Color scheme:

Table tennis - 11. kolo Amatérské pingpongové ligy 2016 - 2. miniturnaj

Amatérský pingpongový miniturnaj započítaný do Amatérské pingpongové ligy MULTILIGY. Miniturnaj je určený jak pro registrované hráče MULTILIGY, tak i pro ostatní příchozí hráče. Systém miniturnaje je upraven tak, aby spolu mohli hrát hráči různých úrovní (i začátečníci). Registrace také možná na e-mail multiliga@multiliga.cz. PLATBA STARTOVNÉHO pouze v hotovosti na místě.

Bodové výsledky turnaje jsou zahrnuty do kola Table tennis 2016-12-Brno. Turnaj je součástí turnajové série Pinec 2016.

Start
Thu 01. 12. 7:00 PM
State
Closed
Available
15
Max. players/teams
24

Place

Stolní tenis Slatina
Tuřanka 55
Brno
62700

Více informací o sportovním areálu: Stolní tenis Slatina

Výsledné pořadí

Order
#First nameVPKonečný ratingRating deltaPoints
1.Orel (Marek Orel)711631
16
18
2.Píďa (Zdeněk Plšek)711828
-6
17
3.ivas (Ivo Šimbera)711580
24
16
4.Plichta (Rosťa Geržičák)441364
18
15
5.Tom384 (Tomáš Horázný)441463
15
14
6.Valach (Jaroslav Vaňatka)351392
1
13
7.Lukyno (Lukáš Řehůřek)351402
3
12
8.labirhm (Miroslav Hříbal)171443
-42
11
9.Krusty (Tomáš Juříček)081276
-34
10

Results

Základní část

Zápasy (36)
ivasOrelPíďaPlichtaTom384LukynoValachlabirhmKrustyVSPS+/-VBPB+/-V
Píďa8:11 11:4 11:7(-1)9:11 11:4 12:14(-8) 11:4 11:0(1)11:4 11:9(1)11:9 5:11 11:5(-3)11:6 11:4(1)11:8 11:8(2)11:7 11:2(1)15411199128717
ivas 11:3 11:3(9)11:8 4:11 7:11(1)11:6 11:4(3)8:11 11:8 11:4(1)8:11 11:2 11:5(1)11:6 11:3(4)11:9 2:11 11:7(2)11:7 11:5(3)15510194135597
Orel3:11 3:11(-9) 11:9 4:11 14:12(8)11:7 11:5(3)11:7 9:11 11:7(1)11:2 11:6(3)11:4 11:7(3)11:5 11:5(5)11:7 11:7(2)14410176134427
Tom38411:8 8:11 4:11(-1)7:11 11:9 7:11(1)4:11 9:11(-1)10:12 12:10 8:11(-6) 11:7 8:11 11:7(3)11:6 11:9(6)11:8 11:8(8)11:5 11:8(5)119218718524
Plichta6:11 4:11(-3)7:11 5:11(-3)4:11 0:11(-1) 12:10 10:12 11:8(6)9:11 12:10 10:12(-3)11:1 11:9(8)8:11 11:8 12:10(7)11:7 16:14(7)910-1170189-194
Lukyno11:8 2:11 5:11(-1)2:11 6:11(-3)9:11 11:5 5:11(3)11:9 10:12 12:10(3)7:11 11:8 7:11(-3) 8:11 7:11(-8)7:11 16:14 13:11(6)11:2 11:6(6)912-3182206-243
Valach6:11 3:11(-4)4:11 7:11(-3)6:11 4:11(-1)1:11 9:11(-8)6:11 9:11(-6)11:8 11:7(8) 13:11 11:3(9)12:10 12:10(6)610-4125159-343
labirhm9:11 11:2 7:11(-3)5:11 5:11(-6)8:11 8:11(-2)11:8 8:11 10:12(-8)8:11 8:11(-10)11:7 14:16 11:13(-7)11:13 3:11(-11) 14:12 11:7(5)514-9173200-271
Krusty7:11 5:11(-3)7:11 7:11(-2)7:11 2:11(-1)7:11 14:16(-7)5:11 8:11(-5)2:11 6:11(-6)10:12 10:12(-6)12:14 7:11(-4) 016-16116186-700

Hall of fame

Turnaje se zúčastnili

ivas Ivo Šimbera

Krusty Tomáš Juříček

labirhm Miroslav Hříbal

Lukyno Lukáš Řehůřek

Orel Marek Orel

Passeggiata Michal Procházka

Píďa Zdeněk Plšek

Plichta Rosťa Geržičák

Tom384 Tomáš Horázný

Valach Jaroslav Vaňatka