Barevné schéma:

Stolní tenis - 2. kolo pingpongové ligy 2017 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-2-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2017.

Zahajení
22.02.2017 18:30
Stav
Uzavřený
Volná místa
4
Max. počet hráčů
24

Místo

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.adam_tomas (Tomáš Adamkovič)601503
93
29
2.radek (Radek Šťastný)511744
5
28
3.Robberto27 (Robert Sumbera)421601
33
27
4.Orel (Marek Orel)421721
-6
26
5.mondieaux (Jan Modlitba)421583
20
25
6.Holy (František Holoubek)421438
27
24
7.tajda (Zbyněk Tajovský)331688
-32
23
8.Jan (Jan Matějek)331422
4
22
9.Valach (Jaroslav Vaňatka)331385
-5
21
10.Voky (Václav Vokálek)331489
11
20
11.Chemik (Jiří Pryček)331466
1
19
12.MilanPi (Milan Pišl)331474
-6
18
13.Braitner (Karel Horák)331414
4
17
14.Krusty (Tomáš Juříček)331303
24
16
15.Tomass (Tomáš Kodras)331457
-8
15
16.Sašetkaa (Alexandra Fuxová)241300
18
14
17.DraK55 (Drahoslav Kučera)241503
-27
13
18.Dako (David Konečný)151374
-31
12
19.Orlice (Alena Orlová)151381
-58
11
20.volný los (volný los)061298
-67
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
7
tajdamondieaux
-7
11:6 11:4
12
adam_tomasRobberto27
-12
6:11 11:8 11:6
6
JanDako
-6
5:11 11:8 11:7
6
OrelDraK55
-6
11:1 12:10
-16
ValachSašetkaa
16
6:11 8:11
-8
TomassHoly
8
11:6 6:11 4:11
4
radekChemik
-4
11:8 11:4
6
MilanPiKrusty
-6
11:7 11:7
-10
BraitnerVoky
10
9:11 4:11
-10
volný losOrlice
10
7:11 7:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-16
volný losKrusty
16
7:11 7:11
9
Robberto27Voky
-9
11:8 11:3
6
MilanPiSašetkaa
-6
11:6 11:5
-14
ChemikBraitner
14
11:13 7:11
-12
Dakoadam_tomas
12
8:11 5:11
6
Oreltajda
-6
9:11 11:9 11:7
-4
Orliceradek
4
5:11 6:11
-12
ValachHoly
12
9:11 6:11
-11
DraK55mondieaux
11
6:11 6:11
-5
JanTomass
5
8:11 11:7 5:11

3. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
radekMilanPi
-5
11:8 11:3
-6
KrustyChemik
6
7:11 9:11
12
Valachvolný los
-12
11:7 11:7
-18
OrliceSašetkaa
18
4:11 1:11
7
Robberto27Holy
-7
11:2 11:3
-22
Oreladam_tomas
22
5:11 5:11
-8
Janmondieaux
8
8:11 4:11
12
VokyTomass
-12
11:4 11:4
-8
DakoDraK55
8
8:11 7:11
4
tajdaBraitner
-4
11:5 11:6

4. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-15
radekadam_tomas
15
12:14 11:8 10:12
2
tajdaSašetkaa
-2
11:5 11:6
-10
ValachKrusty
10
9:11 16:14 10:12
-14
OrliceBraitner
14
3:11 3:11
10
JanDraK55
-10
11:5 8:11 11:7
-13
MilanPiVoky
13
3:11 10:12
4
ChemikHoly
-4
9:11 11:9 13:11
-12
mondieauxRobberto27
12
4:11 6:11
5
OrelTomass
-5
11:7 11:3
11
Dakovolný los
-11
11:7 11:7

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
21
adam_tomastajda
-21
11:8 11:4
-14
OrliceValach
14
7:11 5:11
-1
Robberto27radek
1
8:11 11:8 8:11
-7
volný losDraK55
7
7:11 7:11
5
OrelVoky
-5
11:7 11:7
-6
ChemikTomass
6
12:10 7:11 10:12
-6
DakoHoly
6
11:8 7:11 6:11
8
JanKrusty
-8
11:3 11:3
-2
SašetkaaBraitner
2
11:9 7:11 6:11
10
mondieauxMilanPi
-10
11:3 11:6

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
11
adam_tomasvolný los
-11
11:7 11:7
-15
DraK55Chemik
15
10:12 8:11
-12
BraitnerHoly
12
7:11 7:11
10
mondieauxVoky
-10
12:10 11:4
-18
tajdaRobberto27
18
6:11 7:11
-6
SašetkaaTomass
6
7:11 9:11
-6
Orelradek
6
7:11 11:7 8:11
-10
DakoMilanPi
10
7:11 9:11
-18
OrliceKrusty
18
3:11 4:11
-7
JanValach
7
11:9 10:12 7:11

Turnaje se zúčastnili

adam_tomas Tomáš Adamkovič

Braitner Karel Horák

Dako David Konečný

DraK55 Drahoslav Kučera

Holy František Holoubek

Chemik Jiří Pryček

Jan Jan Matějek

Krusty Tomáš Juříček

MilanPi Milan Pišl

mondieaux Jan Modlitba

Orel Marek Orel

Orlice Alena Orlová

radek Radek Šťastný

Robberto27 Robert Sumbera

Sašetkaa Alexandra Fuxová

tajda Zbyněk Tajovský

Tomass Tomáš Kodras

Valach Jaroslav Vaňatka

Voky Václav Vokálek

volný los volný los