
11:6 11:8
-1
KrustyPetraS
1
15:13 7:11 6:11
-11
StanleyRadek_isa
18
6:11 9:11
1
RSChemik
-1
5:11 11:9 12:10
-6
michmichRomzan
6
9:11 8:11
4
Italský býkValach
-4
11:9 11:3
-6
Zednamahro
6
11:6 3:11 8:11

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-5
miKers13Gibbon
5
10:12 8:11
1
Bláža61MilanPi
-1
11:8 6:11 11:7
6
ValachKrusty
-6
11:4 11:5
-2
BafikyStanley
2
3:11 5:11
9
RSZedna
-9
11:8 9:11 14:12
-3
PetraSmichmich
3
5:11 6:11
1
Italský býkChemik
-1
9:11 12:10 11:7
3
OrelRadek_isa
-5
11:6 11:4
-2
Honzamahro
2
10:12 11:4 11:4
4
PolotRomzan
-4
11:2 3:11 11:9

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
Orelmahro
-5
11:8 11:5
7
GibbonValach
-7
11:6 11:6
8
miKers13Krusty
-8
11:8 12:10
-7
BafikyPetraS
7
3:11 9:11
-8
Bláža61Italský býk
8
9:11 6:11
-4
RSPolot
4
4:11 7:11
-6
StanleyZedna
6
4:11 7:11
4
michmichMilanPi
-4
14:12 11:9
2
HonzaRomzan
-2
17:15 11:8
-1
ChemikRadek_isa
1
9:11 11:5 8:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
miKers13MilanPi
1
6:11 11:9 3:11
-8
Zednamichmich
8
11:2 8:11 8:11
-6
KrustyBafiky
6
2:11 7:11
-2
ValachStanley
2
4:11 4:11
4
Bláža61Chemik
-4
11:4 11:1
-1
RSmahro
1
11:5 6:11 6:11
-8
PetraSGibbon
8
2:11 7:11
3
Italský býkHonza
-3
11:9 3:11 6:11
-6
OrelPolot
6
8:11 11:7 11:13
5
RomzanRadek_isa
-8
11:6 11:5

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

Bláža61 Milan Blaškovič

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Italský býk Daniel Klust

Krusty Tomáš Juříček

mahro Martin Mahrík

michmich Michal Zach

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

Radek_isa Radek Iša

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Stanley Stanislav Rejman

Valach Jaroslav Vaňatka

Zedna Petr Zednik