Barevné schéma:

Stolní tenis - 3. kolo pingpongové ligy 2017 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-3-Brno.

Zahajení
6. 3. 2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0
Max. počet hráčů
24 (+2)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.tajda (Zbyněk Tajovský)601726
43
35
2.hruzic (Marek Hrůza)511906
-10
34
3.DraK55 (Drahoslav Kučera)421519
19
33
4.Orel (Marek Orel)421710
-2
32
5.MiB (Michal Bezděk)421472
40
31
6.Robberto27 (Robert Sumbera)421611
17
30
7.mahro (Martin Mahrík)421409
23
29
8.MilanPi (Milan Pišl)421482
20
28
9.Chemik (Jiří Pryček)421453
5
27
10.Magduska (Magda Wolková)421460
2
26
11.Ir (Ivan Reigl)331429
15
25
12.Holy (František Holoubek)331429
11
24
13.Krusty (Tomáš Juříček)331326
35
23
14.Valach (Jaroslav Vaňatka)331390
18
22
15.Braitner (Karel Horák)331389
1
21
16.Dako (David Konečný)331358
-1
20
17.Italský býk (Daniel Klust)331479
-22
19
18.RS (Roman Streit)241327
13
18
19.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)241302
12
17
20.Zahry (Petr Zahradka)241428
-33
16
21.aquarius (Alex Tóth)241303
0
15
22.Bafiky (Lenka Šoukalová)241235
7
14
23.Jan (Jan Matějek)131382
-25
13
24.MichaelaDociova (Michaela Dociová)151388
-73
12
25.volný los (volný los)041335
-54
11
26.PavelMarek (Pavel Marek)061221
-48
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
RSItalský býk
1
6:11 12:10 6:11
-6
ChemikMilanPi
6
9:11 13:11 9:11
2
tajdaBafiky
-2
11:4 11:7
4
OrelMiB
-4
11:6 11:8
15
SašetkaaDako
-15
11:8 11:9
-11
MichaelaDociovaDraK55
11
1:11 1:11
-11
JanMagduska
11
6:11 6:11
8
IrPavelMarek
-8
11:3 11:5
16
Krustyvolný los
-16
11:8 11:8
-3
aquariusBraitner
3
5:11 11:7 3:11
16
ValachZahry
-16
11:7 11:4
3
Robberto27hruzic
-2
11:5 7:11 9:11
7
mahroHoly
-7
5:11 11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-16
DraK55Ir
16
3:11 8:11
1
MichaelaDociovaPavelMarek
1
12:10 9:11 14:12
-10
volný losZahry
10
8:11 8:11
4
tajdaValach
-4
11:7 11:3
-2
RSChemik
2
7:11 12:10 6:11
-1
Italský býkSašetkaa
1
11:7 8:11 11:1
-18
JanBafiky
18
4:11 5:11
-10
DakoMiB
10
5:11 3:11
4
Robberto27aquarius
-4
11:2 11:2
1
hruzicHoly
-1
11:7 11:6
-5
MagduskaOrel
5
4:11 5:11
-9
KrustyBraitner
9
9:11 1:11
4
MilanPimahro
-4
3:11 13:11 12:10

3. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-4
Irtajda
4
6:11 8:11
-11
ChemikDraK55
11
10:12 2:11
10
BraitnerItalský býk
-10
7:11 11:7 11:7
-8
BafikyValach
8
10:12 8:11
-14
ZahryMiB
14
7:11 8:11
16
aquariusvolný los
-16
11:8 11:8
-7
PavelMarekHoly
7
1:11 4:11
-3
Sašetkaamahro
3
3:11 11:8 7:11
2
Robberto27MilanPi
-2
9:11 11:6 11:3
17
RSMichaelaDociova
-17
11:7 11:5
-8
JanDako
8
11:7 7:11 5:11
1
MagduskaKrusty
-1
7:11 11:9 11:9
-6
Orelhruzic
4
8:11 8:11

4. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
ChemikBafiky
-5
11:6 11:7
-4
Braitnertajda
4
6:11 8:11
-9
aquariusHoly
9
4:11 9:11
-10
ValachMiB
10
8:11 4:11
-6
Italský býkOrel
6
4:11 1:11
-13
RSSašetkaa
13
6:11 11:13
12
Janvolný los
-12
11:8 11:8
12
ZahryMichaelaDociova
-12
11:4 11:1
4
DraK55hruzic
-2
6:11 11:9 4:11
9
DakoPavelMarek
-9
13:11 11:8
7
Robberto27Ir
-7
11:5 11:5
-15
Magduskamahro
15
8:11 9:11
7
MilanPiKrusty
-7
11:9 11:3

5. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-10
Bafikyaquarius
10
11:13 8:11
20
tajdahruzic
-12
11:9 13:11
10
Robberto27Orel
-10
11:5 10:12 15:13
9
MagduskaDako
-9
11:7 15:13
11
RSPavelMarek
-11
11:3 11:7
6
DraK55Sašetkaa
-6
11:3 11:7
11
MiBmahro
-11
11:4 11:6
-7
ZahryChemik
7
9:11 11:9 9:11
-6
IrHoly
6
11:4 8:11 9:11
2
Italský býkValach
-2
7:11 14:12 14:12
4
MilanPiBraitner
-4
9:11 11:9 11:9
18
KrustyMichaelaDociova
-18
11:9 11:1

6. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
9
tajdaRobberto27
-9
11:7 11:8
-14
PavelMarekBafiky
14
5:11 6:11
-1
MiBhruzic
1
7:11 6:11
16
DakoMichaelaDociova
-16
11:4 11:4
8
IrSašetkaa
-8
11:5 11:5
3
DraK55Holy
-3
11:4 9:11 11:9
-1
OrelMilanPi
1
5:11 11:6 11:9
1
MagduskaRS
-1
11:7 10:12 11:5
18
KrustyZahry
-18
11:5 11:6
-8
Italský býkChemik
8
9:11 12:10 5:11
10
Valachaquarius
-10
11:6 11:4
-13
Braitnermahro
13
6:11 7:11
Zápasy (0): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek

Turnaje se zúčastnili

aquarius Alex Tóth

Bafiky Lenka Šoukalová

Braitner Karel Horák

Dako David Konečný

Italský býk Daniel Klust

DraK55 Drahoslav Kučera

Holy František Holoubek

hruzic Marek Hrůza

Chemik Jiří Pryček

Ir Ivan Reigl

Jan Jan Matějek

Krusty Tomáš Juříček

Magduska Magda Wolková

mahro Martin Mahrík

MiB Michal Bezděk

MichaelaDociova Michaela Dociová

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

PavelMarek Pavel Marek

Robberto27 Robert Sumbera

Sašetkaa Alexandra Fuxová

RS Roman Streit

tajda Zbyněk Tajovský

Valach Jaroslav Vaňatka

volný los volný los

Zahry Petr Zahradka