Barevné schéma:

Míčový sedmiboj - 5. ročník sedmiboje mužských dvojic

Jaro vás zve na KOMEC

Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii.

Zahajení
27.05.2018 8:30
Stav
Odehraný
Volná místa
0 (6 náhrad.)
Max. počet hráčů
16 (6 náhrad.)

První ze dvou turnajů dvojic. 7boj Hrůzy v areálu KOMEC už 27. 5.

Pravidla: Soutěže se může zúčastnit max. 16 dvojic, člen dvojice je během turnaje nezastupitelný. O pořadí přihlášek rozhoduje den (hodina) doručení-přihlášení. Ceny: Oceněny budou minimálně nejlepší 3 dvojice. Všichni účastníci startují na vlastní náklady a nebezpečí. V místě konání soutěže je možnost občerstvení. Nutno vzít s sebou: halovou obuv (stolní tenis), obuv na umělou trávu (tenis, nohejbal, volejbal, basketbal, házená a fotbal), tenisovou raketu a pálku na stolní tenis. Systém: před zahájením bude veřejné losování do pavouků bez nasazování. V každé disciplíně se bude hrát vylučovacím způsobem, kdy každá dvojice odehraje minimálně 2-3 utkání k každé disciplíně. Konečné pořadí bude určeno součtem těchto bodových zisků: 1.místo - 9bodů, 2.místo - 7bodů, 3.–4.místo - 6bodů, 5.-6.místo – 5bodů, 7.-8.místo – 4body, 9.-10.místo – 3body, 11.-12.místo – 2body, 13.-14.místo – 1bod a 15.-16.místo – 0bodů Dvojice získává příslušný počet bodů, i když bude mít volný los. V jednotlivých disciplínách se nehraje zápas o 3. místo. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet prvních míst, případně druhých atd. Při rovnosti úplné bude rozhodovat los.

Pravidla míčového sedmiboje:

1) Tenis - Hraje se jeden set čtyřhry, při shodě - tedy stavu 40:40 v jednotlivých gamech je vždy další míč v daném gamu konečný – nehraje se tedy na výhody – oficiální pravidla pro čtyřhru-mixy. Tiebreak bude již za stavu 5:5 a začíná se od stavu 2:2.

2) Nohejbal - Hraje se na jeden set do 15 bodů (nemusí skončit o 2 body), jakmile jeden tým dosáhne osmi bodů, tak se mění strany. Na podání se hráči musí po ztrátě střídat.

3) Basketbal - Hází se trestné hody na koš (šestky). Každý hráč má možnost jednoho zkušebního hodu, využití této možnosti musí jasně ohlásit soupeři. I v případě proměněného zkušebního hodu se tento bod nezapočítává. Pak se hází po 5 soutěžních hodech v tomto pořadí hráčů – A1, B1, B2, A2, Při rovnosti hází všichni čtyři ve stejném pořadí po 1 soutěžním hodu (bez zkušebního) až do rozhodnutí.

4) Házená - Hází se sedmimetrové hody. Každý má jeden zkušební hod (stejně jako u basketbalu). Každý hází 4 sedmičky – po dvou na každého protihráče. Pořadí házejících hráčů – A1, B1, B2, A2. V případě nerozhodného výsledku následuje "náhlá smrt" – po jednom hodu až do úplného rozhodnutí. Vybraní hráči, stejně jako gólmani, kteří hází-chytají v prvním hodu rozstřelu, už se nemůžou měnit.

5) Fotbal - Kopou se penalty na prázdnou malou branku (jedna zkušební – musí se jasně ohlásit soupeři). Každý kope 5 penalt v tomto pořadí hráčů – A1, B1, B2, A2. Při rovnosti kopou všichni čtyři ve stejném pořadí po 1 soutěžním kopu (bez zkušebního) až do rozhodnutí.

6) Volejbal - Hraje se na jeden set do 15 bodů (nemusí skončit o 2 body), jakmile jeden tým dosáhne osmi bodů, tak se mění strany. Hřiště je vymezeno čarami pro podání na tenis a stejně jako v beach-volejbalu se nesmí hrát prsty přes síť.

7) Stolní tenis - Hraje se čtyřhra na dva vítězné sety do 11 bodů (nemusí skončit o 2 body).

(případné dotazy na marek.hruza@centrum.cz).

Jakákoliv změna je pořadatelem vyhrazena.

Místo

Sportovní areál Komárov (horolezecká stěna)
Hněvkovského 62c
Brno
61700

Více informací o sportovním areálu: Sportovní areál Komárov (horolezecká stěna)

Organizátor

Marek Hrůza

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Marek Hrůza. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Výsledky

Výsledky budou v nejbližší možné době doplněny.

Síň slávy

Turnaje se zúčastnili

2SAP Michal Bezděk, Marek Orel

Black Horses Karel Jelínek, Daniel Pavlinec

Černý Berný Michal Bernát, Michal Černý

Dva nosaci tankuji super Jiří Špinka, Richard Švec

JaToJ Jakub Jonszta, Tomáš Juříček

KEJBU team Miloš Budík, Tomáš Kejla

Komani Jan Kománek, Daniel Kománek

Kuraši Jiří Smejkal, Filip Smejkal

Pop-ár Radek Běhavý, Jan Podešva

POSED1 Pavel Poul, Martin Sedlák

Spineless Fuckers Tomáš Kuča, Martin Michl

TůmaTým Pavel Tůma, Karel Tůma

velkejAmalej Marek Hrůza, Libor Hrůza

Veselí kluci Luboš Flídr, Petr Navrátil

Victory David Hořínek, erik steinmetz

Všudybýlci Richard Kolář, Jiří Vítovec