Barevné schéma:

Badminton - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - dvouhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Hraje se švýcarským systémem na 5-6 kol, muži i ženy společně - vyhodnocení ale bude zvlášť :) Startovné: "early bird" - 250 Kč (při registraci do 19.4. a platbě na účet), standardní - 300 Kč (registrace po 19.4. a/nebo při platbě na místě). Platba na účet: klikni na tlačítko "Zaplatit startovné" a vyber PayPal nebo bankovní převod. Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz.

Zahajení
23. 4. 2017 10:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
6
Max. počet hráčů
24

Místo

Badminton Líšeň
Trnkova 115k (areál Zetoru)
Brno - Líšeň
628 00

Více informací o sportovním areálu: Badminton Líšeň

Výsledné pořadí

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (9): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
PájaStanda6015:4 15:5
hruzicKrusty15:8 15:8
nkubovaZajda15:6 15:1
MisofedFreza15:0 15:2
RaKKMrzdenax15:6 15:8
Pavel17TonyG8:15 5:15
Mihijajon3:15 4:15
majklfreedommarachupik15:2 15:7
Plichtasokolik14:15 15:6

2. Kolo

Zápasy (9): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
ZajdaFreza15:1 15:2
Misofednkubova14:15 12:15
Mihimarachupik15:8 15:7
jajonPája15:12 7:15
KrustyMrzdenax15:10 13:15
hruzicsokolik15:5 15:8
Pavel17Standa6015:6 15:3
TonyGmajklfreedom15:5 15:7
RaKKPlichta15:6 15:8

3. Kolo

Zápasy (9): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
FrezaStanda603:15 1:15
marachupiksokolik6:15 5:15
hruzicnkubova15:9 15:11
PájaMisofed15:8 15:5
MihiKrusty6:15 9:15
Pavel17jajon6:15 7:15
MrzdenaxPlichta13:15 14:15
TonyGRaKK12:15 11:15
Zajdamajklfreedom5:15 7:15

4. Kolo

Zápasy (9): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
marachupikFreza15:3 15:4
MihiStanda6015:13 15:13
MisofedPlichta10:15 11:15
Krustynkubova14:15 12:15
TonyGPája15:8 7:15
Pavel17sokolik15:12 15:11
jajonmajklfreedom15:11 15:10
ZajdaMrzdenax8:15 6:15
hruzicRaKK9:15 15:5

5. Kolo

Zápasy (9): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
MihiMrzdenax12:15 7:15
Pavel17Krusty10:15 15:9
PájaRaKK14:15 9:15
Standa60Misofed14:15 5:15
TonyGnkubova15:9 15:11
Zajdamarachupik15:5 15:7
jajonhruzic12:15 15:10
majklfreedomPlichta6:15 10:15
Frezasokolik6:15 2:15

6. Kolo

Zápasy (9): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
PájaPlichta15:10 15:13
TonyGhruzic15:9 11:15
Pavel17Mrzdenax15:11 15:6
MisofedKrusty15:13 15:7
nkubovasokolik14:15 13:15
jajonRaKK15:12 10:15
Frezamajklfreedom3:15 4:15
Standa60marachupik15:3 15:10
MihiZajda15:9 9:15

7. Kolo

Zápasy (9): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
RaKKsokolik15:6 15:13
jajonPlichta15:6 15:7
nkubovaMrzdenax15:3 15:13
Krustymarachupik15:8 15:7
MihiFreza15:3 15:2
Pájahruzic8:15 15:14
TonyGMisofed15:8 15:10
Pavel17majklfreedom15:13 14:15
Standa60Zajda15:11 15:3

Turnaje se zúčastnili

Freza Jakub Rezek

hruzic Marek Hrůza

jajon Jakub Jonszta

Krusty Tomáš Juříček

majklfreedom Michal Svoboda

marachupik Marek Chupik

Mihi Michael Weinlich

Misofed Michal Fedorko

Mrzdenax Zdenek Weinlich

nkubova Nikola Kubová

Pája Pavel Neumann

Pavel17 Pavel Havlát

Plichta Rosťa Geržičák

RaKK Radim Jaroušek

sokolik Jan Orel

Standa60 Stanislav Havlát

TonyG Antonín Golec

Zajda Stanislav Zajíček