Barevné schéma:

Stolní tenis - 7. kolo pingpongové ligy 2017 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-7-Brno.

Zahajení
17. 7. 2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0
Max. počet hráčů
24

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.harryhavana (Václav Rybák)601535
70
33
2.Píďa (Zdeněk Plšek)511878
2
32
3.Kežalovič (Tomáš Kejla)511482
17
31
4.Zedna (Petr Zednik)421631
15
30
5.tajda (Zbyněk Tajovský)421743
-12
29
6.MiB (Michal Bezděk)421567
11
28
7.Chemik (Jiří Pryček)421438
27
27
8.Romzan (Roman Zetka)331519
1
26
9.mahro (Martin Mahrík)331468
9
25
10.ZdenaK (Zdeňka Křížová)331472
-7
24
11.Tom384 (Tomáš Horázný)331519
11
23
12.Italský býk (Daniel Klust)331445
-20
22
13.Obyš (Ivo Frehar)331472
6
21
14.Bláža61 (Milan Blaškovič)331423
0
20
15.Ir (Ivan Reigl)331480
-12
19
16.Dako (David Konečný)331354
-7
18
17.MilanPi (Milan Pišl)241404
-20
17
18.RS (Roman Streit)241336
1
16
19.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)241282
0
15
20.Plichta (Rosťa Geržičák)241388
-11
14
21.labirhm (Miroslav Hříbal)241352
-25
13
22.Bafiky (Lenka Šoukalová)241195
-19
12
23.Krusty (Tomáš Juříček)151240
-2
11
24.Gibbon (Radovan Beňo)061188
-29
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
6
Bláža61Gibbon
-6
11:2 11:4
6
PlichtaRS
-10
12:10 11:9
-2
mahroPíďa
1
3:11 6:11
-8
DakoZdenaK
8
9:11 2:11
6
KežalovičItalský býk
-6
9:11 11:6 11:7
3
tajdalabirhm
-3
11:6 11:4
-9
RomzanZedna
9
5:11 9:11
-10
ChemikIr
10
4:11 5:11
-10
BafikySašetkaa
10
9:11 7:11
14
Tom384MiB
-14
11:6 11:8
-1
harryhavanaKrusty
1
6:11 11:2 11:6
11
ObyšMilanPi
-11
11:7 12:10

2. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-2
Bláža61Píďa
1
8:11 4:11
-5
Irtajda
5
6:11 2:11
-9
ZdenaKPlichta
5
8:11 11:7 10:12
-5
Gibbonmahro
5
9:11 3:11
11
Chemiklabirhm
-11
11:6 11:7
-7
DakoRomzan
7
6:11 8:11
6
ObyšSašetkaa
-6
11:8 11:9
8
RSBafiky
-8
11:4 11:2
9
ZednaTom384
-9
11:8 12:10
-13
Italský býkKrusty
13
6:11 11:6 9:11
-8
MilanPiMiB
8
8:11 9:11
-12
Kežalovičharryhavana
12
3:11 4:11

3. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-1
Gibbonlabirhm
1
11:7 7:11 3:11
-8
tajdaPíďa
5
5:11 8:11
7
ZednaObyš
-7
11:6 11:6
10
harryhavanaPlichta
-6
11:7 11:6
11
RSZdenaK
-11
11:6 10:12 11:9
9
Bláža61Tom384
-9
6:11 11:6 11:6
-10
IrMiB
10
10:12 11:13
1
KrustyKežalovič
-1
4:11 11:8 7:11
5
Italský býkMilanPi
-5
11:8 5:11 11:8
8
DakoBafiky
-8
11:8 15:13
-5
SašetkaaRomzan
5
4:11 7:11
8
Chemikmahro
-8
11:7 7:11 11:9

4. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
3
PíďaZedna
-5
11:4 11:8
21
harryhavanatajda
-21
11:8 11:8
-6
PlichtaKežalovič
10
7:11 6:11
6
BafikyGibbon
-6
11:7 4:11 11:6
-5
RSMiB
5
6:11 6:11
-13
Bláža61Chemik
13
12:14 11:13
-13
Italský býkmahro
13
6:11 6:11
-1
IrKrusty
1
11:4 6:11 11:4
-11
ObyšRomzan
11
4:11 4:11
11
Tom384ZdenaK
-11
14:12 11:9
-8
MilanPilabirhm
8
7:11 11:7 8:11
3
DakoSašetkaa
-3
11:8 9:11 11:9

5. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-10
Píďaharryhavana
17
6:11 11:4 9:11
-5
GibbonItalský býk
5
4:11 5:11
6
MilanPiBafiky
-6
11:7 11:3
-1
RSIr
1
11:6 9:11 4:11
-11
Bláža61Obyš
11
6:11 8:11
5
tajdaTom384
-5
11:8 11:3
8
DakoPlichta
-5
12:10 6:11 11:7
-11
KrustySašetkaa
11
6:11 9:11
6
ZednaChemik
-6
11:4 11:3
-9
labirhmZdenaK
9
9:11 12:14
5
MiBRomzan
-5
11:9 6:11 13:11
6
Kežalovičmahro
-6
11:9 7:11 11:8

6. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-11
Zednaharryhavana
11
6:11 11:5 6:11
9
Tom384Plichta
-5
11:7 11:6
2
PíďaMiB
-3
11:8 11:2
-7
IrZdenaK
7
11:7 5:11 12:14
-4
Obyštajda
4
3:11 4:11
6
MilanPiGibbon
-6
11:5 11:4
-8
RomzanKežalovič
8
9:11 14:12 8:11
-11
DakoChemik
11
7:11 7:11
11
Bláža61labirhm
-11
11:3 11:9
-7
Sašetkaamahro
7
6:11 4:11
7
BafikyKrusty
-7
11:9 9:11 11:7
-2
RSItalský býk
2
6:11 11:9 6:11

Turnaje se zúčastnili

Bafiky Lenka Šoukalová

Bláža61 Milan Blaškovič

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

harryhavana Václav Rybák

Chemik Jiří Pryček

Ir Ivan Reigl

Italský býk Daniel Klust

Kežalovič Tomáš Kejla

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

mahro Martin Mahrík

MiB Michal Bezděk

MilanPi Milan Pišl

Obyš Ivo Frehar

Píďa Zdeněk Plšek

Plichta Rosťa Geržičák

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

tajda Zbyněk Tajovský

Tom384 Tomáš Horázný

ZdenaK Zdeňka Křížová

Zedna Petr Zednik