Color scheme:
1/26/2020 Tenisová a badmintonová hala Sprint Badmintonové mistrovství České republiky ne/registrovaných - kvalifikace čtyřhra muži Brno

Wasabi vs Vlhký Dotek

Zápas byl odehrán 1/26/2020 v Tenisová a badmintonová hala Sprint s výsledkem 12:21 15:21.Výsledek zápasu je/bude zahrnut do turnaje Badmintonové mistrovství České republiky ne/registrovaných - kvalifikace čtyřhra muži Brno. Jedná se o první vzájemný zápas.

Player/team 1. set2. set

Wasabi

Pavel Havlát, Stanislav Havlát
12
15

Vlhký Dotek

David Duda, Radim Jaroušek
21
21

Vzájemné zápasy

Jak počítáme rating?

Rating je číslo definujicí úroveň hráče. V každém zápase se hračům mění rating na základě ratingu jejich soupeře a také na ustalenosti vlastního ratingu - dle koeficientu spolehlivosti ratingu. Rating se totiž mění rychleji v prvních zápasech, aby rating každého hráče co nejrychlejí odrážel jeho reálnou úroveň. Možné vývoje ratingu v tomto zápase znázorňuje graf.

Vzorec výpočtu
\( W \) = výsledek utkání (1 = výhra větším, než minimálním možným rozdílem setů, 0,75 = výhra minimálním možným rozdílem setů, 0,25 = prohra minimálním možným rozdílem setů, 0 = prohra větším, než minimálním možným rozdílem setů). Očekávaný výsledek utkání udává \( W_e \).

$$\Delta R = K (w - w_e)$$ $$w_e = {1 \over 10 ^ {exp} + 1 }$$ $$Exp = -{(R_0 - R_{op}) \over 400}$$

Kontanty pro hráče Wasabi

Koeficient spolehlivost předpovědi výsledku \(K = 0\), počáteční rating \(R_0 = \), rating soupeře \(R_{op} = \)

Kontanty pro hráče Vlhký Dotek

Koeficient spolehlivost předpovědi výsledku \(K = 0\), počáteční rating \(R_0 = \), rating soupeře \(R_{op} = \)