Barevné schéma:

Stolní tenis - 12. kolo pingpongové ligy 2017 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-12-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2017.

Zahajení
18.12.2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0 (6 náhrad.)
Max. počet hráčů
24 (10 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.hruzic (Marek Hrůza)501919
17
37
2.tajda (Zbyněk Tajovský)411792
4
36
3.Danuš (Dana Křivánková)411661
18
35
4.Píďa (Zdeněk Plšek)411835
-5
34
5.Polot (Tomáš Poloni)321573
20
33
6.Orel (Marek Orel)321660
16
32
7.eriks (erik steinmetz)321429
19
31
8.Zedna (Petr Zednik)321664
-12
30
9.Správce (Tomáš Kejla)321558
10
29
10.michmich (Michal Zach)321502
7
28
11.koStka (Karel Teplý )321409
19
27
12.Bláža61 (Milan Blaškovič)321459
10
26
13.Jen (Jan Křiva)321434
-3
25
14.RS (Roman Streit)321404
14
24
15.Ir (Ivan Reigl)321484
-2
23
16.Pavca (Pavel Dobřenský)231506
-3
22
17.david68 (David Hořínek)231409
-1
21
18.Valach (Jaroslav Vaňatka)231313
-7
20
19.MilanPi (Milan Pišl)231420
3
19
20.Miráč (Miroslav Koplík)231452
-13
18
21.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)231323
-9
17
22.miKers13 (michal caletka)231294
-11
16
23.labirhm (Miroslav Hříbal)231330
-14
15
24.Gibbon (Radovan Beňo)141239
-10
14
25.Dako (David Konečný)141318
-8
13
26.Marci (Marcela Nollová)141340
-35
12
27.EvikOs (Eva Oslíková)141159
-15
11
28.volný los (volný los)05932
-16
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (14): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
4
DanušMarci
-4
11:3 11:6
-15
Bláža61RS
15
13:15 8:11
8
ZednaPolot
-8
11:4 11:6
8
MiráčSašetkaa
-8
11:7 14:12
9
david68miKers13
-9
11:3 11:3
9
MilanPiValach
-9
11:4 11:5
-3
DakoOrel
3
3:11 7:11
4
SprávceGibbon
-4
11:8 11:7
-2
Irhruzic
1
1:11 5:11
10
PavcaJen
-10
11:9 11:3
-1
EvikOstajda
1
3:11 6:11
11
koStkalabirhm
-11
11:9 11:9
-3
michmichPíďa
2
5:11 2:11
2
eriksvolný los
-2
11:8 11:8

2. Kolo

Zápasy (14): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-5
david68Danuš
5
5:11 6:11
3
tajdaMilanPi
-3
11:7 11:2
3
miKers13volný los
-3
11:8 11:8
8
ValachEvikOs
-8
11:0 11:5
8
michmichMarci
-8
11:3 11:5
-12
RSkoStka
12
3:11 10:12
3
Bláža61labirhm
-3
4:11 11:9 11:8
-6
Píďahruzic
6
7:11 11:13
14
OrelZedna
-14
11:5 11:9
10
PolotIr
-10
11:1 11:5
-2
DakoJen
2
11:5 4:11 9:11
4
Miráčeriks
-4
21:19 6:11 11:8
3
SašetkaaGibbon
-3
7:11 11:8 12:10
-5
PavcaSprávce
5
11:9 4:11 6:11

3. Kolo

Zápasy (14): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-8
miKers13Bláža61
8
3:11 8:11
8
tajdaDanuš
-8
11:7 11:8
3
hruzicOrel
-5
11:6 11:6
-4
david68Zedna
4
7:11 6:11
2
PíďaPavca
-3
16:14 11:8
-7
koStkaSprávce
7
6:11 9:11
-15
michmichMilanPi
15
9:11 4:11
-4
EvikOsIr
4
2:11 3:11
9
PolotMiráč
-9
11:8 11:1
9
Jenlabirhm
-9
11:4 11:6
-9
Valacheriks
9
6:11 7:11
4
RSSašetkaa
-4
11:6 18:20 11:6
4
DakoGibbon
-4
13:11 8:11 12:10
2
Marcivolný los
-2
11:8 11:8

4. Kolo

Zápasy (14): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-9
tajdahruzic
5
5:11 3:11
5
EvikOsvolný los
-5
11:8 11:8
-3
SprávceDanuš
3
9:11 11:6 10:12
2
PolotPíďa
-1
11:7 13:15 7:11
3
labirhmGibbon
-3
12:10 7:11 13:11
15
miKers13Marci
-15
11:8 11:7
-4
eriksZedna
4
7:11 8:11
7
michmichSašetkaa
-7
11:1 11:6
14
RSJen
-14
11:9 11:8
9
david68Valach
-9
11:5 11:6
5
OrelMilanPi
-5
11:4 11:6
10
Bláža61koStka
-10
11:4 11:8
-1
DakoIr
1
7:11 11:3 6:11
-11
MiráčPavca
11
4:11 9:11

5. Kolo

Zápasy (14): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
hruzicSprávce
-3
11:3 11:9
-4
volný losGibbon
4
8:11 8:11
-7
EvikOsSašetkaa
7
9:11 4:11
-1
Oreltajda
1
12:14 11:6 4:11
-14
ZednaDanuš
14
8:11 10:12
-7
RSPolot
7
2:11 8:11
-10
MarciJen
10
6:11 3:11
-6
Dakolabirhm
6
11:13 11:7 10:12
5
IrMiráč
-5
11:6 4:11 11:9
10
michmichdavid68
-10
11:9 11:9
-12
miKers13Valach
12
10:12 5:11
4
Bláža61Píďa
-2
1:11 12:10 2:11
-13
MilanPikoStka
13
7:11 5:11
-16
Pavcaeriks
16
9:11 9:11

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Dako David Konečný

Danuš Dana Křivánková

david68 David Hořínek

EvikOs Eva Oslíková

Gibbon Radovan Beňo

hruzic Marek Hrůza

Ir Ivan Reigl

Jen Jan Křiva

koStka Karel Teplý

labirhm Miroslav Hříbal

Marci Marcela Nollová

michmich Michal Zach

miKers13 michal caletka

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

Pavca Pavel Dobřenský

Píďa Zdeněk Plšek

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

tajda Zbyněk Tajovský

Valach Jaroslav Vaňatka

Zedna Petr Zednik