Color scheme:

Table tennis - AURA Challenge 2019

Firemní turnaj společnosti AURA s.r.o. ve stolním tenise, 6. ročník, 2019. Turnaje se mohou zúčastnit jen pozvaní hráči z řad pracovníků Aury a jejich příznivců.

Start
Tue 21. 05. 4:00 PM
State
Closed
Available
2
Max. players/teams
24

Place

Stolní Tenis & Hravý Bar
Václavská 6
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Stolní Tenis & Hravý Bar

Organizátor

Stanislav Rejman

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Stanislav Rejman. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Results

svycar

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
HomeAwayResult
KvětošNradozaj11:5 11:1
FilipERomanVor7:11 4:11
StanleyTadeášR5:11 7:11
LukášBPetrKrej10:12 5:11
LiborGFilipS11:7 11:6
BorisBAlešN11:9 13:11
HonzaKolHonzaCho10:12 10:12
TomášHHonzaNem11:5 11:5
JanaVJirkaH3:11 6:11
hanarejLumírD11:13 14:12 6:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
HomeAwayResult
KvětošNJirkaH11:3 11:2
FilipEHonzaNem12:14 11:8 2:11
RomanVorTomášH6:11 11:9 8:11
StanleyFilipS11:9 11:4
LukášBHonzaKol8:11 9:11
LiborGTadeášR4:11 7:11
BorisBhanarej12:10 11:8
HonzaChoPetrKrej9:11 11:9 7:11
JanaVradozaj12:10 7:11 6:11
LumírDAlešN11:5 11:8

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
HomeAwayResult
KvětošNTadeášR8:11 11:6 11:6
TomášMPetrKrej11:7 11:3
FilipEAlešN7:11 4:11
RomanVorHonzaCho11:7 12:10
StanleyLiborG11:6 11:8
LukášBFilipS11:5 8:11 7:11
BorisBTomášH11:7 11:5
HonzaKolLumírD8:11 12:14
HonzaNemvolný los11:5 11:5
JanaVhanarej4:11 5:11
JirkaHradozaj11:3 9:11 11:2

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
HomeAwayResult
KvětošNBorisB12:10 11:9
TomášMRomanVor11:1 11:1
FilipEFilipS3:11 2:11
StanleyTomášH5:11 8:11
LukášBJanaV11:1 11:3
LiborGvolný los11:5 11:5
HonzaKolAlešN7:11 11:8 11:7
HonzaChoradozaj11:3 11:9
HonzaNemPetrKrej11:6 7:11 10:12
TadeášRLumírD10:12 11:3 11:4
hanarejJirkaH8:11 11:7 11:4

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
HomeAwayResult
KvětošNLumírD11:8 11:6
TomášMBorisB11:4 11:4
FilipEJanaV12:10 11:13 11:8
RomanVorhanarej5:11 11:9 10:12
StanleyHonzaKol9:11 9:11
LukášBAlešN11:6 7:11 11:6
LiborGHonzaNem11:5 10:12 5:11
TomášHPetrKrej11:5 7:11 9:11
JirkaHFilipS7:11 10:12
TadeášRradozaj11:3 11:3

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
HomeAwayResult
KvětošNTomášM11:4 11:4
FilipEradozaj7:11 11:8 8:11
RomanVorLiborG2:11 3:11
LukášBJirkaH11:5 11:4
BorisBPetrKrej12:10 12:10
HonzaKolFilipS9:11 9:11
HonzaNemLumírD2:11 8:11
TomášHTadeášR8:11 9:11
JanaVAlešN3:11 7:11
hanarejStanley7:11 11:7 7:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
HomeAwayResult
KvětošNFilipS11:4 11:1
TomášMTadeášR6:11 11:8 7:11
FilipEJirkaH7:11 6:11
RomanVorJanaV14:12 11:3
StanleyHonzaNem11:5 13:11
LukášBhanarej9:11 9:11
LiborGPetrKrej6:11 6:11
BorisBLumírD6:11 6:11
HonzaKolTomášH11:13 8:11
radozajAlešN7:11 7:11

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
HomeAwayResult
KvětošNPetrKrej11:4 11:5
TomášMLumírD11:8 12:14 11:9
FilipEvolný los11:5 11:5
RomanVorJirkaH7:11 6:11
LukášBLiborG6:11 11:8 7:11
BorisBTadeášR7:11 7:11
HonzaKolradozaj11:7 11:7
HonzaNemJanaV11:4 11:6
TomášHAlešN12:10 11:6
hanarejFilipS11:3 11:5

Turnaje se zúčastnili

AlešN Aleš Nevřela

BorisB Boris Bykov

FilipE Filip Engelsmann

FilipS Filip Steinhauser

hanarej Hana Rejmanová

HonzaCho Jan Chocholáč

HonzaKol Jan Kolařík

HonzaNem Jan Němec

JanaV Jana Vařachová

JirkaH Jiří Holeček

KvětošN Květoslav Novosad

LiborG Libor Gajdoš

LukášB Lukáš Bednář

LumírD Lumír Duroň

PetrKrej Petr Krejčí

radozaj Radoslav Zajonc

RomanVor Roman Voříšek

Stanley Stanislav Rejman

TadeášR Tadeáš Resler

TomášH Tomáš Heroudek

TomášM Tomáš Máca

volný los volný los