Color scheme:
1/26/2020 Tenisová a badmintonová hala Sprint Badmintonové mistrovství České republiky ne/registrovaných - kvalifikace čtyřhra muži Brno

Projektil vs Wasabi

Zápas byl odehrán 1/26/2020 v Tenisová a badmintonová hala Sprint s výsledkem 21:13 12:21 21:23.Výsledek zápasu je/bude zahrnut do turnaje Badmintonové mistrovství České republiky ne/registrovaných - kvalifikace čtyřhra muži Brno. Jedná se o první vzájemný zápas.

Player/team 1. set2. set3. set

Projektil

Pavel Karásek, Libor Komarik
21
12
21

Wasabi

Pavel Havlát, Stanislav Havlát
13
21
23

Vzájemné zápasy

Jak počítáme rating?

Rating je číslo definujicí úroveň hráče. V každém zápase se hračům mění rating na základě ratingu jejich soupeře a také na ustalenosti vlastního ratingu - dle koeficientu spolehlivosti ratingu. Rating se totiž mění rychleji v prvních zápasech, aby rating každého hráče co nejrychlejí odrážel jeho reálnou úroveň. Možné vývoje ratingu v tomto zápase znázorňuje graf.

Vzorec výpočtu
\( W \) = výsledek utkání (1 = výhra větším, než minimálním možným rozdílem setů, 0,75 = výhra minimálním možným rozdílem setů, 0,25 = prohra minimálním možným rozdílem setů, 0 = prohra větším, než minimálním možným rozdílem setů). Očekávaný výsledek utkání udává \( W_e \).

$$\Delta R = K (w - w_e)$$ $$w_e = {1 \over 10 ^ {exp} + 1 }$$ $$Exp = -{(R_0 - R_{op}) \over 400}$$

Kontanty pro hráče Projektil

Koeficient spolehlivost předpovědi výsledku \(K = 0\), počáteční rating \(R_0 = \), rating soupeře \(R_{op} = \)

Kontanty pro hráče Wasabi

Koeficient spolehlivost předpovědi výsledku \(K = 0\), počáteční rating \(R_0 = \), rating soupeře \(R_{op} = \)