Barevné schéma:

Stolní tenis - 3. kolo pingpongové ligy 2018 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2018-3-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2018.

Zahajení
19.03.2018 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0 (15 náhrad.)
Max. počet hráčů
22 (15 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Honza (Jan Dvořák)601949
4
31
2.tajda (Zbyněk Tajovský)511860
17
30
3.Svita (Zdeněk Smílek)421538
73
29
4.Zedna (Petr Zednik)421709
-8
28
5.Polot (Tomáš Poloni)421623
-12
27
6.RS (Roman Streit)421469
21
26
7.Správce (Tomáš Kejla)421583
14
25
8.eriks (erik steinmetz)421461
32
24
9.Patrik (Patrik Božík)331783
-26
23
10.Italský býk (Daniel Klust)331457
4
22
11.Bláža61 (Milan Blaškovič)331481
-25
21
12.david68 (David Hořínek)331435
1
20
13.Bafiky (Lenka Šoukalová)331282
19
19
14.Chemik (Jiří Pryček)331384
-6
18
15.labirhm (Miroslav Hříbal)241299
12
17
16.Gibbon (Radovan Beňo)241299
15
16
17.koStka (Karel Teplý )241447
6
15
18.Magduska (Magda Wolková)241373
-32
14
19.MilanPi (Milan Pišl)241386
-16
13
20.Krusty (Tomáš Juříček)151196
-4
12
21.miKers13 (michal caletka)151173
-16
11
22.BangBang (Jan Cingroš)151395
-70
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (11)
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
Bláža61Patrik
4
3:11 5:11
-1
miKers13tajda
1
4:11 2:11
6
Italský býkkoStka
-6
10:12 11:7 12:10
7
ChemikMagduska
-7
11:3 6:11 11:7
2
ZednaBafiky
-2
11:1 11:7
-8
RSSprávce
8
5:11 5:11
-1
labirhmHonza
1
2:11 7:11
15
MilanPiBangBang
-15
11:6 14:12
1
eriksGibbon
-1
9:11 11:7 11:7
-6
david68Polot
6
4:11 6:11
-4
KrustySvita
4
4:11 7:11

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
11
koStkaMagduska
-11
11:9 12:10
2
SprávceItalský býk
-2
12:14 11:3 11:9
10
BafikymiKers13
-10
11:5 11:7
8
tajdaZedna
-8
11:8 11:4
-5
KrustyRS
5
6:11 6:11
19
labirhmBláža61
-19
11:4 11:9
1
HonzaPatrik
-2
11:8 6:11 11:7
-18
PolotSvita
18
6:11 7:11
14
david68BangBang
-14
11:5 11:3
-12
MilanPieriks
12
9:11 10:12
3
ChemikGibbon
-3
11:6 6:11 14:12

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-3
miKers13Bláža61
3
5:11 5:11
-4
tajdaSvita
4
9:11 11:7 11:4
-3
SprávceHonza
2
3:11 6:11
-4
koStkaZedna
4
8:11 8:11
6
PolotRS
-6
11:2 11:3
-17
MagduskaGibbon
17
4:11 9:11
-7
Italský býkdavid68
7
11:6 6:11 6:11
7
Bafikylabirhm
-7
14:12 9:11 11:6
2
PatrikMilanPi
-2
11:7 11:1
2
KrustyBangBang
-2
18:16 8:11 8:11
11
eriksChemik
-11
11:9 11:6

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-3
tajdaHonza
2
12:10 6:11 10:12
-10
PolotZedna
10
3:11 9:11
-6
miKers13Magduska
6
5:11 6:11
-22
PatrikSvita
22
9:11 7:11
-8
Bláža61Italský býk
8
9:11 11:9 12:14
13
RSBangBang
-13
11:3 11:3
-13
david68eriks
13
7:11 11:13
-5
BafikyGibbon
5
6:11 11:7 9:11
1
MilanPiKrusty
1
9:11 11:6 11:8
-7
ChemikSprávce
7
9:11 8:11
7
koStkalabirhm
-7
11:9 11:9

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
8
MagduskaBangBang
-8
9:11 11:3 11:6
11
tajdaPatrik
-11
11:7 11:3
5
RSMilanPi
-5
11:6 6:11 11:6
1
PolotkoStka
1
11:3 5:11 11:4
-1
eriksHonza
1
1:11 8:11
4
Bláža61Krusty
-4
11:6 11:7
-12
Italský býkBafiky
12
14:12 9:11 9:11
-20
ZednaSvita
20
9:11 11:13
11
david68Chemik
-11
11:8 11:8
10
miKers13labirhm
-10
5:11 11:8 11:7
4
SprávceGibbon
-4
11:7 11:6

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-3
HonzaSvita
5
11:6 8:11 11:6
4
tajdaSprávce
-4
14:12 11:4
-4
eriksZedna
4
1:11 9:11
3
PolotBafiky
-3
11:2 11:5
-1
Bláža61Gibbon
1
8:11 14:12 12:10
-11
MagduskaItalský býk
11
1:11 12:14
12
RSdavid68
-12
11:6 11:6
-6
miKers13Krusty
6
9:11 11:3 7:11
3
PatrikkoStka
-3
11:4 11:6
-13
MilanPiChemik
13
7:11 4:11
-18
BangBanglabirhm
18
7:11 2:11

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

BangBang Jan Cingroš

Bláža61 Milan Blaškovič

david68 David Hořínek

eriks erik steinmetz

Gibbon Radovan Beňo

Honza Jan Dvořák

Chemik Jiří Pryček

Italský býk Daniel Klust

koStka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Magduska Magda Wolková

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Patrik Patrik Božík

Polot Tomáš Poloni

RS Roman Streit

Správce Tomáš Kejla

Svita Zdeněk Smílek

tajda Zbyněk Tajovský

Zedna Petr Zednik