Barevné schéma:

Stolní tenis - 7. kolo pingpongové ligy 2017 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Stolní tenis 2017-7-Brno.

Zahajení
26. 7. 2017 18:00
Stav
Uzavřený
Volná místa
8
Max. počet hráčů
24

Místo

Stolní Tenis & Hravý Bar
Václavská 6
Brno
60200

Více informací o sportovním areálu: Stolní Tenis & Hravý Bar

Výsledné pořadí

Pořadí
#JménoVPKonečný ratingZměna ratinguBody
1.hruzic (Marek Hrůza)701883
10
25
2.tajda (Zbyněk Tajovský)611761
18
24
3.Tom384 (Tomáš Horázný)521559
40
23
4.Barbar (Nevím Barvínek)431517
20
22
5.Kežalovič (Tomáš Kejla)431488
6
21
6.RS (Roman Streit)431350
14
20
7.Plichta (Rosťa Geržičák)431405
17
19
8.Romzan (Roman Zetka)431529
10
18
9.kostka (Karel Teplý )341467
-1
17
10.Dako (David Konečný)341345
-9
16
11.Obyš (Ivo Frehar)341463
-9
15
12.labirhm (Miroslav Hříbal)341349
-3
14
13.Gibbon (Radovan Beňo)341207
19
13
14.senior (Miloslav Petřík)251415
-53
12
15.jakubhornak0 (Jakub Horňák)161335
-68
11
16.volný los (volný los)071053
-26
10

Výsledky

Švýcarský systém

1. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
Plichtavolný los
-4
11:6 11:6
-8
tajdahruzic
5
10:12 7:11
-9
jakubhornak0RS
9
11:9 5:11 7:11
12
Tom384Romzan
-12
13:11 11:7
8
ObyšDako
-8
11:3 11:6
4
KežalovičGibbon
-4
11:5 11:4
8
kostkalabirhm
-8
11:9 11:7
11
Barbarsenior
-11
11:6 11:6

2. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
10
ObyšPlichta
-6
11:6 11:4
5
tajdaRomzan
-5
11:0 11:3
12
BarbarKežalovič
-12
11:7 11:8
2
hruzicTom384
-3
11:6 11:7
7
DakoGibbon
-7
11:6 11:8
2
seniorvolný los
-2
11:6 11:6
-8
RSkostka
8
7:11 4:11
-14
jakubhornak0labirhm
14
5:11 7:11

3. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
-15
seniorPlichta
9
6:11 2:11
-3
GibbonRomzan
3
4:11 11:13
-12
ObyšBarbar
12
9:11 9:11
7
Tom384labirhm
-7
11:6 11:7
3
jakubhornak0volný los
-3
11:6 11:6
5
tajdaKežalovič
-5
11:6 11:5
1
hruzickostka
-2
11:7 11:5
13
RSDako
-13
11:7 11:7

4. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
9
Gibbonvolný los
-9
11:6 11:6
11
Romzansenior
-11
11:6 11:6
-10
jakubhornak0Kežalovič
10
7:11 6:11
-6
Dakolabirhm
6
11:13 11:7 12:14
4
Barbarhruzic
-2
11:9 7:11 7:11
-9
kostkaPlichta
5
11:7 10:12 9:11
-4
Obyštajda
4
9:11 3:11
-6
RSTom384
6
9:11 7:11

5. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
5
RomzanKežalovič
-5
12:10 10:12 11:9
5
tajdaTom384
-5
11:7 11:8
19
Gibbonjakubhornak0
-19
11:5 11:3
-9
Dakokostka
9
6:11 3:11
-16
BarbarPlichta
10
8:11 8:11
-6
RSlabirhm
6
6:11 11:7 10:12
12
Obyšsenior
-12
11:3 11:4
1
volný loshruzic
1
6:11 6:11

6. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
4
tajdakostka
-4
11:3 11:7
11
RomzanObyš
-11
11:6 11:8
-12
BarbarTom384
12
6:11 8:11
1
hruzicPlichta
-1
11:9 11:8
-2
labirhmKežalovič
2
8:11 11:9 4:11
-10
jakubhornak0senior
10
12:14 1:11
7
RSGibbon
-7
14:12 11:2
4
Dakovolný los
-4
11:6 11:6

7. Kolo

Zápasy (8): dva vítězné sety o dva míčky
+/-DomácíHost+/-Výsledek
2
hruzicRomzan
-3
11:7 11:7
3
tajdaPlichta
-2
11:6 11:4
11
Tom384kostka
-11
11:6 11:8
-12
ObyšKežalovič
12
5:11 6:11
16
Dakosenior
-16
11:6 11:6
-9
jakubhornak0Barbar
9
3:11 3:11
-12
labirhmGibbon
12
11:6 7:11 9:11
5
RSvolný los
-5
11:6 11:6

Turnaje se zúčastnili

Barbar Nevím Barvínek

Dako David Konečný

Gibbon Radovan Beňo

hruzic Marek Hrůza

jakubhornak0 Jakub Horňák

Kežalovič Tomáš Kejla

kostka Karel Teplý

labirhm Miroslav Hříbal

Obyš Ivo Frehar

Plichta Rosťa Geržičák

Romzan Roman Zetka

RS Roman Streit

senior Miloslav Petřík

tajda Zbyněk Tajovský

Tom384 Tomáš Horázný

volný los volný los