Barevné schéma:

Stolní tenis - 4. kolo pingpongové ligy 2017 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-4-Brno.

Zahajení
24. 4. 2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
4
Max. počet hráčů
24

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.tajda (Zbyněk Tajovský)511755
46
29
2.Píďa (Zdeněk Plšek)511883
-5
28
3.Zedna (Petr Zednik)511533
68
27
4.DraK55 (Drahoslav Kučera)421537
15
26
5.Barbar (Nevím Barvínek)421497
32
25
6.hruzic (Marek Hrůza)421877
-29
24
7.Ir (Ivan Reigl)421493
36
23
8.Orel (Marek Orel)331693
-16
22
9.Tom384 (Tomáš Horázný)331508
1
21
10.HonzaMu (Jan Můčka)331412
9
20
11.MilanPi (Milan Pišl)331469
-15
19
12.RS (Roman Streit)331348
4
18
13.Romzan (Roman Zetka)241462
-3
17
14.Mirek (Miroslav Hříbal)241344
13
16
15.Plichta (Rosťa Geržičák)241385
-7
15
16.Douppa (Martin Doupovec)241355
-32
14
17.orlosup (pavel vorel)241435
-30
13
18.aquarius (Alex Tóth)241303
-6
12
19.Chemik (Jiří Pryček)241432
-27
11
20.Gibbon (Radovan Beňo)061177
-30
10

Výsledky

Švýcar

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-8
HonzaMuRS
8
6:11 11:8 9:11
10
ZednaDouppa
-10
11:9 12:10
12
Tom384MilanPi
-12
11:5 11:9
-6
DraK55tajda
6
6:11 5:11
-1
MirekPíďa
1
9:11 10:12
-5
BarbarOrel
5
3:11 7:11
17
Irhruzic
-10
6:11 11:6 11:6
12
Romzanorlosup
-12
11:1 11:9
4
PlichtaGibbon
-6
11:5 11:2
-7
aquariusChemik
7
4:11 7:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-5
PlichtaTom384
9
5:11 5:11
1
PíďaZedna
-2
11:0 11:7
5
OrelRomzan
-5
11:7 11:3
7
Barbaraquarius
-7
11:7 11:7
-14
DraK55MilanPi
14
5:11 11:13
-3
MirekDouppa
4
12:10 10:12 6:11
-9
RSIr
9
5:11 9:11
5
HonzaMuhruzic
-3
11:7 7:11 7:11
5
tajdaChemik
-5
11:5 11:5
5
orlosupGibbon
-5
11:4 11:5

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-12
Oreltajda
12
6:11 9:11
-3
Tom384Píďa
2
5:11 3:11
-9
Gibbonaquarius
9
6:11 14:16
12
ZednaChemik
-12
11:3 11:4
4
IrPlichta
-2
11:3 10:12 11:8
-13
RSMirek
8
6:11 6:11
-3
hruzicRomzan
4
8:11 11:5 11:8
10
BarbarDouppa
-10
12:10 12:10
-8
HonzaMuDraK55
8
4:11 5:11
6
MilanPiorlosup
-6
7:11 11:8 11:8

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-11
Píďatajda
18
5:11 4:11
-6
GibbonHonzaMu
6
2:11 1:11
8
RSDouppa
-8
11:7 4:11 11:7
11
MirekMilanPi
-18
12:10 11:7
-2
Barbarhruzic
1
7:11 8:11
10
DraK55Chemik
-10
11:4 11:1
5
OrelIr
-5
11:5 11:7
4
orlosupPlichta
-2
6:11 11:5 11:7
-7
aquariusRomzan
7
5:11 7:11
14
ZednaTom384
-14
11:9 11:6

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-9
Douppaaquarius
9
11:6 9:11 9:11
6
HonzaMuPlichta
-4
11:9 10:12 11:8
3
Mirekhruzic
-3
5:11 12:10 5:11
14
BarbarTom384
-14
11:9 11:7
10
DraK55orlosup
-10
11:5 11:3
13
IrRomzan
-13
11:6 11:8
1
PíďaOrel
1
5:11 13:11 11:4
-14
tajdaZedna
14
17:15 7:11 9:11
5
ChemikGibbon
-5
11:3 11:5
17
RSMilanPi
-17
11:7 11:7

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
GibbonDouppa
1
6:11 12:10 6:11
2
Plichtaaquarius
-3
11:6 5:11 11:6
1
PíďaIr
-2
11:7 11:4
-20
OrelZedna
20
10:12 9:11
-5
MirekBarbar
8
7:11 9:11
8
HonzaMuRomzan
-8
4:11 11:8 11:8
19
tajdahruzic
-11
11:7 13:11
11
Tom384orlosup
-11
11:6 11:8
-7
RSDraK55
7
10:12 0:11
12
MilanPiChemik
-12
11:3 11:9
Zápasy (0): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek

Turnaje se zúčastnili

aquarius Alex Tóth

Barbar Nevím Barvínek

Douppa Martin Doupovec

DraK55 Drahoslav Kučera

Gibbon Radovan Beňo

HonzaMu Jan Můčka

hruzic Marek Hrůza

Chemik Jiří Pryček

Ir Ivan Reigl

MilanPi Milan Pišl

Mirek Miroslav Hříbal

Orel Marek Orel

orlosup pavel vorel

Píďa Zdeněk Plšek

Plichta Rosťa Geržičák

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

tajda Zbyněk Tajovský

Tom384 Tomáš Horázný

Zedna Petr Zednik