Barevné schéma:

Stolní tenis - 10. kolo pingpongové ligy 2017 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-10-Brno.

Zahajení
17. 10. 2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
4 (10 náhrad.)
Max. počet hráčů
24 (10 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Organizátor

Tomáš Juříček

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Tomáš Juříček. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.Píďa (Zdeněk Plšek)601891
3
29
2.Danuš (Dana Křivánková)511611
21
28
3.Zedna (Petr Zednik)421646
8
27
4.mahro (Martin Mahrík)421500
20
26
5.ivas (Ivo Šimbera)421588
-2
25
6.Pavca (Pavel Dobřenský)421474
28
24
7.Koliq (Jakub Skrutek)331524
3
23
8.Chemik (Jiří Pryček)331434
7
22
9.harryhavana (Václav Rybák)331626
-5
21
10.Polot (Tomáš Poloni)331463
-1
20
11.Ir (Ivan Reigl)331472
-4
19
12.Bláža61 (Milan Blaškovič)331417
14
18
13.Dako (David Konečný)331325
4
17
14.PetraS (Petra Skrutková)331455
-21
16
15.kostka (Karel Teplý )241426
-18
15
16.Krusty (Tomáš Juříček)241256
2
14
17.Gibbon (Radovan Beňo)241238
5
13
18.MilanPi (Milan Pišl)241408
-20
12
19.Franta (František Křivánek)151296
-38
11
20.volný los (volný los)06983
-12
10

Výsledky

Svycar

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
Bláža61ivas
4
6:11 10:12
-3
PíďaChemik
3
11:7 9:11 11:3
-4
MilanPiDanuš
4
7:11 6:11
1
PetraSDako
-1
10:12 11:9 11:6
7
PolotIr
-4
8:11 11:8 11:3
-8
Koliqmahro
5
7:11 11:6 8:11
-1
GibbonZedna
1
4:11 5:11
-3
Frantaharryhavana
2
4:11 9:11
-4
kostkaPavca
6
15:13 9:11 6:11
-3
volný losKrusty
3
8:11 8:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
10
Bláža61Koliq
-17
11:2 11:4
8
Danušivas
-8
11:7 11:6
-7
PetraSharryhavana
4
5:11 9:11
-3
Krustymahro
3
6:11 7:11
1
GibbonMilanPi
1
11:7 5:11 3:11
2
Frantavolný los
-2
11:8 11:8
6
Dakokostka
-8
15:13 6:11 11:7
-1
PíďaZedna
1
8:11 12:10 11:8
-13
PolotPavca
13
10:12 10:12
3
IrChemik
-3
7:11 11:8 11:6

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-5
harryhavanaDanuš
5
7:11 11:7 7:11
7
mahroPavca
-11
11:7 11:9
10
Koliqkostka
-7
11:5 11:6
-6
KrustyDako
6
10:12 8:11
11
PolotMilanPi
-7
11:7 11:7
11
PetraSChemik
-6
11:6 11:8
-6
FrantaIr
5
4:11 6:11
-3
volný losGibbon
3
8:11 8:11
-1
Bláža61Píďa
1
3:11 4:11
3
Zednaivas
-3
9:11 11:8 11:6

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-1
mahroPíďa
1
2:11 4:11
4
Bláža61Gibbon
-4
11:7 11:5
8
PolotDako
-5
11:5 11:5
9
KrustyFranta
-12
11:8 12:10
5
DanušIr
-5
11:6 13:11
-3
MilanPikostka
4
9:11 11:6 4:11
-4
Koliqivas
2
11:9 9:11 9:11
-4
Zednaharryhavana
4
11:9 7:11 9:11
-14
PetraSPavca
14
5:11 8:11
1
Chemikvolný los
-1
11:8 11:8

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
4
ChemikGibbon
-4
11:3 11:3
-2
DanušPíďa
2
7:11 10:12
-1
volný losMilanPi
1
8:11 8:11
-7
Frantakostka
6
1:11 6:11
-12
Polotmahro
7
10:12 6:11
2
ivasKrusty
-2
11:7 11:4
12
Pavcaharryhavana
-7
15:13 10:12 15:13
-3
Bláža61Zedna
3
5:11 6:11
-4
DakoIr
4
4:11 5:11
-11
PetraSKoliq
11
3:11 7:11

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
ivasPolot
-2
11:6 4:11 11:6
8
Chemikkostka
-9
16:14 11:6
1
Danušmahro
-1
11:7 10:12 11:7
3
Píďaharryhavana
-3
12:10 11:8
-2
volný losDako
2
8:11 8:11
-1
PetraSKrusty
1
10:12 11:3 12:10
-12
FrantaGibbon
10
8:11 8:11
8
Bláža61MilanPi
-8
11:8 11:9
11
KoliqIr
-7
11:6 11:7
-6
PavcaZedna
4
9:11 7:11

Turnaje se zúčastnili

Bláža61 Milan Blaškovič

Dako David Konečný

Danuš Dana Křivánková

Franta František Křivánek

Gibbon Radovan Beňo

harryhavana Václav Rybák

Chemik Jiří Pryček

Ir Ivan Reigl

ivas Ivo Šimbera

Koliq Jakub Skrutek

kostka Karel Teplý

Krusty Tomáš Juříček

mahro Martin Mahrík

MilanPi Milan Pišl

Pavca Pavel Dobřenský

PetraS Petra Skrutková

Píďa Zdeněk Plšek

Polot Tomáš Poloni

volný los volný los

Zedna Petr Zednik