Barevné schéma:

Badminton - čtyřhy - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - čtyřhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Turnaj se hraje švýcarským systémem na 5-6 kol. Startovné: "early bird" - 400 Kč za pár (při registraci do 5.4 a platbě na účet), standardní - 500 Kč za pár (registrace po 5.4 a/nebo při platbě na místě). Platba na účet: klikni na tlačítko "Zaplatit startovné" a vyber PayPal nebo bankovní převod. Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz.

Zahajení
9. 4. 2017 11:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
20
Max. počet hráčů
36

Místo

Tenisová a badmintonová hala Sprint
Sportovní ulice
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Tenisová a badmintonová hala Sprint

Výsledné pořadí

Výsledky

Švýcar

1. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
AuGusta & Ludva15:4 15:5
LUPA TeamRychle a Zbesile15:13 15:11
Rambo teamŽraloci8:15 7:15
MesacoROMA15:13 9:15
Alfa týmboys15:9 15:10
WasabiKulhavá hnáta4:15 5:15
KruKruKlouby na houby13:15 15:10
komářiDžem a Marmeláda15:11 11:15

2. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
AuKulhavá hnáta15:8 15:10
Gusta & LudvaWasabi7:15 10:15
boysRambo team15:5 15:7
LUPA TeamROMA10:15 14:15
Rychle a ZbesileMesaco9:15 9:15
komářiKruKru10:15 5:15
Džem a MarmeládaKlouby na houby10:15 6:15
ŽralociAlfa tým10:15 12:15

3. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Rambo teamGusta & Ludva15:5 3:15
Žralociboys15:12 15:11
LUPA TeamMesaco8:15 13:15
ROMAKulhavá hnáta15:13 13:15
WasabiDžem a Marmeláda15:9 15:10
AuKruKru10:15 14:15
Rychle a Zbesilekomáři13:15 15:13
Alfa týmKlouby na houby15:7 15:7

4. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
boysLUPA Team15:13 15:8
Alfa týmKruKru10:15 10:15
ŽralociKulhavá hnáta15:8 10:15
komářiKlouby na houby7:15 7:15
Rychle a ZbesileGusta & Ludva15:9 15:11
AuMesaco15:13 10:15
Rambo teamDžem a Marmeláda14:15 7:15
ROMAWasabi15:9 15:11

5. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Klouby na houbyKulhavá hnáta12:15 15:6
Rychle a ZbesileDžem a Marmeláda15:10 11:15
MesacoKruKru15:8 15:9
Wasabiboys14:15 11:15
LUPA TeamGusta & Ludva15:9 15:5
Rambo teamkomáři15:13 14:15
ROMAAlfa tým15:10 1:15
AuŽraloci10:15 15:8

6. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Gusta & Ludvakomáři6:15 8:15
Rambo teamWasabi6:15 2:15
MesacoAlfa tým7:15 12:15
AuKlouby na houby15:9 15:9
LUPA TeamDžem a Marmeláda15:4 14:15
Rychle a ZbesileŽraloci12:15 7:15
ROMAKruKru13:15 15:9
boysKulhavá hnáta14:15 15:14

7. Kolo

Zápasy (8): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Rychle a ZbesileRambo team15:7 15:8
ROMAKlouby na houby11:15 15:7
KruKruKulhavá hnáta13:15 15:12
boyskomáři15:3 15:12
Gusta & LudvaDžem a Marmeláda8:15 15:14
AuAlfa tým7:15 7:15
LUPA TeamWasabi15:7 15:7
ŽralociMesaco12:15 10:15
Zápasy (0): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek

Turnaje se zúčastnili

Alfa tým Radek Borský, Marika Kantorová

Rychle a Zbesile Michal Blecha, Alena Plchova

Au Daniela Janečková, Broněk Melichar

boys Libor Komarik, Daniel Zvolský

Džem a Marmeláda Radek Havlát, Petra Machalová

Kulhavá hnáta Pavel Grošov, Veronika Kulhavá

Klouby na houby Rosťa Geržičák, Daniel Neuwirth

komáři Jan komárek, sabča komárková

KruKru Petr Krul, Lucie Krulová

LUPA Team Luděk Hamr, Pavel Kuchta

Gusta & Ludva Marek Chupik, Zdenek Weinlich

Mesaco Petr Kuchta, Jaroslav Pumprla

Rambo team Petra Kroupová, Stanislav Zajíček

ROMA Marcela Pelikanova, Roman Vatka

Wasabi Stanislav Havlát, Pavel Havlát

Žraloci Nikola Kubová, Dominik Justin Zelinka