Barevné schéma:

Stolní tenis - 3. kolo pingpongové ligy 2017 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-3-Brno.

Zahajení
27. 3. 2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
2
Max. počet hráčů
24

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.PeťaH (Petr Horák)601487
101
31
2.Píďa (Zdeněk Plšek)511887
-6
30
3.MiB (Michal Bezděk)421502
30
29
4.DraK55 (Drahoslav Kučera)421522
3
28
5.Mates (Martin Kleinbauer)421606
21
27
6.Ir (Ivan Reigl)421445
16
26
7.mahro (Martin Mahrík)421444
35
25
8.Robberto27 (Robert Sumbera)331607
-4
24
9.tajda (Zbyněk Tajovský)331703
-23
23
10.Maros (Maros Kucbel)331410
8
22
11.Obyš (Ivo Frehar)331403
17
21
12.Plichta (Rosťa Geržičák)331373
11
20
13.Tomass (Tomáš Kodras)331450
-2
19
14.Lukyno (Lukáš Řehůřek)331368
3
18
15.RS (Roman Streit)331327
0
17
16.MilanPi (Milan Pišl)331466
-16
16
17.Chemik (Jiří Pryček)241420
-33
15
18.Valach (Jaroslav Vaňatka)241368
-22
14
19.Magduska (Magda Wolková)241422
-38
13
20.Dako (David Konečný)151338
-20
12
21.Gibbon (Radovan Beňo)151236
-12
11
22.volný los (volný los)061266
-69
10

Výsledky

Švýcar

1. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
Píďatajda
-1
11:9 10:12 11:6
10
MiBmahro
-10
11:7 21:19
11
IrValach
-11
11:6 11:7
-5
TomassMilanPi
5
11:9 2:11 6:11
-7
Robberto27Mates
7
11:8 8:11 7:11
-15
ChemikPeťaH
15
5:11 10:12
-10
RSObyš
10
4:11 2:11
6
LukynoDako
-6
11:5 9:11 11:3
-17
DraK55Maros
17
9:11 5:11
6
MagduskaGibbon
-6
11:6 11:6
7
Plichtavolný los
-12
11:6 11:5

2. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-11
ObyšIr
11
8:11 10:12
-16
MagduskaPlichta
10
6:11 6:11
14
mahroTomass
-14
11:6 11:5
9
MatesMilanPi
-9
11:7 12:10
-13
MarosPeťaH
13
5:11 5:11
4
DraK55Chemik
-4
6:11 11:9 11:4
-9
LukynoMiB
9
4:11 6:11
-1
PíďaRobberto27
2
10:12 13:11 11:3
1
ValachGibbon
-1
5:11 11:5 11:6
13
RSvolný los
-13
11:5 11:6
-3
Dakotajda
3
6:11 3:11

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
14
PeťaHIr
-14
11:3 11:5
6
ChemikGibbon
-6
11:3 11:5
-10
RSMaros
10
4:11 4:11
-3
Obyštajda
3
5:11 10:12
-4
MatesPíďa
2
6:11 7:11
-2
LukynoMilanPi
2
11:9 6:11 7:11
-14
Magduskamahro
14
8:11 10:12
8
DraK55Valach
-8
11:4 11:9
12
Dakovolný los
-12
11:5 11:6
7
Robberto27Tomass
-7
11:4 11:3
9
MiBPlichta
-5
11:7 11:1

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
17
PeťaHPíďa
-10
8:11 11:9 11:9
-5
MiBtajda
5
5:11 6:11
-10
GibbonRS
10
9:11 1:11
-3
DakoChemik
3
13:11 8:11 6:11
4
IrPlichta
-2
11:9 12:14 11:7
8
Robberto27MilanPi
-8
11:3 11:6
10
MatesDraK55
-10
11:7 11:9
-15
MagduskaObyš
15
1:11 5:11
-8
volný losTomass
8
5:11 6:11
7
LukynoValach
-7
8:11 11:8 11:8
-6
Marosmahro
6
6:11 11:6 6:11

5. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-7
MagduskaTomass
7
6:11 11:9 6:11
11
ValachDako
-11
11:6 11:6
-11
MilanPiDraK55
11
4:11 9:11
22
PeťaHtajda
-22
11:4 11:4
1
PíďaMiB
-2
11:9 11:6
6
Robberto27Ir
-6
11:0 11:6
-12
Matesmahro
12
11:6 6:11 7:11
15
ObyšChemik
-15
11:4 12:10
-8
MarosPlichta
5
11:7 9:11 9:11
-16
volný losGibbon
16
5:11 6:11
-11
RSLukyno
11
8:11 8:11

6. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
Píďamahro
-1
11:2 11:3
-20
Robberto27PeťaH
20
8:11 7:11
-10
LukynoIr
10
6:11 6:11
8
RSValach
-8
11:9 9:11 11:9
8
Magduskavolný los
-8
11:5 11:6
11
Matestajda
-11
11:9 8:11 14:12
-9
DakoTomass
9
6:11 10:12
-9
ObyšMiB
9
7:11 13:15
7
DraK55Plichta
-4
11:9 11:3
5
MilanPiGibbon
-5
11:3 11:5
8
MarosChemik
-8
7:11 14:12 11:8
Zápasy (0): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek

Turnaje se zúčastnili

Dako David Konečný

DraK55 Drahoslav Kučera

Gibbon Radovan Beňo

Chemik Jiří Pryček

Ir Ivan Reigl

Lukyno Lukáš Řehůřek

Magduska Magda Wolková

mahro Martin Mahrík

Maros Maros Kucbel

Mates Martin Kleinbauer

MiB Michal Bezděk

MilanPi Milan Pišl

Obyš Ivo Frehar

PeťaH Petr Horák

Píďa Zdeněk Plšek

Plichta Rosťa Geržičák

Robberto27 Robert Sumbera

RS Roman Streit

tajda Zbyněk Tajovský

Tomass Tomáš Kodras

Valach Jaroslav Vaňatka

volný los volný los