Color scheme:

Table tennis - AURA Challenge 2019

Firemní turnaj společnosti AURA s.r.o. ve stolním tenise, 6. ročník, 2019. Turnaje se mohou zúčastnit jen pozvaní hráči z řad pracovníků Aury a jejich příznivců.

Start
Tue 21. 05. 4:00 PM
State
Closed
Available
2
Max. players/teams
24

Place

Stolní Tenis & Hravý Bar
Václavská 6
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Stolní Tenis & Hravý Bar

Organizer

Stanislav Rejman

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Stanislav Rejman. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.KvětošN (Květoslav Novosad)801563
53
31
2.TadeášR (Tadeáš Resler)711501
80
30
3.LumírD (Lumír Duroň)531465
44
29
4.hanarej (Hana Rejmanová)531482
20
28
5.TomášH (Tomáš Heroudek)531480
18
27
6.PetrKrej (Petr Krejčí)531436
15
26
7.TomášM (Tomáš Máca)421451
30
25
8.Stanley (Stanislav Rejman)431613
-23
24
9.LiborG (Libor Gajdoš)441420
-1
23
10.JirkaH (Jiří Holeček)441454
-2
22
11.BorisB (Boris Bykov)441473
-7
21
12.HonzaKol (Jan Kolařík)441477
-9
20
13.HonzaNem (Jan Němec)441412
-9
19
14.FilipS (Filip Steinhauser)441466
-2
18
15.AlešN (Aleš Nevřela)351464
-16
17
16.RomanVor (Roman Voříšek)351413
-8
16
17.LukášB (Lukáš Bednář)351443
-13
15
18.HonzaCho (Jan Chocholáč)221429
8
14
19.FilipE (Filip Engelsmann)261372
-49
13
20.radozaj (Radoslav Zajonc)261362
-28
12
21.volný los (volný los)03836
-3
11
22.JanaV (Jana Vařachová)081378
-66
10

Results

Turnaj se hraje švýcarským systémem. Výsledky je možné sledovat žive!

Výsledky živě

svycar

1. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
6
KvětošNradozaj
-6
11:5 11:1
-12
FilipERomanVor
12
7:11 4:11
-12
StanleyTadeášR
19
5:11 7:11
-10
LukášBPetrKrej
14
10:12 5:11
14
LiborGFilipS
-10
11:7 11:6
9
BorisBAlešN
-9
11:9 13:11
-11
HonzaKolHonzaCho
15
10:12 10:12
8
TomášHHonzaNem
-11
11:5 11:5
-9
JanaVJirkaH
9
3:11 6:11
-6
hanarejLumírD
8
11:13 14:12 6:11

2. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
KvětošNJirkaH
-8
11:3 11:2
-6
FilipEHonzaNem
6
12:14 11:8 2:11
-5
RomanVorTomášH
3
6:11 11:9 8:11
4
StanleyFilipS
-5
11:9 11:4
-8
LukášBHonzaKol
8
8:11 9:11
-12
LiborGTadeášR
12
4:11 7:11
9
BorisBhanarej
-9
12:10 11:8
-6
HonzaChoPetrKrej
6
9:11 11:9 7:11
-6
JanaVradozaj
6
12:10 7:11 6:11
15
LumírDAlešN
-11
11:5 11:8

3. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
2
KvětošNTadeášR
-3
8:11 11:6 11:6
12
TomášMPetrKrej
-12
11:7 11:3
-10
FilipEAlešN
7
7:11 4:11
12
RomanVorHonzaCho
-12
11:7 12:10
3
StanleyLiborG
-6
11:6 11:8
-4
LukášBFilipS
4
11:5 8:11 7:11
9
BorisBTomášH
-9
11:7 11:5
-11
HonzaKolLumírD
15
8:11 12:14
1
HonzaNemvolný los
-1
11:5 11:5
-9
JanaVhanarej
9
4:11 5:11
3
JirkaHradozaj
-3
11:3 9:11 11:2

4. Kolo

Zápasy (11): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
KvětošNBorisB
-8
12:10 11:9
12
TomášMRomanVor
-12
11:1 11:1
-11
FilipEFilipS
8
3:11 2:11
-11
StanleyTomášH
13
5:11 8:11
9
LukášBJanaV
-9
11:1 11:3
1
LiborGvolný los
-1
11:5 11:5
4
HonzaKolAlešN
-4
7:11 11:8 11:7
11
HonzaChoradozaj
-8
11:3 11:9
-6
HonzaNemPetrKrej
6
11:6 7:11 10:12
6
TadeášRLumírD
-6
10:12 11:3 11:4
4
hanarejJirkaH
-4
8:11 11:7 11:4

5. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
KvětošNLumírD
-9
11:8 11:6
15
TomášMBorisB
-11
11:4 11:4
7
FilipEJanaV
-5
12:10 11:13 11:8
-5
RomanVorhanarej
3
5:11 11:9 10:12
-11
StanleyHonzaKol
13
9:11 9:11
5
LukášBAlešN
-5
11:6 7:11 11:6
-6
LiborGHonzaNem
6
11:5 10:12 5:11
-6
TomášHPetrKrej
8
11:5 7:11 9:11
-9
JirkaHFilipS
9
7:11 10:12
11
TadeášRradozaj
-8
11:3 11:3

6. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
KvětošNTomášM
-9
11:4 11:4
-7
FilipEradozaj
5
7:11 11:8 8:11
-12
RomanVorLiborG
12
2:11 3:11
9
LukášBJirkaH
-9
11:5 11:4
7
BorisBPetrKrej
-10
12:10 12:10
-9
HonzaKolFilipS
9
9:11 9:11
-12
HonzaNemLumírD
12
2:11 8:11
-10
TomášHTadeášR
14
8:11 9:11
-8
JanaVAlešN
8
3:11 7:11
1
hanarejStanley
1
7:11 11:7 7:11

7. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
8
KvětošNFilipS
-8
11:4 11:1
-6
TomášMTadeášR
6
6:11 11:8 7:11
-11
FilipEJirkaH
8
7:11 6:11
13
RomanVorJanaV
-10
14:12 11:3
3
StanleyHonzaNem
-6
11:5 13:11
-9
LukášBhanarej
9
9:11 9:11
-12
LiborGPetrKrej
12
6:11 6:11
-11
BorisBLumírD
15
6:11 6:11
-10
HonzaKolTomášH
10
11:13 8:11
-7
radozajAlešN
7
7:11 7:11

8. Kolo

Zápasy (10): dva vítězné sety o dva míčky
+/-HomeAway+/-Result
7
KvětošNPetrKrej
-9
11:4 11:5
6
TomášMLumírD
-6
11:8 12:14 11:9
1
FilipEvolný los
-1
11:5 11:5
-11
RomanVorJirkaH
8
7:11 6:11
-5
LukášBLiborG
8
6:11 11:8 7:11
-11
BorisBTadeášR
15
7:11 7:11
7
HonzaKolradozaj
-7
11:7 11:7
13
HonzaNemJanaV
-10
11:4 11:6
9
TomášHAlešN
-9
12:10 11:6
9
hanarejFilipS
-9
11:3 11:5

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

AlešN Aleš Nevřela

BorisB Boris Bykov

FilipE Filip Engelsmann

FilipS Filip Steinhauser

hanarej Hana Rejmanová

HonzaCho Jan Chocholáč

HonzaKol Jan Kolařík

HonzaNem Jan Němec

JanaV Jana Vařachová

JirkaH Jiří Holeček

KvětošN Květoslav Novosad

LiborG Libor Gajdoš

LukášB Lukáš Bednář

LumírD Lumír Duroň

PetrKrej Petr Krejčí

radozaj Radoslav Zajonc

RomanVor Roman Voříšek

Stanley Stanislav Rejman

TadeášR Tadeáš Resler

TomášH Tomáš Heroudek

TomášM Tomáš Máca

volný los volný los