Barevné schéma:

Badminton - čtyřhy - SportObchod MULTILIGA Badminton Cup - čtyřhry

Amatérský badmintonový turnaj určený pro neregistrované a hráče hrající maximálně městskou/oblastní soutěž. Turnaj se hraje švýcarským systémem na 5-6 kol. Startovné: "early bird" - 400 Kč za pár (při registraci do 15.2 a platbě na účet), standardní - 500 Kč za pár (registrace po 15.2 a/nebo při platbě na místě). Platba na účet: klikni na tlačítko "Zaplatit startovné" a vyber PayPal nebo bankovní převod. Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz.

Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii.

Zahajení
19. 2. 2017 11:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
16
Max. počet hráčů
36

Místo

Tenisová a badmintonová hala Sprint
Sportovní ulice
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Tenisová a badmintonová hala Sprint

Výsledné pořadí

Výsledky

Svycar

1. Kolo

Zápasy (10): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
MesacoROMA15:14 15:10
KRUGERMoment překvapení15:10 15:9
KruMastarci na badecu4:15 7:15
Alfa týmP (A) R15:5 15:11
Kluci šikovníRambo team15:4 15:7
WasabiBRNĚNSKÝ PERNÍK9:15 7:15
PromileRafani3:15 6:15
Džem a MarmeládaG-Tým12:15 8:15
Horská křídlaŽvykačky5:15 3:15
PAT & BOBEKBaGr Team5:15 7:15

2. Kolo

Zápasy (10): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
PromileKruMa12:15 15:2
Rambo teamHorská křídla15:11 15:7
WasabiP (A) R15:6 15:9
ŽvykačkyRafani8:15 5:15
Moment překvapeníPAT & BOBEK11:15 15:14
KRUGERAlfa tým15:14 15:13
Kluci šikovnístarci na badecu15:8 15:10
MesacoG-Tým15:11 13:15
BRNĚNSKÝ PERNÍKBaGr Team11:15 14:15
ROMADžem a Marmeláda15:7 15:10

3. Kolo

Zápasy (10): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Horská křídlaP (A) R7:15 10:15
RafaniKluci šikovní10:15 5:15
BaGr TeamKRUGER15:7 13:15
ŽvykačkyWasabi15:12 14:15
G-TýmAlfa tým2:15 7:15
Rambo teamMoment překvapení5:15 10:15
PromilePAT & BOBEK9:15 8:15
Džem a MarmeládaKruMa11:15 15:7
MesacoBRNĚNSKÝ PERNÍK15:10 15:8
ROMAstarci na badecu4:15 11:15

4. Kolo

Zápasy (10): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Rambo teamDžem a Marmeláda2:15 15:11
RafaniAlfa tým5:15 3:15
KRUGERMesaco15:4 9:15
PromileHorská křídla15:5 15:8
Kluci šikovníBaGr Team13:15 15:12
Moment překvapeníWasabi15:13 13:15
starci na badecuŽvykačky15:6 15:13
G-TýmPAT & BOBEK7:15 12:15
P (A) RKruMa15:10 15:12
ROMABRNĚNSKÝ PERNÍK15:7 14:15

5. Kolo

Zápasy (10): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Rambo teamKruMa15:12 12:15
ROMAP (A) R15:7 15:10
Kluci šikovníAlfa tým15:13 15:13
BRNĚNSKÝ PERNÍKG-Tým15:5 15:5
RafaniMoment překvapení15:8 15:12
starci na badecuBaGr Team9:15 13:15
PromileŽvykačky15:12 7:15
KRUGERWasabi15:7 15:11
MesacoPAT & BOBEK15:11 15:11
Džem a MarmeládaHorská křídla15:3 15:9

6. Kolo

Zápasy (10): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
MesacoBaGr Team6:15 9:15
PromileMoment překvapení15:12 7:15
BRNĚNSKÝ PERNÍKPAT & BOBEK15:8 15:12
G-TýmHorská křídla15:6 15:12
Alfa týmstarci na badecu15:6 15:8
Rambo teamP (A) R11:15 4:15
WasabiKruMa15:10 15:12
Kluci šikovníKRUGER10:15 14:15
Džem a MarmeládaŽvykačky9:15 8:15
RafaniROMA14:15 12:15

7. Kolo

Zápasy (10): dva hrané sety do 15 bodů (rozdíl 1 bod)
DomácíHostVýsledek
Rafanistarci na badecu11:15 14:15
Alfa týmBaGr Team13:15 15:4
WasabiPAT & BOBEK15:7 10:15
Kluci šikovníMesaco15:10 15:10
Moment překvapeníP (A) R15:8 11:15
Rambo teamG-Tým10:15 9:15
KruMaHorská křídla15:6 15:6
PromileDžem a Marmeláda15:8 15:13
ROMAŽvykačky15:3 15:9
KRUGERBRNĚNSKÝ PERNÍK15:13 15:8

Turnaje se zúčastnili

Alfa tým Radek Borský, Marika Kantorová

BaGr Team Jiří Bartoněk, Pavel Grošov

BRNĚNSKÝ PERNÍK Petr Maistryszin, Broněk Melichar

Džem a Marmeláda Radek Havlát, Petra Machalová

G-Tým Rosťa Geržičák, Pavla Geržičáková

Horská křídla Petr Bohumel, Renata Luknišová

Kluci šikovní František Jurček, Petr Krul

KRUGER Miroslav Geršl, Lucie Krulová

KruMa Markéta Fábryová, Tomáš Juříček

Mesaco Petr Kuchta, Jaroslav Pumprla

Moment překvapení Petr Elzner, Aleš Kyselák

P (A) R Roland Kelčík, Petra Sekerková

PAT & BOBEK Radim Jaroušek, Lenka Nováková

Promile Tomáš Fojtl, Jaroslav Zůda

Rafani Antonín Golec, Kateřina Polášková

Rambo team Petra Kroupová, Stanislav Zajíček

ROMA Marcela Pelikanova, Roman Vatka

starci na badecu Radek Chrápavý, Jíří Slavíček

Wasabi Stanislav Havlát, Pavel Havlát

Žvykačky Vítězslav Šubrt, Michal Vyskočil