Barevné schéma:

Stolní tenis - 3. kolo pingpongové ligy 2017 - 1. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-3-Brno.

Zahajení
6. 3. 2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
0
Max. počet hráčů
24 (2 náhrad.)

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.tajda (Zbyněk Tajovský)601730
45
35
2.hruzic (Marek Hrůza)511906
-10
34
3.DraK55 (Drahoslav Kučera)421522
21
33
4.Orel (Marek Orel)421720
0
32
5.MiB (Michal Bezděk)421540
28
31
6.Robberto27 (Robert Sumbera)421616
16
30
7.mahro (Martin Mahrík)421427
24
29
8.MilanPi (Milan Pišl)421493
20
28
9.Chemik (Jiří Pryček)421468
4
27
10.Magduska (Magda Wolková)421464
3
26
11.Ir (Ivan Reigl)331438
12
25
12.Holy (František Holoubek)331442
9
24
13.Krusty (Tomáš Juříček)331330
31
23
14.Valach (Jaroslav Vaňatka)331400
19
22
15.Braitner (Karel Horák)331405
2
21
16.Dako (David Konečný)331369
1
20
17.Italský býk (Daniel Klust)331487
-22
19
18.RS (Roman Streit)241341
11
18
19.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)241309
13
17
20.Zahry (Petr Zahradka)241434
-31
16
21.aquarius (Alex Tóth)241309
-3
15
22.Bafiky (Lenka Šoukalová)241245
7
14
23.Jan (Jan Matějek)131389
-29
13
24.MichaelaDociova (Michaela Dociová)151392
-73
12
25.volný los (volný los)041256
-39
11
26.JelenaOstapenko (Pavel Marek)061231
-47
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
1
RSItalský býk
1
6:11 12:10 6:11
-6
ChemikMilanPi
6
9:11 13:11 9:11
2
tajdaBafiky
-2
11:4 11:7
6
OrelMiB
-6
11:6 11:8
15
SašetkaaDako
-15
11:8 11:9
-11
MichaelaDociovaDraK55
11
1:11 1:11
-11
JanMagduska
11
6:11 6:11
7
IrJelenaOstapenko
-7
11:3 11:5
12
Krustyvolný los
-12
11:8 11:8
-3
aquariusBraitner
3
5:11 11:7 3:11
15
ValachZahry
-15
11:7 11:4
3
Robberto27hruzic
-2
11:5 7:11 9:11
7
mahroHoly
-7
5:11 11:9 11:9

2. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-15
DraK55Ir
15
3:11 8:11
1
MichaelaDociovaJelenaOstapenko
1
12:10 9:11 14:12
-7
volný losZahry
7
8:11 8:11
4
tajdaValach
-4
11:7 11:3
-2
RSChemik
2
7:11 12:10 6:11
-1
Italský býkSašetkaa
1
11:7 8:11 11:1
-18
JanBafiky
18
4:11 5:11
-8
DakoMiB
8
5:11 3:11
4
Robberto27aquarius
-4
11:2 11:2
1
hruzicHoly
-1
11:7 11:6
-5
MagduskaOrel
5
4:11 5:11
-9
KrustyBraitner
9
9:11 1:11
4
MilanPimahro
-4
3:11 13:11 12:10

3. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-5
Irtajda
5
6:11 8:11
-11
ChemikDraK55
11
10:12 2:11
10
BraitnerItalský býk
-10
7:11 11:7 11:7
-8
BafikyValach
8
10:12 8:11
-11
ZahryMiB
11
7:11 8:11
12
aquariusvolný los
-12
11:8 11:8
-7
JelenaOstapenkoHoly
7
1:11 4:11
-3
Sašetkaamahro
3
3:11 11:8 7:11
2
Robberto27MilanPi
-2
9:11 11:6 11:3
17
RSMichaelaDociova
-17
11:7 11:5
-8
JanDako
8
11:7 7:11 5:11
1
MagduskaKrusty
-1
7:11 11:9 11:9
-6
Orelhruzic
4
8:11 8:11

4. Kolo

Zápasy (13): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
ChemikBafiky
-5
11:6 11:7
-4
Braitnertajda
4
6:11 8:11
-8
aquariusHoly
8
4:11 9:11
-8
ValachMiB
8
8:11 4:11
-6
Italský býkOrel
6
4:11 1:11
-14
RSSašetkaa
14
6:11 11:13
8
Janvolný los
-8
11:8 11:8
12
ZahryMichaelaDociova
-12
11:4 11:1
4
DraK55hruzic
-2
6:11 11:9 4:11
9
DakoJelenaOstapenko
-9
13:11 11:8
7
Robberto27Ir
-7
11:5 11:5
-15
Magduskamahro
15
8:11 9:11
7
MilanPiKrusty
-7
11:9 11:3

5. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-10
Bafikyaquarius
10
11:13 8:11
20
tajdahruzic
-12
11:9 13:11
10
Robberto27Orel
-10
11:5 10:12 15:13
9
MagduskaDako
-9
11:7 15:13
11
RSJelenaOstapenko
-11
11:3 11:7
6
DraK55Sašetkaa
-6
11:3 11:7
9
MiBmahro
-9
11:4 11:6
-6
ZahryChemik
6
9:11 11:9 9:11
-6
IrHoly
6
11:4 8:11 9:11
2
Italský býkValach
-2
7:11 14:12 14:12
4
MilanPiBraitner
-4
9:11 11:9 11:9
18
KrustyMichaelaDociova
-18
11:9 11:1

6. Kolo

Zápasy (12): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
10
tajdaRobberto27
-10
11:7 11:8
-14
JelenaOstapenkoBafiky
14
5:11 6:11
-2
MiBhruzic
1
7:11 6:11
16
DakoMichaelaDociova
-16
11:4 11:4
8
IrSašetkaa
-8
11:5 11:5
4
DraK55Holy
-4
11:4 9:11 11:9
-1
OrelMilanPi
1
5:11 11:6 11:9
2
MagduskaRS
-2
11:7 10:12 11:5
18
KrustyZahry
-18
11:5 11:6
-8
Italský býkChemik
8
9:11 12:10 5:11
10
Valachaquarius
-10
11:6 11:4
-12
Braitnermahro
12
6:11 7:11
Zápasy (0): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek

Turnaje se zúčastnili

aquarius Alex Tóth

Bafiky Lenka Šoukalová

Braitner Karel Horák

Dako David Konečný

DraK55 Drahoslav Kučera

Holy František Holoubek

hruzic Marek Hrůza

Chemik Jiří Pryček

Ir Ivan Reigl

Italský býk Daniel Klust

Jan Jan Matějek

Krusty Tomáš Juříček

Magduska Magda Wolková

mahro Martin Mahrík

MiB Michal Bezděk

MichaelaDociova Michaela Dociová

MilanPi Milan Pišl

Orel Marek Orel

Robberto27 Robert Sumbera

RS Roman Streit

Sašetkaa Alexandra Fuxová

tajda Zbyněk Tajovský

Valach Jaroslav Vaňatka

volný los volný los

Zahry Petr Zahradka