Color scheme:

Ball heptathlon - 8. míčový multiliga promiskuitní Sedmiboj mix-dvojic

Zveme vás již na 8. ročník multiliga míčového sedmiboje!

Start
Sun 08. 09. 8:30 AM
State
Played
Available
4 (6 náhrad.)
Max. players/teams
16 (6 náhrad.)

Základní informace

8. míčový multiliga sedmiboj – promiskuitní-losované-smíšené-mix dvojice

Přihlásit se musí každá dvojice spolu, ale v každé ze sedmi disciplín bude poté dvojice losována. (Případně se můžete hlásit i jednotlivě mailem, ale přihláška bude platná až po potvrzení pořadatelem. Cílem je mít přihlášený stejný počet mužů i žen.)

Datum a místo konání: 08. 09. 2019 od 8:30 hod., do cca 18:00. Sportovní areál KOMEC, adresa Hněvkovského 730/62c BRNO (v blízkosti je stadion pro Baseball, Lidl, koupaliště Biotop, OBI a Rozhledna).

Podmínky účasti: Soutěže se může zúčastnit max. 16 dvojic. O pořadí přihlášek rozhoduje den (hodina) doručení-příhlášení. Startovné musí být provedeno předem: 400,- Kč za dvojici při platbě do konce srpna, jinak 500,- Kč. Odhlásit se lze pouze mailem na níže uvedené kontaktní adrese. V případě odhlášení je startovné vráceno v plné výši pouze tehdy, pokud k odhlášení dojde nejméně 30 dnů před turnajem. V případě, že se odhlásíte 5 - 30 dnů před turnajem, vracíme 50% startovného. V případě, že se odhlásíte 5 - 0 dnů před turnajem, nevracíme nic.

Ocenění bude minimálně pro nejlepší 3 ženy a 3 muže.

Přihlášky s uvedením celých jmen obou hráčů a názvu týmu na: http://multiliga.cz/Brno/Tournaments, (případné dotazy na marek.hruza@centrum.cz). Všichni účastníci startují na vlastní náklady a na vlastní nebezpečí. V místě konání soutěže je možnost občerstvení. Nutno vzít s sebou: Halovou obuv (stolní tenis), obuv na umělou trávu (tenis, nohejbal, volejbal, basketbal, házená a fotbal), tenisovou raketu a pálku na stolní tenis.

Systém: před zahájením bude veřejné losování do pavouků bez nasazování. V každé disciplíně se bude hrát vylučovacím způsobem, kdy každá dvojice odehraje minimálně 2 utkání v každé disciplíně. Konečné pořadí bude určeno součtem těchto bodových zisků: 1. místo – 9 bodů; 2.místo – 7 bodů; 3.–4.místo – 6 bodů; 5.-8.místo – 4 body; 9.-12.místo – 3 body; 13.-16.místo – 1 bod. Dvojice získává příslušný počet bodů, i když bude mít volný los. V jednotlivých disciplínách se nehraje zápas o 3. místo. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet prvních míst, případně druhých atd. Při rovnosti úplné bude rozhodovat los.

Pravidla míčového sedmiboje:

1) Tenis - Hraje se čtyřhra, super-tiebreak do 15 bodů, musí se vyhrát o dva body.

2) Nohejbal - Hraje se na jeden set do 15 bodů (nemusí skončit o 2 body), jakmile jeden tým dosáhne osmi bodů, tak se mění strany. Na podání se hráči musí po ztrátě střídat. Hraje se na tři doteky, na tři dopady a dopad mezi nahrávkami nesmí být mimo hřiště.

3) Basketbal - Hází se trestné hody na koš (šestky). Každý hráč má možnost jednoho zkušebního hodu, využití této možnosti musí jasně ohlásit soupeři. I v případě proměněného zkušebního hodu se tento bod nezapočítává. Pak se hází po 5 soutěžních hodech v tomto pořadí hráčů – A1, B1, B2, A2, Při rovnosti hází všichni čtyři ve stejném pořadí po 1 soutěžním hodu (bez zkušebního) až do rozhodnutí. Holky budou mít čáru o cca 1m blíže. Pozor nesmí se na přešlapovat a ani skákat při odhodu - dotek čáry je dle oficiálních pravidel přešlapem, i po odhodu – čára je v podstatě jako zeď. Nemluvit během jednotlivých sérií 5 soutěžních hodů.

4) Házená - Hází se sedmimetrové hody. Každý může mít jeden zkušební hod (stejně jako u basketbalu), který se musí dopředu nahlásit. Každý hází 4 sedmičky – holka na holku a kluk na kluka  Pořadí házejících hráčů – A1, B1, B2, A2. V případě nerozhodného výsledku následuje "náhlá smrt" – po jednom hodu až do úplného rozhodnutí. Pozor na přešlapy, rozběhy, skoky i ukročení – hází se z místa a po odhodu už můžu „přešlápnout“. Brankář může jít až 4m dopředu.

5) Fotbal - Kopou se penalty na prázdnou malou branku (jedna zkušební – musí se jasně ohlásit soupeři). Každý kope 5 penalt v tomto pořadí hráčů – A1, B1, B2, A2. Při rovnosti kopou všichni čtyři ve stejném pořadí po 1 soutěžním kopu (bez zkušebního) až do rozhodnutí.

6) Volejbal - Hraje se na jeden set do 15 bodů (nemusí skončit o 2 body), jakmile jeden tým dosáhne osmi bodů, tak se mění strany. Hřiště je vymezeno čarami pro podání na tenis a stejně jako v beach-volejbalu se nesmí hrát prsty přes síť. Na podání (vpravo) se hráči musí po ztrátě střídat, i strany v základním postavení hráčů (vpravo-vlevo) se střídají. Nesmí se tahané údery.

7) Stolní tenis - Hraje se čtyřhra na dva vítězné sety do 11 bodů, musí se vyhrát o dva body. V případném třetím setu mění strany jakmile jeden tým dosáhne šesti bodů a mění se i postavení hráčů na „příjmu“.

Hráči startují na vlastní nebezpečí. Jakákoliv změna je pořadatelem vyhrazena.

Place

Sportovní areál Komárov (horolezecká stěna)
Hněvkovského 62c
Brno
61700

Více informací o sportovním areálu: Sportovní areál Komárov (horolezecká stěna)

Organizer

Marek Hrůza

O organizaci a hladký průběh turnaje se stará Marek Hrůza. Příhlášky lze zasílat i přímo na uvedený email. Pokud máš jakýkoliv další dotaz, neváhej jej kontaktovat.

Results

Výsledky budou v nejbližší možné době doplněny.

Turnaje se zúčastnili

ČERNÝ HABR Ariana Habrová, Michal Černý

Dubíci Jiří Dubovov, Lucie Dubovová

hruzicovci Hana Hrůzová, Marek Hrůza

Krustovi Yvonne Juříčková, Tomáš Juříček

Kuba Zich-Míša1 Míša Buchbergerová, Jakub Zich

Lucienda Lucie Mičánková, Jan Šimeček

MaDa david pavlíček , Marta Ilievová

Matrix Lenka Kadlecová, Jiří Vítovec

Ološ a Nikoš Nikola Nováková, Oldřich Belžík

Pásci Radek Březina, Věra Pakostová

Ríša a Markéta Markéta K, Richard Švec

tLamky Lucie Rosecká, Vít Blaha