Barevné schéma:

Stolní tenis - 10. kolo pingpongové ligy 2017 - 3. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-10-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2017.

Zahajení
23.10.2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0 (10 náhrad.)
Max. počet hráčů
24 (10 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Jiří Pryček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Jiří Pryček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.hruzic (Marek Hrůza)601905
3
33
2.Patrik (Patrik Božík)511742
31
32
3.tajda (Zbyněk Tajovský)421750
15
31
4.Stanley (Stanislav Rejman)421576
45
30
5.Koliq (Jakub Skrutek)421554
21
29
6.Polot (Tomáš Poloni)421484
26
28
7.Romzan (Roman Zetka)421549
31
27
8.Danuš (Dana Křivánková)421631
-2
26
9.Chemik (Jiří Pryček)421437
8
25
10.Zedna (Petr Zednik)331630
-29
24
11.Bláža61 (Milan Blaškovič)331455
13
23
12.michmich (Michal Zach)331471
6
22
13.Franta (František Křivánek)331315
27
21
14.RS (Roman Streit)331381
2
20
15.MilanPi (Milan Pišl)331409
15
19
16.Hana (Hana Kellnerová)331410
0
18
17.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)241317
1
17
18.Voky (Václav Vokálek)241437
-16
16
19.PetraS (Petra Skrutková)241430
-17
15
20.Správce (Tomáš Kejla)241491
-17
14
21.Marci (Marcela Nollová)241374
-36
13
22.Lukyno (Lukáš Řehůřek)151308
-46
12
23.EvikOs (Eva Oslíková)151329
-63
11
24.volný los (volný los)06981
-14
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
10
Bláža61RS
-10
11:6 12:10
12
RomzanSprávce
-12
12:10 11:8
10
tajdaZedna
-10
11:7 11:6
10
michmichEvikOs
-10
11:3 11:1
8
StanleyMarci
-8
11:2 11:2
-8
SašetkaaVoky
8
8:11 8:11
-7
KoliqPatrik
7
6:11 3:11
5
PolotHana
-5
2:11 11:4 11:7
3
DanušFranta
-3
11:4 11:9
1
hruzicMilanPi
-1
11:4 11:5
-9
LukynoPetraS
9
8:11 9:11
2
Chemikvolný los
-2
11:7 11:7

2. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-12
EvikOsMarci
12
4:11 4:11
17
KoliqZedna
-17
11:9 11:9
-3
volný losSašetkaa
3
7:11 7:11
9
RSFranta
-9
11:4 11:4
7
ChemikVoky
-7
7:11 11:9 14:12
-9
MilanPiSprávce
9
10:12 8:11
-10
PolotRomzan
10
6:11 7:11
-11
LukynoHana
11
7:11 9:11
-9
Danuštajda
9
7:11 7:11
1
Patrikhruzic
1
11:8 10:12 7:11
13
Bláža61PetraS
-13
11:7 11:8
10
Stanleymichmich
-10
11:5 15:13

3. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
EvikOsvolný los
-2
11:7 11:7
-9
FrantaMilanPi
9
7:11 7:11
4
ZednaLukyno
-4
11:3 11:1
-4
SašetkaaRS
4
9:11 11:9 7:11
9
PolotKoliq
-9
6:11 11:8 11:6
-10
Bláža61Romzan
10
7:11 8:11
13
Stanleytajda
-13
11:8 9:11 11:6
8
DanušSprávce
-8
11:9 11:9
-11
MarciPetraS
11
4:11 5:11
1
hruzicChemik
-2
11:8 11:5
5
PatrikVoky
-5
11:3 11:6
11
michmichHana
-11
11:9 11:6

4. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
15
FrantaLukyno
-15
11:7 11:9
-3
SašetkaaHana
3
7:11 11:6 5:11
3
KoliqVoky
-3
11:8 9:11 11:3
2
Marcivolný los
-2
11:7 11:7
-5
RSDanuš
5
11:13 7:11
-4
PetraSPatrik
4
6:11 7:11
7
ZednaSprávce
-7
11:6 11:5
11
PolotChemik
-11
11:3 11:8
6
tajdaRomzan
-6
11:9 12:10
-12
EvikOsMilanPi
12
1:11 2:11
13
Bláža61michmich
-13
11:7 11:1
4
Stanleyhruzic
-2
13:11 3:11 8:11

5. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
8
KoliqHana
-8
11:7 11:5
-14
MarciRS
14
6:11 8:11
-11
VokySprávce
11
5:11 6:11
3
Lukynovolný los
-3
11:7 11:7
-16
EvikOsFranta
16
5:11 8:11
-4
Bláža61Patrik
4
3:11 4:11
-7
StanleyRomzan
7
11:3 11:13 8:11
4
ZednaMilanPi
-4
11:7 11:8
1
DanušPolot
1
7:11 11:8 14:12
-2
SašetkaaChemik
2
9:11 12:10 8:11
-12
PetraSmichmich
12
18:20 9:11
-1
tajdahruzic
1
10:12 11:3 2:11

6. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-10
SprávceHana
10
11:5 4:11 16:18
17
FrantaMarci
-17
11:7 12:10
-8
PetraSMilanPi
8
7:11 11:8 9:11
10
PolotRS
-10
11:9 11:6
17
StanleyZedna
-17
11:3 11:4
-4
michmichtajda
4
5:11 4:11
-9
Bláža61Koliq
9
6:11 8:11
1
hruzicRomzan
-2
11:7 11:8
-10
DanušPatrik
10
7:11 9:11
-15
EvikOsSašetkaa
15
0:11 5:11
-10
LukynoChemik
10
7:11 9:11
2
Vokyvolný los
-2
11:7 11:7

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Danuš Dana Křivánková

EvikOs Eva Oslíková

Franta František Křivánek

Hana Hana Kellnerová

hruzic Marek Hrůza

Chemik Jiří Pryček

Koliq Jakub Skrutek

Lukyno Lukáš Řehůřek

Marci Marcela Nollová

michmich Michal Zach

MilanPi Milan Pišl

Patrik Patrik Božík

PetraS Petra Skrutková

Polot Tomáš Poloni

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

Správce Tomáš Kejla

Stanley Stanislav Rejman

tajda Zbyněk Tajovský

Voky Václav Vokálek

volný los volný los

Zedna Petr Zednik