Barevné schéma:

Badminton - čtyřhy - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - čtyřhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Turnaj se hraje švýcarským systémem na 5-6 kol. Startovné: "early bird" - 400 Kč za pár (při registraci do 7.6 a platbě na účet), standardní - 500 Kč za pár (registrace po 7.6 a/nebo při platbě na místě). Platba na účet: klikni na tlačítko "Zaplatit startovné" a vyber PayPal nebo bankovní převod. Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz.

Zahajení
11. 6. 2017 11:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
4
Max. počet hráčů
16

Místo

Tenisová a badmintonová hala Sprint
Sportovní ulice
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Tenisová a badmintonová hala Sprint

Výsledné pořadí

Výsledky

Švýcar

1. Kolo

Zápasy (6): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
RafaniRambo team15:3 15:6
RaKK & LucKKDDP12:15 11:15
Alfa týmAu215:8 13:15
GP teamKURE15:9 15:7
starci na badecuPohoda na pláži15:5 15:9
MazlovéLUKA4:15 1:15

2. Kolo

Zápasy (6): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
LUKARafani15:9 15:6
Rambo teamMazlové8:15 8:15
KUREPohoda na pláži15:5 15:5
GP teamstarci na badecu15:13 15:8
DDPAlfa tým11:15 15:14
RaKK & LucKKAu210:15 15:13

3. Kolo

Zápasy (6): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Rambo teamPohoda na pláži13:15 8:15
LUKAGP team8:15 14:15
RafaniAlfa tým8:15 10:15
DDPstarci na badecu15:12 15:11
RaKK & LucKKMazlové15:6 15:6
KUREAu214:15 15:12

4. Kolo

Zápasy (6): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
GP teamDDP12:15 14:15
Pohoda na plážiMazlové15:13 10:15
RaKK & LucKKKURE15:14 15:8
RafaniAu215:10 15:14
Rambo teamstarci na badecu5:15 7:15
Alfa týmLUKA12:15 15:12

5. Kolo

Zápasy (6): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
RaKK & LucKKstarci na badecu15:14 15:11
KUREMazlové15:5 15:10
RafaniPohoda na pláži15:5 15:7
DDPLUKA15:9 15:11
Rambo teamAu25:15 5:15
GP teamAlfa tým7:15 8:15

6. Kolo

Zápasy (6): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
RafaniDDP9:15 10:15
LUKAstarci na badecu15:14 7:15
Rambo teamKURE5:15 5:15
GP teamMazlové15:9 15:5
RaKK & LucKKAlfa tým10:15 13:15
Au2Pohoda na pláži15:2 15:8

7. Kolo

Zápasy (6): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Alfa týmPohoda na pláži15:4 15:7
DDPKURE15:10 14:15
RafaniMazlové15:8 15:3
Au2starci na badecu15:8 15:10
RaKK & LucKKGP team9:15 7:15
Rambo teamLUKA4:15 4:15
Zápasy (0): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek

Turnaje se zúčastnili

Alfa tým Radek Borský, Marika Kantorová

Au2 Daniela Janečková, Petr Vomáčka

DDP Petr Havránek, Petr Krul

GP team Pavel Grošov, Pavel Grošov

starci na badecu Radek Chrápavý, Jíří Slavíček

KURE Iva Krejčířová, Roman Vatka

LUKA Lucie Krulová, Karel Nechvíle

Mazlové Michal Doležal, Lucie Viková

Pohoda na pláži Rosťa Geržičák, Veronika Plšková

Rafani Antonín Golec, Kateřina Polášková

RaKK & LucKK Lucie Jakrlova, Radim Jaroušek

Rambo team Petra Kroupová, Stanislav Zajíček